Armádní kapitánka musí využít svůj dlouholetý taktický výcvik a vojenské zkušenosti, když vzdálenou stanici pro zachycování raket, které velí, ohrožuje souběžný koordinovaný útok. (LUKICKK)

Marze

Americky trzni ajcni thriller se moc nezajima o divaky a neni v nem nic, co by jste nekde uz nevideli. Je to plytvani casem kvuli hloupemu filmu, krome nechteneho smichu, ktery obcas vyvola. Zapletka casem dava stale mensi smysl. ()

BMW12

Elsa Pataky je fajn, ovšem zbytek filmu je béčkový. Námět filmu není nijak převratný, už jsme zde podobné filmy měly mnohokrát. Bitky a pár dramatických scén bylo fajn, ovšem zbytek byl horší. Cameo Chrise Hemswortha by bylo povedené, kdyby ho tvůrci necpali do tolika scén. První dvě scény s ním pobavily, ale ty další už byly zbytečné a spíše to působilo, že ho tam nacpali co nejvíce, aby ten film měl šanci na úspěch... ()

JASON_X

Neustále mívám na čele mého filmového zásobníku okolo desítky filmů určených k prioritnímu zkouknutí, z toho několik i tzv. "hodnotných", ale většinou si z nich úmyslně vybrám ten nejlobotomizovanější brak, ke kterému jsem z jakési iracionální perverzity instinktivně přitahován. A ani tentokrát jsem nezaváhal. Další akční pohádka, ve které si subtilní křehotinka s přehledem podává stokilové řízky a zachraňuje svět, tedy Ameriku, což Američanům pochopitelně splývá. Největším plusem filmu (aspoň tedy pro mužské obecenstvo) je lvice Elsa v hlavní roli, pěkná šlachovitá kočka v nejlepších letech, na kterou se fakt hodně dobře kouká. Mínusů je ovšem podstatně víc. Samozřejmě je to film od Netflixu a tedy poplatný dnešní době, takže feminismus oslavující, bělošský rasismus a xenofobii kritizující, Rusy coby úhlavní nepřátele zobrazující (tomu poslednímu se ovšem ani nelze divit). K tomu si ještě přidejte třeba víc žvanění než akce, nebo několik dějových absurdit, jimž nejspíš kraluje JJin jednoruční gymnastický výkon v závěru. A když jsem se potom ještě v bulváru dočtetl, jaké angažované plky o své roli pindala Elsa svojí malé dcerce, vychází mi to na maximálně dvě a půl. ()

MoiJe

Akčné B-čko s pár C-čkovými kvalitami. Napriek nim som spokojná nad očakávanie, akcie je hromada a hoc je nerealistická, vyzerá dobre a prehľadne. Napätia je tiež dosť, ústredné duo je fešácke, snahy o hláškovanie a moralizovanie neprekročili únosnú medz... proste zabavila som sa slušne. ()

corpsy

SMRTONOSNÁ PASCA pre dievčatá, pre ich zvýšenie sebavedomia. To, že sa tu logika veľmi nezdržala a akčné scény nemajú ani za mák invencie, veľmi nevadí, to je na programe dňa snáď v každom ( nielen ) podradnejšom akčnom filme. Ide o to dnešné smolné pretláčanie dobových sociálnych, genderových a politických motívov do príbehov, pri ktorých máte len vypnúť mozog a baviť sa. A ešte aj samotná hrdinka tu pôsobí, ako namyslená šťuka, ktorá si je pri každom svojom čine vedomá ( a dokonca to dá aj slovne najavo ), že na ňu nikto nemá. Na také kecy, John McClane rozhodne nemal čas. ()

agentmiky

Čekal jsem poctivou řezničinu jako ze staré školy, ale dostal jsem prachsprosté C - éčko. Jak si tohle mohl vzít na paškál Netflix a prezentovat to jako nějakou super podívanou, to mi hlava nebere. Už úvodní scéna s obsazením celé základy působí jako z nějaké otřesné parodie, jejíž rozpočet se zastavil na malém množství nul. Elsa Pataky nemá co hrát, scénář jí v tomhle moc na ruku nejde (tak úděsné repliky se nevídají každý den). Jako miniaturní plus vidím, že pár scén se nebojí sáhnout k brutalitě, alespoň něco pozitivního. Ty zvraty za mě dosti šílené, hlavní záporák lehce zapomenutelný. A CGI těch raket mě rozsekávalo (chtěl bych v reálu vidět takovou trajektorii vystřelených nukleárních střel). A na konci to jen dodělalo to zavěšení a skákaní jednou rukou. Nejhorší na tom všem je hlavně to, že se film bere vážně. Tady někdo spadnul z vrby. Tohle se totiž nedá racionálně vysvětlit. Alespoň cameo Hemswortha stálo za to. Za mě 2/10 ()

ArsenalEagle

Jsou hloupé filmy, které se neberou moc vážně a jsou i takové, jako Interceptor. Nejsem šovinista, jsem všema deseti pro, aby vznikaly kvalitní filmy s ženskou protagonistkou. A v tom je ten háček, kvalitní. Elsu sice nemám moc nakoukanou, ale je to sympaťačka, sbalila nejlepšího Hemswortha a v Rychle a zběsile se mi fakt zamlouvala. Jí osobně není moc co vytknout, hraje to, co měla napsáno a dokonce přitáhla Chrise do camea. Problémem je ale právě to napsané. To je totiž neuvěřitelně tupá sračka. Jako pardon, ale v porovnání s tímhle jsou ty nejhorší Segalovky naprosto propracované inteligentní pecky. Scénář je vážně špatnej. Pominu to, že jde o Die Hard hadr, odpustím i násilnou genderovou a etnickou vyváženost nebo MeToo, a že bílý muž ve středních letech prostě musí být špatnej. Problém mám s dialogy a hlavně, hlavně s logikou. Snad v každé scéně, kde se objevil krizový štáb Bílého domu jsem prskal smíchy z těch dialogových kravin, co byl někdo ochotný napsat, odrecitovat a natočit. To, co snese kapitánka, to by uzemnilo Tysona, co Tysona, Rocky v nejlepší formě by se válel na zemi zalitej krví. Kapitánka ale nejen že nakládačku vydrží, tenhle 50 kilovej drápalík ji dokáže dokonce víc než slušně i rozdávat kolem sebe až mě z toho začala bolet hlava. Kritiku v tenhle moment utnu, aby se mi neudělalo zase špatně. Shrnu to tak, že na Interceptor musíte být posilněni minimálně 1,5 promile, nebo intelektuálně deficientní, abyste tenhle film dokázali ocenit. K čemu je, že to není zas tak zle natočený, když se točí hovna, jen aby splnily kvóty. Čest výjimkám. ()

AffectedFace

"Kurva, prostřelil mi ruku, zalepím to izolepou, to bude dobrý" Okoukané klišé, které ničím nepřekvapí. Nefungující slátanina hloupých dialogů. Podprůměrná akce, která se snaží zapůsobit, ale díky hloupému střihu nabírá spíše na směšnosti. Hlavní "hrdinka" absolutně bez charakteru. Ještě tam chyběla LGBT propagace, kterou má netflix tak rád a pecka. Kdo dá více jak dvě hvězdy, nezná kvalitu snímků. Paradoxně nejlepší scéna je cameo Chrise, kterej by v hlavní roli byl mnohem lepší adept, ale moc dobře věděl, že scénář psal absolutní ničema. Soundtrack je špatně sestříhaný a nehodící se do jednotlivých scén. Jedna hvězda čistě za Rko, neztrácejte s tím čas. ()

sofiapetra

Je to slátaninka, o tom žádná. Paní a pan Thorovi měli jistě na víc. Ale smála jsem se u toho a nebyla jsem zpruzena jako obvykle bývám, když se mi něco nelíbí. ()

M.i.k.e

do určitého momentu to bylo svojí hloupostí celkem zábavné navzdory tomu, že se celý film bere smrtelně vážně, ale pak přijde zlom když už těch klišé, dialogů šustících papírem a nadlidských úkonů hlavní hrdinky (jasně vede jednoruč šplhání po plošině v časovém limitu, který nestihla asi tak 6x) bylo zkrátka moc. Předpokládám, že úkol zněl jasně a cílem bylo vytvořit akčňák se silnou ženskou hrdinkou bez ohledu na cokoliv a ono se to prostě nepovedlo. Nemám nic proti silným ženským hrdinkám ani girl power filmům pokud jsou dobré, nebo alespoň zábavné (z akčňáků u mě stále vede Atomic Blond) a to Interceptor v konečném součtu není. Přitom sem neměl problém Else Pataky tu drsňačku věřit. Po tom všem přicmrndávání v Rychle a zběsile bych jí ovšem přál lepší film.Bohužel pro ní je tady nakonec nejsympatičtějším cameo Chrise Hemswortha kterak své ženě drží palce...40% ()

Figu

No Elso díky ti! Já ti fakt fandil! Pro mě supr oddych! Jak se zde často zmiňuje, je to typickej biják z devadesátek a já jakožto top milovník těchto let i samotnýho akčního žánru, nemůžu neocenit! Hlavní herečka sympatická bomba, záporák slizká bomba, stopáž luxus bomba, supr vsuvky v podání Hemswortha bomba, všude okolo samá bomba, no bomba! Takže milovníci akčních béček usedněte, vypněte a bavte se jako za mlada! Tak to působilo aspoň na mě! 70% ()

bourec

Není to příliš povedený.  Asi by se to hodilo někam do devadesátek. Takovej koncept se Seagalem. Akce celkem ujde, ale nadlidskejch věcí a nesmyslů je tam spousta. A navíc je tam to nejhorší, co ve filmech skousávám jen velmi těžko. To jsou ty party kolem prezidentů. To je peklo. A dorazí mě, když na konci tleskaj a radujou se. 40%. ()

BarryLyndon

Já se takovým tím špatným způsobem bavil až do konce. Skoro až guilty pleasure. Jenom mne bavilo, že to mělo #metoo linku a pozadí, což +- ok, sedělo to tam. A pak tam dají scénu jak pěst na oko, kde se musí z uniformy vykozit do bílého nátělníku. ()

PROCESOR

Pozor! A ještě jednou! Tenhle film je odpočinkový, takže v něm nehledejte  tajemství vesmíru. Pouštíte si slátaninu a ptákovinu, která, ale má kupodivu vždy nějaký ten zvrat a eso v rukávu. Po nějaké scéně si říkáte, tak to už je v prdeli, ale ouha, zase se něco vymyslí. Jako relax to nebylo špatný. ()

NiWi

Předvídatelné od začátku do konce, pár nelogických nesmyslů, pár extrémních klišé, nezajímavé a stereotypní postavy, ale vlastně mě to nijak neurazilo. Elsa v hlavní roli to docela utáhne, a tu cestu vlakem mi to zkrátilo ideálně. 5/10 ()

sir-dave

Čekáš bouřku a přijde jenom přeháňka, pískat si nebudeš, ale přežiješ to. Boj o jednu stanici v oceánu, pár chlápků vs. Elsa. Jí bych teda netipoval, že ji táhne na padesát, skáče tady jak třicítka. Svižná akční jednohubka, kterou už příště vidět nemusíš. ()