Ve volném pokračování pohádkové komedie Co takhle svatba, princi? se znovu setkáte s princem Davidem a jeho ženou Bělou. Oba se těší na děťátko, které se jim má co nevidět narodit. Princ David si přeje syna, dědice trůnu, a když v kolébce zavrní holčička, nedokáže se s tím smířit. Chvíli mu potrvá, než vezme svou dceru na milost. (oficiálny text distribútora)

Yokolobuna

Silně podprůměrná pohádka naprosto o ničem. "Výkon" Káji Černocha vás praští přes čumák a vaše uši zase "polaská" líbezný zpěv ostatních. Ještě, že Nárožný je prostě třída a jeho král je vtipným a sympatickým popletou. Nelogická hovadina u které se občas zasmějete. Ne vždy je to záměr autorů. 3/10 ()

HouseMK

Je to zvláštní. Ačkoli oproti "jedničce" přibyla opravdu pohádková postava - kouzelná babka kořenářka - hraje se zde na o poznání vážnější notu hraničící skoro s rodinným dramatem. Nazvali byste únos dítěte na nějakých sedm let společně s napjatými vztahy mezi manželi s potenciální nevěrou, vedoucí skoro k válce za pohádkové téma pro děti? Naštěstí je vše řešeno s nadhledem a humorem, o který se kromě opět výborné trojice Nárožný - Bohdalová - Bedrna stará i Jan Hartl coby básník Bujón a maršálek Skamene. Trochu mi vadí hodně přehnané kostýmy. Mimo papundeklu se zde objevují i záběry z exteriéru a Andrlovou konečně nezpívá Bartošová. Apropo písničky - opět moje srdeční záležitost, ikdyž bez takového hitu jako Píseň Babetky. O to víc přibyla hloubka a na rok 87 také poměrně odvážné texty ("Všechno naruby tu je"). Osobně mě nejvíc bere píseň Karla Černocha - "Neklečte princi před mocí". Takže trochu jiná pohádka než uvolněná Což takhle svatba, princi?, nicméně neméně dobrá. Pro mě dokonce výborná. ()

zdeny99

Opět je to příliš přeslazené těmi písničkami a těmi bohatými barokními kostýmy jako v prvních díle. Na druhou stranu už je to o poznání lepší než předchozí epizoda. Už se netočilo jen v interiérech, ale také venku v zahradě Průhonického zámku. A hlavně ten děj ohledně hledání ztracené vnučky krále je už o poznání lepší než v předchozím díle. [4997. hodnocení, 116. komentář, 61%] ()

Redbee

Myslím, že na TV pohádku to je geniální. Spousta písniček, které už zlidověli, výborné herecké obsazení a výkony výborných herců. ()

PavelZava

Nejlepší je Pierre Kujón - Bujón (Jan Hartl), který chce zpívat jako trubadúr až bude bál. Král (Petr Nárožný) je dobrý poutník. Všechno naruby tu je, Všechno naruby tu je, kdo nic nedělá, tak stejně bere plat … správně pracuje jen pivovar . ()

Black-star

Pokračování pohádky "co takhle svatba princi". Bohužel už méně povedená. Přijde mi to jako upravený plaváček do podoby autora. Celý děj je přeplněn nesmyslně obrovskými klobouky a písničkami o koni, vodě a starostech o děti. hm, jak už to tak s pokračováními bývá.... je to horší a horší ()

Jonatána

Jednička byla sice lepší, ale i tady je to hlavní zachováno: pohoda, humor, pěkné písničky a dokonalý Petr Nárožný. Dala bych asi tři hvězdičky, protože "Svatba" byla opravdu lepší. Leč za dokonalou písničku Všechno naruby tu je jednu hvězdu přidám. A jsem zase na čtyřech, jako u jedničky. ()