Roztleskávačky si vyberou slabší chvilku a jedna z nich skončí na dvacet let v kómatu. Když se pak probere, chce si splnit sen a stát se královnou plesu. V sedmatřiceti. (Netflix)

Pat_Mat

Parta amerických lidumilů natočila LGBT propagandu, vysvětlující proč musíme nechat slepce komentovat fotbalové utkání, jelikož na to má právo. Jen s tím rozdílem že zde vám pár cápků v sukýnkách a emancipované kravky vysvětlí, jak je důležitá korektnost. A mimochodem, víte jak se říká černochovi v kokpitu letadla? No přece pilot. (Ukázka toho, co se nám film snaží vysvětlit.) ()

horskejvlk

Pět hvězd samozřejmě nikoliv ale za nostalgii 90’tak a jejich roztleskávaček, obyčejných mobilních telefónů i maturitních amerických filmů pro teenagery potažmo za Alici Silverstot i za zhubnutí z těžké obezity na přijatelných 90kg  ⭐️⭐️⭐️⭐️ Určítě ano. Lehká komedie s narážkami na pokrytecký a falešný obraz instagramových influrescentek  je podařený. Samozŕejmě celou komedii táhla skvělá Rebel Wilson přeji ji ještě 20 kg dolů. ()

Catr854 odpad!

Totální hovadina. Omylem to na mě vyběhlo na Netflixu, tak jsem si řekl, že to zkusím. Větší multi-kulti sluníčkářskou propagandistickou prasárnu jsem kromě poslední řady Kobry 11 dlouho neviděl. Humor 0%. Klasice Prci, prci, prcičky (1999) tenhle propagandistickej kekel nešahá ani po chodidla. ()

Montmorency

Podobné jako "Přes noc třicítkou" atd. - funguje nostalgie k době před 20 lety, ale toť vše....jooo a Rebel zhubla asi 100kg a přijde mi, jako by s těmi kily přišla i o svůj svérázný humor ()

Máraˇ5ˇ odpad!

Solidní námět, ale bohužel... Pousmál jsem se jen třikrát. Ještěže jsem na to koukal v letadle, takže jsem jen potřeboval zabít čas. Doma večer na to nekoukejte, zbytečnost. Škoda, nápad to byl dobrý, bohužel do toho Netflix hodně na sílu narouboval LGBT tematiku, plné klišé a přehnané morálky. ()

McGuffin

Kómatem na dvacet let zasažená hrdinka se vrátí do života, aby o dvacet let starší dokončila v Atlantě s o dvacet let mladšími aktuálními maturanty jejich a teď i svůj přerušený Maturitní ročník, Senior Year. Táta jí proto koupí mobilní telefon a scenáristé Brandon Scott Jones, Andrew Knauer a Arthur Pielli ji přihrají několik kladně naladěných, chápavých i mírně zneuznaných spolužáků, kteří velkoryse či slepě přehlížejí její retro outlook a názory nebo jim snad jsou dokonce po srsti. S písničkami, hudbou, pestrými kostýmy, pár citovými karamboly a darovaným mobilem všichni zdárně protrhnou cílovou maturitní pásku, jak kdyby mezi nimi žádný věkový rozdíl nebyl. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. MacGuffin ()

StrayWolf odpad!

Nápad celkom zaujímavý. No nesie sa na vlne dúhového Netflixu až tak silno, že ja som očividne nie cieľová skupina. Preafektovaní chlapci a ich zženštilé oblečenie a chovanie, lesba vo vedúcej funkcii... Krásna LGBTQXY zmeska. ()

Zoue odpad!

wow, toto bol ten najhorší comedy / whatever film aký som kedy videla, trápne, mimo akýkoľvek humor a hrozný film, ktorý nemal vyjsť na povrch tohto sveta... čakala som slabú oddychovú komédiu, ale skoro som to ani nedopozerala... bolo to nudné, bez humoru a vďaka alkoholu v mojom tele som to nevypla, lebo ma zaujímalo ako veľmi horšie to môže byť ()

leafroller

Stokrát použité a ohrané téma, které nejspíš ještě stokrát uvidíme, protože dospívání je pro mnoho lidí období, na nějž se prostě dobře vzpomíná. K samotnému filmu nutno říct, že chytrý člověk si prostě přečte obsah a obsazení a hned ví, zda mu film sedne a zda si u něj chce odpočinout.....nebo zanadávat, je to každého volba. Já osobně jsem měl jediný problém a tím bylo obsazení hlavní dospělé hrdinky. Naprosto totiž rozumím tomu, když někdo v dlouhém kómatu fyzicky dospěje, ale z vlastní zkušenosti vím, že ztloustnout jako prase na tekuté stravě prostě nejde:-) ()

Maaarc

Výborný herecký výkon hlavní postavy. Rebel Wilson je skvělá komička. Kromě toho odvážný scénář. Současná nesmyslná pseudokorektnost odhalená v plné nahotě. ()