Obliekate si železný oblek, ste zelený od zlosti, uhryzol vás pavúk, hráte sa na netopiera alebo máte nejaké iné superschopnosti? Tak sa pripravte na to, že komédia Badman si z vás bude celú hodinu a pol nemilosrdne uťahovať. Skrachovaný herec Cedric je lúzer na pohľadanie, odsúdený životom na večný neúspech. Od priateľky dostane kopačky a jeho kamoši, sestra aj vlastný otec už nadobro stratili nádej, že by raz z neho niečo mohlo byť. Keď však Cedric dostane vo filme hlavnú úlohu superhrdinu Badmana, začne sa v jeho živote blýskať na lepšie časy. Teraz konečne nadišla jeho veľká chvíľa a má šancu všetkým to ukázať! Cedrica nová filmová rola úplne pohltí, jeho nezvratný osud večného smoliara však opäť zasiahne do hry. Cestou domov z natáčania má autonehodu a stratí pamäť. Keď sa preberie, je stále oblečený ako Badman a presvedčený o tom, že je skutočným neohrozeným superhrdinom s jasným poslaním – zachrániť svet. Môže sa niekto ako on postaviť zlu, chrániť slabých, nakopať zloduchom zadky a neublížiť si pri tom? Môže konať dobro napriek svojim vrodeným sklonom všetko pokašľať a nič neurobiť poriadne? Tak či onak, Cedric sa vydáva na akčnú misiu plnú bláznivých situácií, trapasov a šialených náhod. Byť hrdinom je super, ale nevinné deti a ženy by sa mali pred ním radšej niekde skryť. (Bontonfilm SK)

soukyd33

Tak jsem se zasmál, a to bylo hlavní. Některé scény nemají chybu. Bohužel, film mohl mít větší potenciál. Tohle se úplně nepovedlo, ale ukázalo to, že se to líbí. Příběh dobrý. Herecké výkony příšerné, ale tady to vůbec nevadí. Efekty žádné, ale to je účel. Asi už není, co bych dodal. Hvězdiček 4 ()

J.CTORN

Vlastně nevím o co se v této recenzi snažím, z jedné strany je tu až moc perverzních vtipů až je to dřené moc za hranu, zbytečné scény a až i znechucující SPOILER - máma mi pomáhala. No a když se těmito bullshity prohrabu tak image Badmana je senzační. Skvěle natočená akce, kterou by mohl závidět každý Batman film a skvělá hudba. Po režijní stránce si nemohu stěžovat, nápad s manželkou či jeho otcem byl geniální. Takže kdyby tu nebylo tolik zbytečných kravin tak 8/10, tak ale holt dávám 6/10. ()

vinducha

Scéna začínající v cca 1:06 nemá opravdu chybu . Takhle sem se nepobavil skutečně velmi dlouho a to oba , respektive teď už všechny 3 pány sleduju od jejich začátků . No a reklama na vysavač , to by mě opravdu zajímalo , na čem jeli , když vymýšleli scenář. Jen tak dál. ()

futislav

Hezká parodie na komiksy, humor téměř výhradně situační, skutečně dobré scény, kde se divák od srdce zasměje, jsou asi čtyři. Ale zaplaťpříroda za ně. V poslední době není moc komedií, při kterých se aspoň jednou zasmějete. ()

Sopholojong

"Tamhle sere!" Paradoxne prave "fekalna" scena s imaginarnym hajzlom je tou najvtipnejsou volovinou v tejto francuzskej "marvelackej parodii" s galskym klonom Owena Wilsona, kde sa snubi povacsinou trapossky humor (reklama na male vtaky je uz trochu moc) funesovskych rozmerov so solidnou davkou akcneho tempa a parom schopnych kontaktnych subojov. PS: Po naozaj velmi dlhej dobe som si pozrel film s ceskym dabingom. ()

Dusty56

Po druhém shlédnutí měním hodnocení ze čtyř na pět hvězdiček. Asi jsem předtím musel mít špatnou náladu a tolik jsem si to neužil, protože teď jsem se bavil o 20% víc. Ano občas se tam najdou scény, které mohou působit trapněji, ale naštěstí jich bylo jen zlomek a ostatní to více než vynahrazují (například scéna s vysavačem). 90% ()

Damnsinead

Badman si dělá srandu jak z Marvelovek, tak z DC a do toho stihne přihodit nějaká fór navíc (Notre Dame) a našroubovat to do ujeté komedie. Dokonce i vtípky, které by jinak  znechutily (viz sjetý kamarád) jsou tady snesitelné. Délka tak akorát, aby se člověk bavil a nezačalo to nikde dřít.  Povedený film. ()

jeany23

No páni, to bylo něco...Sympaticky nekorektní řachanda, která si utahuje i z takových věcí, jako je covid nebo vyhoření Notre-Dame. Pár hlušších míst to mělo, ale některé scény jsou fakt vypečené (Avengers, vysavač, reklama na kondom, imaginární WC...). Fakt se mi nestává každý den, abych u filmu hýkala smíchy. ()

mire.k

Mám rád nekorektní humor a jsem cynik. Takže některé scény jsem se řezal smíchy, jako už dlouho ne, což možná jiní nerozdýchají. Ale jedno z největších příjemných překvapení ve filmu. Perfektní začátek, pak malá krize se ztrátou paměti, takže jsem začal být skeptický a pak opět jízda.  Ne úplně uvěřitelnou a místy skřípající základní linii filmu tvůrcům odpustím kvůli perfektním a i orginálním vtipům během celého filmu. ()

Holly_Molly

Vyplatí se přečkat první nudnou půlhodinku...Pak začnou lítat reference, hlášky a gagy horem spodem, na což všichni čekali! Škoda že ta kadence filmových referencí a vtipů přijde až v druhý půlce..Kdyby se takhle šláplo na plyn hned ze startu, mohlo to být mnohem lepší...nenadchne, neurazí, pobaví a druhej den už nevíš o čem to vlastně bylo. ;-) ()

Tadas

Po přečtení recenzí zde jsem si říkal.. Wow, super konečně další dobrá parodie.. Jenže u mě realita je trochu jiná, nějak extra mě to nebavilo až na pár momentů, místy docela trapné, nudné a celkový vzhled taky nic moc. Parodie třeba jako Superhrdina 2008 alijas Vážka nebo Apokalypsa v Hollywoodu, Pár nenormálních aktivit... Mnohem lepší. Celkově 60% ()

DanlinDan

Po dlouhé době mě něco rozesmálo. Tak skvělou komedii/parodii jsem dlouho neviděl a je to geniální, jak už tu bylo zmíněno. Pochopitelný děj a dobře vložený humor. Chcete se zasmát? Tak musíte vidět tento film. ()

ssarka

Jako závěrečnému boji a nekorektním vtipům jsem se fakt zasmála... Francouzi mají humor k genech... Zoubková víla mě rozesmála k slzám... ale jako celek jen průměr ()

CheeseFigure

Bláznivá komédia robiaca si srandu zo superhrdinských filmov, ktoré v posledných rokoch dobili Hollywood. Mám rád absurdný humor a herci sú sympatickí. ()

roller

Super blb působí v dnešním korektním světě jako zjevení. Je to super nekorektní šílená blbost, u které jsem občas brečel smíchy. ()

MIRECSK

Dobrá paródia s pár fakt skvelými nápadmi. A konečne viem prečo je Kärcher jednotkou na trhu s vysávačmi. :D P. S. Ešte niekomu tá baba pripomínala Zooey Deschanel? ()

gramofonix

Po velmi dlhom čase som sa skvele bavil a smial skoro celý film. Už dlho som nevidel skvelú paródiu a táto bola naozaj parádna a výborne parodovala hrdinov Marvel aj DC... Toto sa fakt podarilo. ()