Eliška je dobré dievča. Možno až príliš. Chýbajú jej ostré lakte a premáha ju slepá viera. O to akčnejšia je však jej voľnomyšlienkárska, všetkého schopná sestra Ilona. Obe slečny sa spoločne vrhnú do budovania rodinného podniku, fungujúceho tak trochu „od steny k stene“, rovnako ako Eliškin vzťah so samoľúbym populárnym športovcom. „Má s tebou ten chlapec vôbec vážne úmysly? Po tridsiatke sa hľadá ženích dosť ťažko...“ upozorňuje Elišku jej pragmatická mamička. Je teda potrebné si ujasniť, či chodí len Eliška s Petrom alebo aj Petr s Eliškou... Prípadne toho ženícha splašiť inde. To všetko za účasti rodiny a priateľov, pretože problém jedného je problémom všetkých. A tak bojuje Eliška o Petra, Richard o Elišku, Klára o Richarda a mamička s oteckom o blaho všetkých. Niekedy pomôže náhoda, niekedy pár faciek a niekedy jednoducho len stačí prestať riešiť vzťahové problémy s osobou, ktorá s vami vzťah vlastne vôbec nemá. (Continental film)

blondboss

Ale no tak, zas až taký prúser to nie je. Keď to porovnám s niektorými brakmi, ktoré česká kinematografia dokázala vyprodukovať, tak toto je klasický priemer, ktorý ničím neurazí. Aj napriek strašnému množstvu klišé a stupídnejších scénok, je to stále pozerateľné a aj postavy sú vcelku sympatické. Ja osobne Evu Burešovú môžem, takže aj tá potešila. Nič prevratné pod slnkom, ale účel to plní. 60 % ()

ZHODNOTITEL odpad!

Typově bych ten film připsal Milanu Cieslarovi ale u Petra Zahrádky je to poslední dobou tvůrčí pokles. Pro diváky televize Prima asi prima. ()

Alden_Larson

Musím uznat, že ze všech tří filmu Zity Marinovové je tento nejlepší. Na druhou stranu je to ale pořád (stejně jako její předchozí filmy) velmi nudný a neoriginální film s velkým množstvím klišé. Děj není špatně zpracovaný, ale zároveň je plný věcí, které jsem viděl v jiných filmech snad už tisíckrát. Postavy mi ze začátku přišla docela zajímavé, ale žádná se postupem filmu nijak nevyvinula. Herecké výkony byly fajn a prezentace taky nebyla hrozná. Hudba ale byla nesmírně kýčovitá a místy dokonce otravná. 4/10 ()

rigby odpad!

Zcela uzemněn děním na plátně s obavami, co se ještě dá natočit a co ještě musím snést. V druhé polovině  jsem už tak otupěl, až jsem měl pocit, že se to zlepšilo. ()

Veeria

Krásný film. Škoda, že nebyl delší - ještě bych se dívala. :-) Úžasné herecké obsazení. Krásná hudba Olgy Lounové. Jsem okouzlena a ráda se na film podívám znovu. :-) ()

Slepejsek

Nepříliš nápaditý příběh červené knihovny aneb jak Popelka ke všem štěstím přišla. S podporou tradičními klišé muž vs. žena. Vhodné pro udržení domácí pohody - muže neurazí, ženy potěší... ()

soukyd33

Původně jsem se bál, ale nakonec dobrý. Komedie to je. Jsou zde ukázány nejčastější chyby do nesprávného vztahu. Zasmál jsem se, a to je hlavní. Hvězdiček 2 ()

Berta

Dobrý nápad, dobré obsazení, milý děj, ale příšerná režie a příšerný střih. Přišlo mi to jak scénky na školní besídce. Ale vtipné to bylo. Škoda, mohlo to být o hodně lepší. Přišlo mi to odfláknuté. ()

JB001

Něco tak blbého potažmo hloupého jsem už dlouho neviděl. Bylo to spíš celé k pláči a naštěstí jsem to viděl jen v televizi a nikoli v kině. To by byly vyhozený prachy. Nejlepší na tom byla ta úvodní písnička, která dlouhodobě patří k mým oblíbeným. A za tu dávám jednu hvězdičku ()

Jahoda

Pořád mi uniká proč se takové filmy točí. Tohle nebyla pohodová komedie, která mě měla odreagovat od mateřských a domácích povinnosti. Tohle byla trapná slátanina, u které jsem se vztekala, že tohle někdo natočil a byl s tím spokojený, že to vypustil ven. ()

Gareth_Jones

Komédia, akých českí tvorcovia chŕlia v poslednej dobe 20 za rok. Z nich tak 2 sa dajú pozrieť aj opakovane. Všetky tie Špindle, Ženy v behu, na vrchole, Matky, Milenky a podobne, všetko na jedno kopyto. Ani táto "komédia" nebude u mňa na reprízu. Ani v najlepšom. Nesympatická a slabo hrajúca hlavná hrdinka, jej sestra Aneta Krejčíková ešte celkom ujde, Koháka mám rád, ale toto bol omyl. Dobrí sú maminka s tatínkem, Freimanová s Lábusom, tam sa ukazuje kvalita starších hercov. Strašne mi vadila jasnosť kamery a´la Babovřesky... Bohužiaľ, svieže letné komédie v Česku a na Slovensku zaváňajú na prvý pohľad lacnosťou, nudou a amaterizmom. ()

mia.com

Nastesti my, obycejni lidi, co nejsme odbornici na filmy, se moc nemusime ridit mistnim hodnocenim. Nas tento film opravdu bavil, Labus s Freimanovou excelovali a ostatni byli taky super. Krome Kohaka. Jako pardon, ale uverit, ze to je vrcholovy sportovec a jeste na nej leti zenske? To asi fakt ne :D. Pokud tam byl jako parodie, tak asi v poradku. Dulezite je, ze to je opravdu hezka oddechovka a bavili jsme se. ()

doriana.g odpad!

Já to nechápu. Jako FAKT je to jen o složenkách? Přece normální sebe si vážící člověk by v tomhle nemohl utopit svou hrdost a pověst!!!!  Na druhou stranu, asi když uděláme guláš z druhořadých stárnoucích telehvězdiček, které se navzájem utvrzují v tom, že ještě nejsou úplné nuly, dáme jim najíst, napít a někam je vyvezem, tak nám tu sračku nakonec zahrají. OS TU DA. ()

Calabria

Ten film byl fakt divnej, hlavně scénářem - Marinomova by neměla dělat asi vůbec u filmu moc jí to evidentně nejde, kamera byla často taková zvláštní, něco mě tam pořád nesedělo, ale nevěděl jsem jestli v dobrým nebo ve spatnym, popravdě myslel jsem si ale že budu skoro jedinej komu se to nelíbilo, jak se znám. Oblíbená postava Krejčíková ()

A161729 odpad!

Hrůza a děs co říct jiného.Moc jsem nepochopil jak se jim povedlo na tohle ukecat Osmana no ale zase si udělal na sebe a na svoje brýle reklamu (Ty jeho brýle byly asi to nejhezčí z filmu) ()

Lur

Dvě hvězdy za snahu..Mě tam asi úplně nejvíc vadí obsazení Koháka (ač ho mám ráda) do role zrádné samolibé hvězdy.. prostě mu to nevěřím. Je to dobrák od pohledu..:-) A jako přítele Burešové rozhodně taky ne - i když chápu, že silnější partnery by Přemek mohl těžko skousnout (To je totiž snad jediný důvod k obsazení, který mě napadá. No možná dva..v reálném životě by ji mohl možná přitahovat třeba tím, že je to celý její otec Lábus..:-D ) Richard už je coby hodný zamilovaný IT uvěřitelnější. Pár úsměvných hlášek vypočítaných na efekt. ()

Nellaron

Ako pardon, ale na 32% je tu oveľa viac iných kandidátov. Tento film medzi nich rozhodne nepatrí. Ide o pohodovú komédiu, na ktorej som sa nie raz zasmial najmä vďaka Anete Krejčíkové. Popoluškový príbeh o Eliške je síce trochu predvídavý a šablónovitý, ale herci Eva Salvatore Burešová a Petr Buchta sú sympaťáci. Bavil som sa, zasmial, a tú štvrtú hviezdu dávam na truc za nezmyselne nízke celkové hodnotenie. ()

marvin1 odpad!

Amortizace kamer a střižny byla bezpochyby dražší, než tragický výsledek tohohle smutně tristního počinu. Další pokus o rádoby srandu? Nebo jen zpronevěra peněž nešťastných producentů? Přece při denní práci každý vidí, jak je to hloupý a trapný. Pominu-li absenci alespoň trochu hodnotných zážitků i přítomnost byť jen náznaku legrace, chápu, proč tam "hrál" Kohák nebo Lounová... ale proč roli v tomhle psím kusu vzal mistr Lábus nebo Veronika Freimanová, mi zůstává záhadou. A zlatý zářez na pažbě trapnosti a nekompletence filmových tvůrců už mohla dokonat jen Decastelo s Lafitou. Stalo se. OMG. ()