Armádní kapitánka musí využít svůj dlouholetý taktický výcvik a vojenské zkušenosti, když vzdálenou stanici pro zachycování raket, které velí, ohrožuje souběžný koordinovaný útok. (LUKICKK)

agentmiky

Čekal jsem poctivou řezničinu jako ze staré školy, ale dostal jsem prachsprosté C - éčko. Jak si tohle mohl vzít na paškál Netflix a prezentovat to jako nějakou super podívanou, to mi hlava nebere. Už úvodní scéna s obsazením celé základy působí jako z nějaké otřesné parodie, jejíž rozpočet se zastavil na malém množství nul. Elsa Pataky nemá co hrát, scénář jí v tomhle moc na ruku nejde (tak úděsné repliky se nevídají každý den). Jako miniaturní plus vidím, že pár scén se nebojí sáhnout k brutalitě, alespoň něco pozitivního. Ty zvraty za mě dosti šílené, hlavní záporák lehce zapomenutelný. A CGI těch raket mě rozsekávalo (chtěl bych v reálu vidět takovou trajektorii vystřelených nukleárních střel). A na konci to jen dodělalo to zavěšení a skákaní jednou rukou. Nejhorší na tom všem je hlavně to, že se film bere vážně. Tady někdo spadnul z vrby. Tohle se totiž nedá racionálně vysvětlit. Alespoň cameo Hemswortha stálo za to. Za mě 2/10 ()

verbal

„Homosworte, ty prkenná pozérská buzno, nudím se a mám pocit, že jsem málo vidět, páč mě zastiňuješ. Okamžitě mi kup ňákej film, nebo hodím fotky tvýho mikropenisu na Instáč, a navíc všem řeknu, že seš domácí tyran! Představovala bych si nějakej asi oduševnělej akčňák, kde bych se svými padesáti kily a stopadesáti cenťáky dominovala jako kůl krutohustá supržena, dala úplně všem na piču, zachránila Zeměplacku a kde by opět nebylo moc vidět, že ty korespondenční herecký kurzy, co jsme spolu tenkrát absolvovali, byly úplně na hovno. A taky, ať jsou z toho fajnový fotky na storýs!“, nekompromisně zavelela jednou takhle po ránu v Malibu Patáková. „A nemysli si, pěkně mi v tom kvůli píárka štěkneš, přeci jenom jsi o trošililililinku známější, a já chci pořádnou sledovanost! Ale neboj, nic komplikovanýho, prostě jen dalšího trapnýho ochrnutýho kreténa jako v Tórovi, to ti přece de!“, dodala panovačně vzápětí. „Jaxi přeješ, miláčku,“ zatrylkoval submisivně bůh hromü „jen rychle vypulíruju ten hajzl, jaxi nařídila, abych neměl trestný body, a hned brnknu do Netflusu, ti po tom natuty skočej!“ (Vyzvánění) „Čest práci, soudruzi, mám takovej malej rodinej problém. Víte, jaxem vám podepsal dvojku tý patetický pandžábský sračky, Vyprstění, nebo tak nějak se to menovalo? Tak asi to nepude.“ *** Ne, ne, ne, jasně že jsem probuzenej, příkladnej straník, jsem si plně vědomej, že bez práce nejsou koláče, předpisově poklekávám a privileguju negry, teplouše, lidi s jizvami a džendrovou koreknost, kudy chodím, vo tom žádná, ale asi budu mít zaracha. Elzička si totiž chce děsně zahrát, tak jistě jako soudruzi chápete, že se nemůžu věnovat ničemu jinýmu, poněvadž by to někdo mohl kvalifikovat jako pohrdání pohlavím, dost možná i jako mentální znásilnění, což by bylo dost trestuhodný porušení stranický linie, a s takovou bychom tu přihřátou Wakandu a sociální ráj utlačovanejch minorit na úkor většiny do konce příští pětiletky nevybudovali! Nene!!! *** „…že mi můžete účinně píchnout? No to by bylo vod vás velmi soudružské! Jistěže to zatáhnu, ale potřeboval bych něco lacinýho, mám teď krizi, než zkásnu Laiku Paikikiho o tantiémy za další přitroublou mrvelovskou pičočalamádu.“ *** „… hm, hm, máte scénář ambiciózního režiséra, se kterým si báli vytřít prdel i kluci z Asylumu, aby nechytli rakovinu konečníku? Ale jinak úplně jako Přepadení v Pacifiku ze sekáče pro pět zoufalejch neherců, kde krajně nesympatická, krpatá a prkenná cigoška brání světovej mír do roztrhání dělohy, brutálně mlátí dvoumetrový gorily, zkušeně „ručkuje“ sto metrů po horizontálním žebříku se zlomenou hnátou málem za pomocí zubů a kde teroristi, kteří do nejmenšího detailu znaj přepadávanou základnu, půl filmu rozvařujou autogenem dvoje masivní ocelový bezpečnostní dveře do raketovýho velína, do něhož z lehce přístupný střechy vede otvor jako kráva, zakrytej pětimilimetrovým plechem? No to zní hodně konstruktivně, nesmírně sofistikovaně a taky ne moc draze, přesně něco takovýho hledám!  *** „…uau, čí že je ten nadějnej progresivní autor syn? Sestřenice kamarádky Kopolovy vnučky a klokana, říkáte?  Tak to už jsem natuty rozhodnutej a plácnem si. Tak díky moc za nezištnou soudružskou pomoc a uvidíme se na placech. Čest a neomarxismus si rozvracet nedáme!“ *** „Miláčku?“, zaječel z pod mísy nadšeně Krys „tak je to upečený a domluvil jsem ti parádní hustokrutej biják! Jakej jsem?“ „A ten hajzl už máš vytřenej a kočkolit si vynes???“ () (menej) (viac)

Enšpígl

On je to takový koncept die hard, s tím, že v dnešní době je podstatnější aby hlavní hrdinkou byla žena a taky nějakej nebílej než scénář, takže podle toho to vypadá, ale když si odmyslím, že je to tupý a totálně postrádající logiku, tak jsem se docela bavil a Else Pataky jsem tu drsňačku docela i věřil, jen to nemuselo jít s tou rukou do extrému. Sympatický dvě hvězdy. ()

Malarkey

Už tu bylo několikrát zmíněno, že je to taková ženská variace na Die Hard. Nutno podotknout, že hodně špatná variace na Die Hard. Akce je jednoznačně béčková a Elsa Pataky mi tady těžce nesedla. ()

MrHlad

Elsa Pataky chrání uprostřed oceánu vojenskou stanici, která má sestřelovat z nebe atomovky. Proti ní stojí parta zločinců, mizerný scénář, nudná režie a malý rozpočet. Interceptor je nezajímavý akční film s přinejlepším průměrnými bitkami a přestřelkami, zoufalým záporákem, jednou dobrou fatalitou a spoustou keců ve dvou místnostech. Laciné, levné, nudné. Ztráta času. ()

Lateef

Neměl být název spíš Exkrementceptor? Místy jsem si totiž vybavil nechvalně známé studio Asylum... Ty trajektorie obranných střel kreslilo dvouleté dítě? Pitomostí a nelogičností je tu tolik jako báboviček na pískovišti uprostřed průměrného sídliště, na druhou stranu se najde i pár nápadů, hlavně v soubojích, ovšem závěrečné ručkování je i na mě moc. Jedna hvězda za Elsu, druhá za Chrise... Kdyby na mě ve velíně vyskočil zpoza rohu Casey Ryback, uvažoval bych i o třetí, ale takhle zůstanu u slabších dvou. Víceméně ztráta času. Spíš více. ()

Spiker01

Příběh je hloupoučký, akční scény nakonec ne tak zajímavé a odehrává se to vesměs v jednom interiéru s kupou no name postav za monitorem, ale...Elsa Pataky je sympatická, má to 90 minut (u Netflixu přímo nevídané) a je to poměrně zábavné sledovat a člověk si naladí 80s vibe se vším dobrým i zlým. Jasně, nejedná se o žádný skvost, ovšem v katalogu Netflixu o něco lepší kousek a to šílené hodnocení mě vyloženě šokuje. Za mě mdlá sedmička. ()

Wacoslav1

Sralo mě jak museli všude cpát ty kecy o genderový rovnoprávnosti jak chuděru nadějnou vojačku zneužil vyšší důstojník. Sralo mě komando neschopných záporáků kterých je z nějakýho záhadnýho důvodu jenom 7 a tak děj se redukuje na Elsu zavřenou v jedný místnosti a vedoucí nekonečný rozhovory s hlavním traumatizovaným záporákem co dělá jednu botu za druhou no a sem tam někoho zlikviduje. Srala mě ta miliarda do očí bijících chyb a levný triky. Za co teda dávám 3 hvězdy? No jednu za ten poměrně slušný námět který bohužel trochu zkazil stupidní scénář. Druhou za Elsu u který když si odmyslíte všechny ty feministický kecy tak v akci je schopná a pochopitelně naprosto nesmrtelná. Zraněný rameno zafixuje izolepou. Ránu do palice zblízka o železnou tyč přežije bez otřesu mozku nebo zlomeniny lebky a ještě zvládne jednou rukou i ručkovat. O realismus tu samozřejmě nejde tohle působí jako blbý béčko vystřižený z devadesátých let a naštěstí se nebere přehnaně vážně tak za to ta třetí hvězda, ale pokud podobný filmy nevyhledáváte vyhněte se mu obloukem.55% ()

Shakers

Úprimne nechápem to hodnotenie. Takýchto béčkových filmov s týmto námetom je tu hromada a majú o dobrých desať percent viac. Ja to vidím ako v pohode akčnú jednohubku. Je to taká lacnejšia verzia filmu Smrtonostnej pasce, akurát Brúsa tu vystrieda, Thorová manželka Elsa. Mimochodom, ak vám bol ten bradač s obchodu čo predáva televízory povedomý, tak áno, bol to Chris Thor Hemsworth. Prečo by si nezahral vo filme svojej ženy, ktorý sa točí v jeho rodnej Austrálii. Čo sa týka samotného filmu, hlavná hrdinka je v pohode. Elsa na sebe zamakala, takže niektoré tie akčné scény sa aj dajú uveriť, ak to nie je prehnane ako v scéne, kde rúčkuje iba na jedenej ruke. Veľkým plusom je sympatická herečka, zaujímavé prostredie a akcia, ktorá nie je úplne najhoršia. Určite by to mohlo byť aj lepšie ak by to nebolo obmedzené, iba na jednu miestnosť a ak by to bolo v rukách niekoho schopnejšieho. Niekedy scenáristi hlavnej postave pomôžu a je to trošku okaté, ale hlavne je to krátke a moc to nenudí. Videl som aj oveľa horšie filmy, tento aspoň schopne vyzerá. Taká akčná jednohubka. 60% - 3* ()

misterz

Asi tak na úrovni súčasných Segaloviek, možno o chlp lepšie, ale zase nie o veľa. Akčných scén málo, no zato patetizmu a smiešneho patriotizmu v spojení s dnešnými pálčivými ultra korektnými témami (harašment, imigranti...) plná kopa. Réžia a herci tiež nič moc. Na hranici odpadu. 30/100 ()

mzss1

[20%] Poslední dobou u netflixu platí (alespoň u mě), že seriály jsou ok, mám jich ještě dost v plánu shlédnout a to se říká, že netflix upadá, ale spíš na ty filmy. Nyní k tomuto veledílu. Původně jsem dal nejslabší možné 2*, nyní to snižuji na tu jednu. Důvod? Tohle je narychlo zplácaná sračka, která vizuálem skoro připomene Dudikoffovi filmy o ponorkách atd (ale tam jsem alespoň mohl něco ocenit). Zde? Akční béčka s nízkým rozpočtem by měl točit někdo, kdo má s akčními filmy zkušenosti. Neříkám, aby to byl nějaký áčkový režisér, ale ne někdo kdo se chytí zakázky netflixu a neumí daný žánr točit. Já bych dal větší hodnocení, ale nemůžu pochválit tu akci, která prostě neměla žádný náboj. Jednak to působí divně, třeba ta zabodnutá pistol do jednoho z protivníků, ale žádný úder nepůsobí reálně a kontaktně. A ani bych to nedal za vinu hlavní ženské hrdince. Prostě to vypadalo jak nevydařený trénink a ne souboje na život a na smrt. Co se týče přestřelek, tak některé pistolky jsou ozvučené jak kuličkovky pro devítileté chlapce. Finální výbuchy raket vypadají všelijak, ale aspoň něco včetně obstojné zápletky a hlavní hrdinky Elsy Pataky, která mě docela bavila, ale v akci byla bohužel mizerná za což může poděkovat diletantské režii. Ještě tak ty její flashbacky, kdy to měla těžké jako žena v téhle branži byly dobré. Chápu, že se z toho nedá udělat nějaký hit, ale akční béčka se přece dají natočit lépe! Víc k tomu asi nenapíši. ()

kingik

Chris Hemsworth si svoji manželku hýčká a neváhá pro ní z lásky vyprodukovat filmové dílo. A tak Elsa Pataky dostala svůj vlastní akční film, ve kterém může pěkně dramaticky vypnout objemný hrudníček a skupince záludných teroristů vyprášit jejich kožíšky na základně, která se specializuje na zneškodnění odpálených jaderných raket. Jejím protivníkem je Luke Bracey, který nepředvedl nic extra maniakálního, ale dal se akceptovat, akčních represálií je dostatek a Amerika je zase jednou ve strašlivém ohrožení, když se vzduchem řítí jaderný útok. Matthew Reilly to vzal režijně velmi pádně a jednoduše. V podstatě koncept akčních filmů, kterým už dávno odzvonila hrana, opět oživil. Film se nebojí krvavě si  došlápnout na své protagonisty, takže se vyskytne i nějaká ta štědře rozlitá krevní pastilka. Aby to nevypadalo mimořádně úsporně, nabízí film přesuny k vodní ploše oceánu, v němž občasně končí těla záškodníků, objeví se ponorka a obchod s elektrem, ve kterém rádoby vtipnou a odlehčenou roličku vlasatého prodavače televizorů zastal právě Hemsworth. Elsa Pataky se ukázala jako solidní tahoun, která svoji akční polohu zvládá solidně. Má to i příjemné známky napětí, akce nevypadá nejhůře a zastaralý akční koncept má i své novátorské i dobře renovované prvky. Měření mužských sil, respektive mužské převahy nad ženskou křehkostí, je vždycky poměrně zajímavé z filmového hlediska. Údery a křivky drobné ženštiny zabavily a to je asi to hlavní. Kdo nemá rád přebujelé koncepty akčních filmů, film pochopitelně neocení. Já s tím problém nemám. 7/10 ()

Kudly4

"Amerika je největší lež lidských dějin". Aspoň s něčím jsem tady souhlasil. Kdy konečně zažiju film, ve kterém ty atomovky opravdu dopadnou na USA ? V Americkém asi nikdy, že. Interceptor, je jen další ohraná, nudná, předvídatelná srajda. První polovina byla fájn. ()

PetrPan odpad!

Odmyslím-li si všechny ty politicky korektní bláboly konečně překreslující léta pokřivený obraz o spravedlivé lidské společnosti, tak mi zůstane jen zoufale nepovedený pokus o akční béčko, kde se i při kurvování hlavních postav cítím krapet trapně. A to nejsou u akčního filmu asi ty správné pocity, že?  Po nějaké době zase jednou křišťálově čistý. ()

silentname

Po dopozeraní tie negatívne reakcie na film celkom chápem. "Interceptor" totiž v praxi nie je Netflix filmom. Toto je skôr akčný TV film, ktorý vám dajú o 22:00 na Prima Cool. A môžete byť radi, ak si v ňom struhol rolu aspoň Steven Segal. To je level, na ktorom sme sa reálne ocitli. Aby som bol ale úprimný, tak poviem, že Elsou Pataky v zásade žiadny výrazný problém nemám. Myslím si, že sa do role celkom slušne hodila, jej minulosť je celkom zaujímavá a celé jej postavenie na tom interceptore beriem. Problém filmu spočíva v dvoch veciach. Prvou je fakt, že zloduchovia to mali celé až neskutočne jednoduché. Nech mi nikto nehovorí, že infiltrovať sa je takto jednoduché. Luke Bracey je neskutočne nezaujímavý zloduch, ktorý dokopy len oplýva veľkou dávkou monológov, ktoré ma nebavia. Je to ten typ človeka, čo má odpoveď na všetko, čo je proste "veľký vizionár", ktorý chce zmeniť svet, a ktorému by ste najradšej jednu šupli do ksichtu, lebo ho už máte plné zuby. Akcia je nezaujímavá, a nechápem, ako tu sú schopné niektoré postavy prežiť situácie a vyjsť z nich úplne v pohode a postaviť sa na nohy ako nič. Je to proste lacné, vyzerá to lacne a pôsobí to celé odfláknuto a nedomyslené do detailov. Jedno pozretie fajn, znovu sa k tomu určite nikdy nevrátim. Hodnotenie: C- ()

korbitch22

Tak si Chris Hemsworth dopřál s manželkou lehčí dovolenou. On si vzal černou paruku a udělal ze sebe nerda v elektru, ona se vymakala a neskutečně sexy, imrveré spocená nebo mokrá krájí komparzisty na kusy v neuvěřitelně dementním céčku. Mám dojem, že se to celé nesnaží brát vážně a ty příšerný dialogy, ochotnický herecký výkony a hloupý scénář má parodovat akční béčka, ve kterých hrál Van Damme nebo Seagal v druhý polovině 90. let. Pokud to tvůrci myslí vážně, je to někde mezi odpadem a dvěma *, podle toho, jak Vás navnadí neskutečně sexy Elsa Pataky, docela solidní souboje plné brutality a krve, ale na druhou stránku efekty a herecké výkony evokují naprosto vše od Asylum nebo SyFy. Pokud si tvůrci opravdu upřímně dělají srandu, chtělo by to i 3*. Podle mě výraz Chrise, jeho role i text jasně ukazují, že to má být celé nadsázka. Protože jestli tohle kdokoliv myslel vážně, je to samoz neskutečný facepalm.35%. ()

Arsenal83

15-kilová Elsa Pataky sa hrá na drsňáčku a dokonca jednoručkou dokáže preskakovať z jednej kovovej rúry na druhú, hoc je aj 5 metrov ďaleko. Zranenú ruku si oblepila páskou na koberce, tak prečo by to nešlo. Sci-fi je aj samotný pohyb rakiet, ktorý popiera všetky zákony fyziky. Takú trajektóriu som nevidel ani v animákoch typu Tom a Jerry. ()

Chrustyn

Klasická rychlokvaška made in Netflix, na kterou nikdo neměl čas a asi ani náladu ji točit. Dvě relativně slušně natočené bitky, nezastíní fakt, že co mohl být příjemný béčkový akčňák je nudnou sračkou, u které je těch 90 minut pocitově dvojnásobných. Pokud film nezachrání sličná děva v upnutém tílku, je fakt něco hodně špatně. ()