Na lovu

Michael Čech

Kamera:

Jozef Halász

Účinkujú:

Ondřej Sokol (moderátor), Dagmar Jandová, Aleš Háma, Ester Geislerová, Jakub Prachař, David Svoboda, Ondřej Gregor Brzobohatý, Adéla Elbel (viac)

Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze. (TV Nova)

kvokain

Původně jsem hodnotil jednou hvězdou, ale už jsem viděl několik dílů a není to nejhorší. Umělej smích diváků mi vadí pořád, Ondřej Sokol občas vytáhne vtípek z hodně slabýho soudku, ale když tohle člověk přejde, tak je to koukatelný a člověk si rád zapřemýšlí se soutěžícími. ()

otaburda odpad!

Nejde to, abych se nevyjádřil. Koukám pravidlelně jen na závěr a čekám, kdy už konečně někdo něco vyhraje. Buď jsem měl smůlu, ale ještě jsem to neviděl. Větší zákeřnost jsme tedy ještě v životě neviděl a to už tu nějakou dobu jsem. Nevím, jestli to nazvat podvodem nebo křivárnou. Nova má zadarmo pseudo zábavný pořad a nic je to nestojí. Nechápu ty soutěžící, že do toho jdou a dělají tam ze sebe idioty. Mám soutěžní pořady hodně rád, ale co je tohle za frašku opravdu nechápu. Ano, pan Sokol je hroznej, ale není to tak úplně jeho chyba, že tento pořad nenávidím pro jeho vlastní podstatu podvodu na všechny. ()

burg

Ono to skutečně na pět hvězd není (normálně tak 3-4*), ale když čtu ty hovna v komentářích, tak rád přitlačím na pilu. ()

TomLaik

Soutěž je zábavná, Sokol mě baví. Jen mi přijde jako skoro nemožné porazit lovce. Buď ví dopředu otázky nebo tam vybírají lidi s eidetickou pamětí. Na to jak těžké je vyhrát jsou výherní sumy opravdu trapné. ()

Catr854 odpad!

Tento pokus o kvalitní TV zábavu jsem viděl při přecvakávání stanic, ačkoliv se skupině H*vna vyhýbám, jako čert kříži, omylem jsem se tam dostal. Po shlédnutí tohoto "veledíla" mi po celém těle vyrazily křečové žíly. Nebudu zde do podrobna rozebírat formát této show (udělalo to mnoho lidí přede mnou). Zdaleka mě nezaráží to, že se najdou jedinci, kteří věří, že celá show je férová a přihlásí se tam, protože o divácích TV H*vna si myslím svoje... Zaráží mě, že při pohledu na zdejší TV program, vidím tento kekel kromě všedních dnů i v sobotu. Kdo na tomto televizním odpadu dělá programového ředitele? Při pohledu na jejich TV program je vidět pouze a jen tvorba pro matky na mateřský a skoro důchodkyně. ()

slatkakuca

Slyšela jsem na to jen pochvaly, tak jsem se musela na pár dílů podívat. Přiznám se, že to je pro mě dost frustrující záležitost, protože z cca 10 dílů, co jsem viděla, vyhráli soutěžící jen jednou. A to, že lovci vědí všechno, začíná být už trošku nuda. Nemyslím si, že to je podvod a vědí otázky předem, protože by ta soutěž vlastně nedávala smysl. Každopádně je porazí jen ti, co jsou fakt dobrý, a ti se málokdy sejdou v jednom týmu. Závěrečný lov, nebo jak se to jmenuje, je většinou bez šance. Soutěžící jsou ve všech soutěžích stejní, dvacetiletí vypadají na padesát a právě je vytáhli v devadesátkách z AZ kvízu. Lovci jsou naprosto nesympatičtí nerdi. Sokol celkem v pohodě. Jo a co mi příjde neuvěřitelně trapný, jsou ty hlášky, když ty lovce představují, ani bych se nedivila, kdyby si to psali sami. ()

MarekTulen

Aspoň vždy když člověk něco dělá v kuchyni, a tohle zrovna jde v televizi, tak si může poslouchat otázky a jejich odpovědi, které vás buď vzdělají nebo pobaví. Nic extra.. nic extra, ale co mě dost rozesměje jsou hvězdné speciály, kde celebrity ví jak pobavit. Lovci, né jen že jsou chytří, ale někteří též pobaví, takže když se zvolí vtipný lovec a vtipná celebrita, tak si to dost užiju. :D ()

Ziral odpad!

Nevím jak jsou fincovány tyto stupidní soutěže, jedinný plus je, že si zde herci nehrají na rozomilé a děsně vtipné diblíky, jako je to např. v další stupiditě "Máte rádi Česko". ()

sniper97

Proč čte Sokol při finále soutěžícím otázky tak pomalu a lovci nejvíc rychle? A proč se soutěžící musí hlásit na odpověď? Koncept této soutěže je neuvěřitelně debilní. ()

Sweety_Leon

Na tenhle pořad, na televizi Nova, se dost často koukám, je to popravdě i moje nejoblíbenější kvízový pořád. Moderátor je fajn, zasměju se hodně u něho. (i když to někdy přehání) Koncept pořadu je dobrý, lovci jsou mi sympatický. Jo a ty lidi co tomu dali odpad, tak neví co za jiný sračky Nova v televizi předvádí. ()