Démonické zvuky silne pripomínajúce prasacie chrochtanie a hektolitre zvratkov nie náhodou budiacich dojem hrachovej polievky sú jednoznačným dôkazom toho, že Nancy Agletovú (Linda Blair) po viac ako dvadsiatich rokoch opäť posadol diabol! Toho ju vtedy zbavil kňaz menom Jebedaiah Mayii (Leslie Nielsen). Dnes by mal slávny exorcista opäť zasiahnuť – no jemu sa fakt strašne nechce! Cíti sa tak akosi slabo a znechutene a na žiadne náročné vyháňanie diabla z kohokoľvek skrátka nemá ani najmenšiu chuť... Nanešťastie ale svoju životnú šancu zavetrí skorumpovaný televízny producent Ernest Weller (Ned Beatty) a rozhodne sa exorcizmus priniesť v na svoje televíznej stanici v priamom prenose! S diablom sa však neradno zahrávať, hoc i v televíznej šou, o čom sa zakrátko presvedčia (nielen) šokovaní diváci... (TV Markíza)

JesterKruger

Film není nějak extra vtipný, a taky si nemyslím, že je úplně vhodné tvořit až natolik černý humor do komedie. Jelikož Vymítač ďábla byla realita a ne fikce. Chtěl bych vidět reakci lidí, kterým se příběh z Vymítače ďábla opravdu stal. Asi by se tolik nesmáli. Ale jinak Leslie Nielsen je fajn, a celkově to není špatné. Jenom ten humor. Nebylo to extra vtipné. Nic co bych musel vidět vícekrát. ()

Tom Hardy

Jedna z těch snaživých parodií z devadesátých let, které se inspirovaly genialitou ZAZ týmu, opravdu moc chtěly dosáhnout toho samého a zůstaly jen lacinou kopií. Sem tam ale Bláznivý exorcista dokáže přjít s fórkem, který by se ani v Bláznivých střelách / Žhavých výstřelech neztratil. Není jich moc, ale někdy tam ten nádech poctivé parodie probleskne. Škoda, že je to tak jednou za deset minut. O naprosto příšerném českém dabingu pak lepší pomlčet. Ten musel dávat dohromady někdo posledý démonem. ()

Radyo

Jako by tady Nielsen předznamenával, jakým směrem se budou ubírat jeho další parodie, vyjma Bláznivých střel. Směrem dolů. Humor je v tomto filmu jen občasný a celkově se tento film prostě nevydařil. ()

Pohrobek

Zoufale utahané a křečovité. Nápady - i když nikterak omračující - tady jsou, příliš však neúčinkují. U Lindy Blair se jedná o bohužel dost typickou roli, Leslie se snaží jako obvykle; to, co mu ale připravil scénář, za moc nestojí. ()

B!shop

U tohohle filmu jsem se snad ani jednou nezasmal. Coz je u zanru parodie docela slusnej problem, jenze i kdyz sem se nejak nenasmal, nemuzu rict, ze bych se nudil. Vtipu tu sice moc neni, ale par docela ujde, Leslie Nielsen se vetsinou jen ztrapnuje a blbe tvari, takze potesi jen Linda Blair, ktera vypada podobne jako v puvodnim Exorcistovi a diky ni pusobi nektery sceny trochu hororove. Takovej Leslieho slabsi prumer. ()

Shit

jednoznačně nejhroší parodie s Leslie Nielsenem, ten je tady spíš trapnej a většina parodujících prvků vyšumí do prázdna a i když to pár povedených scén má, tak to fakt nemůže zachránit jinak dost katastrofální film ()

Dudek odpad!

Tak tohle bylo hodně trapné. Je smutné, jakým směrem se začala ubírat kariéra Leslieho Nielsena. Ubohé vtípky, nevýrazná režie a trapné dialogy. Abych zase jenom nepomlouval, tak jsem se i párkrát pousmál, ale tohle dílo si zaslouží být vhozeno do horoucích pekel. ()

Gilmour93

What an excellent day for a parodism.. Linda Blair zase cvičí s krční páteří a její žaludek vrací hrachovou kaši, ale jestli je přítomen Leslie Nielsen, nemusíme se bát. Víc než Friedkinova klasika to schytává televangelismus, občas to skřípe ve své trapnosti a některé momenty bez znalostí tehdejší popkultury či americké historie (Ted Kennedy) diváka úplně minou. Je třeba si užít drobností jako jsou zvonek se zvukem klepání, pasáž ve fitku za doprovodu Technotronicu, termobox na svačinu s motivem Johna Ramba či variace na Oldfieldovy známé tóny z dob, kdy kněží dávali taxikářům přijatelná dýška.. ()

ScreamJay

Když se snažíte parodovat za každou cenu, za chvilku si neuvědomíte, že parodujete vlastní debilitu. Co je na tomhle pravdy? Koukněte na tenhle film a zjistíte to. Já mam parodie rád, zbožňuju agresivní humor, ale tady si na něj člověk musí počíhat. Číháte deset minut, ksichtík vám ohodí kýbl zvratků, čekáte dalších deset minut a před očima máte růžovýho pudla s nechutně přiblblým jménem FU FU. Nielsen tady dost vsází na svůj obličej, který leckdy i průměrnou hovadinu dokázal díky pověsti Bláznivých střel udržet nad absolutním dnem. Samotné vymítání, jenžto vypadá jako bitva transvestitů a neobejde se bez hlášek typu „ty svině,“ je asi tou nejzábavnější pasáží na celém tom spektáklu. A Linda Blair? Nevím co pila, nebo spíš kolik toho pila, když se do toho nechala ukecat, ale marná sláva, tohle jí nesedí. I když děsivou Regan vyměnila za celkem roztomilý ksichtík a hutnou sentenci zvratků za nějakej barevnej koktejl, je to děsná, pekelně děsná slabota. Dávám 2 hvězdičky za první dojem, s dalšími shlédnutími zábavnost klesá a klesá a klesá a... ()

MM_Ramone

Leslieho Nielsena si vždy budem pamätať ako skvelého komika, ktorý zahviezdil v mnohých filmových paródiach. V oblasti tohto komediálneho subžánru sa stal legendou. V roku 1990 sa predstavil vo filme režiséra Boba Logana ako "Bláznivý exorcista". Tento krát ma však moc nepobavil. Som silne konzervatívny, seriózny fanúšik filmovej horrorovej tvorby a preto ma takéto kŕčovité paródie na tento môj obľúbený žáner dokážu skôr uraziť a znechutiť ako pobaviť. * ()

Faustka

Esence trapnosti a infantilních rádoby vtipů vyšroubovaná až do naprostého extrému ubohosti. Například Scary Movie scény z Exorcisty taky paroduje, ovšem vtipně a dalo se jim od srdce zasmát. U Bláznivého Leslie Nielsena jsem se střídavě nudila, nasírala nebo mě fackovala hanba. Jednu hvězdu dávám za odvahu Lindy Blair, že do takové slaboduché parodie vůbec vlezla. Měla to zapotřebí? Ne! ()

HoneyBunny

Nudné, trapné. Nudné, trapné a nechutné. Nudné, trapné, nechutné a nepovedené. Čím víc filmů s Nielsenem vidím, tím mám větší dojem, že měl sakra štěstí, že narazil na ZAZ a dostal se k Bláznivé střele. ()