Na lovu

Michael Čech

Kamera:

Jozef Halász

Účinkujú:

Ondřej Sokol (moderátor), Dagmar Jandová, Aleš Háma, Ester Geislerová, Jakub Prachař, David Svoboda, Ondřej Gregor Brzobohatý, Adéla Elbel (viac)

Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze. (TV Nova)

quokam

Jsem plne spokojen. Zajímavý formát, výborný moderátor. Původně jsem byl zklamany, že končí Co na to Češi, ale nová soutěž ji nejenom plně nahradila, ale i řekněme trumfnula. Plně spokojených sto pro ()

NikiVai

Nejdřív musím zmínit, že na klasické díly nekoukám. Sleduji jen Na lovu speciál se známými osobnostmi. A za mě hodně dobrý. Je fajn, že ve jménu charity se celebrity nebojí jít s kůží na trh, protože vědomostní soutěž je ukáže ve zcela jiném světle. Baví mě humor Ondřeje Sokola. No a lovec Vševěd...mít tak jeho znalosti. ()

KuceraJohny

Po dlouhé době vědomostní pořad, který má šťávu. Je to rychlý, je tam spoustu otázek a má to tři kola. Na lovu je překvapivě velmi příjemný pořad na volný večer, kdy chce člověk vypnout a možná si i trochu zasoutěžit. Samozřejmě je to jiné než být přímo v pořadu, tam je to úplně o něčem jiném. (Vím to moc dobře). Ale třeba i na soutěžení s kamarády u televize je to příjemný oddech. Ondřej Sokol není úplně můj nejoblíbenější moderátor, ale je fakt, že zrovna tahle pozice je velmi náročná. Jeho vtipy mě příliš nebaví, ale co se týče čtení otázek, tak mu to jde moc dobře. Největší legendou je tu pravděpodobně Doktor vševěd, jenž zvedá úroveň soutěže, ale i ostatní Lovci jsou vcelku zábavní. Pane Lišáka jsem, však nikdy neviděl, takže nemůžu hodnotit. Je mi známý fakt, že jakákoliv soutěž, kterou komerční česká televize udělá je automaticky pro každého na ČSFD minimálně pod tři hvězdičky, ale Na Lovu se dle mého názoru povedlo. Sice se nejedná o žádný majstrštyk, ale oproti tomu co vzniká, je vysoko nade všemi. ()

MegaBite

Vědomostní soutěže nejsou obvykle můj šálek kávy, ale Na lovu je rozhodně nejlepší svého druhu za několik posledních let. Lovci jsou sympatičtí, Sokola mám taky rád a celý koncept soutěže je vesměs dobře udělaný. Trochu nefér je výběr mezi lovci, protože dostat Vševěda znamená v podstatě téměř jistou porážku... Útěchou můžou být poměrně vysoké výhry, které se například s AZ kvízem (veřejnoprávní televize, takže co by se dalo čekat) vůbec nedají srovnávat. Nebojím se dát 8/10. ()

Nick321

Až na ty Sokolovy hrozně suché popisy lovců při představování docela dobrý . Některé momenty jsou celkem vtipné , výhry by mohly být štědřejší. ()

koragg

Koho baví náhodné vědomostní otázky, bude ho bavit přesně tahle část. Vše okolo, kdyby nebylo, bylo by to lepší. Ale být to musí a Sokol to docela zvládá - občas lehce vtipný (musí trochu odnervóznit soutěžící i za cenu horšího vtipu) a dokáže být milý i když někdo neví elementární věci. Občas člověk nechápe, proč tam ty soutěžící jdou?! Predikovaná výhra je žalostně malá (částka krát pravděpodobnost výhry) a lovci to zas tak těžké nemají. Grafika je jak z devadesátek. ()

iwee23

Skvělý pořad k přípravě večeře, který není potřeba sledovat a stačí poslouchat. Ondřej Sokol mě mile překvapil, není to jen ten idiot z Partičky, naopak je velmi pohotový, má přehled a umí být i vtipný. Pořád přemýšlím, že se tam jednou přihlásím. :) Nejlepší je Kalkulátor, ale baví mě všichni lovci. Viděla jsem nedávno chorvatskou verzi tohoto pořadu a je to oproti české hrozná nuda, moderátor je suchar a nesahá našemu ani po kotníky, takže hvězdička navíc Sokolovi. ()

topol999

jednoznačným plusem je fakt, že se zde člověk dozví nějaké informace, ale.... co ten lovec, který zná odpověď na všechny otázky?! To nějak smrdí :) a navíc O. Sokol jako moderátor vyhořel po první sérii Tváře, kdy byl ještě koukatelný a vtipný... Od té doby je to ignorant, kterýho nemůžu ani vidět....  PS: po půl roce musím říct, že se mi to hrozně líbí, a každý podvečer se těším na lovce a otázky :) aspoň si můžu říkat, že se tímto vzdělávám.... Sokol se nepitvoří a je moc fajn. Zvedám na 4*, jen ten Vševěd by tam nemusel být tolikrát.... ()

danbalada19

Původně jsem nevěděl co od toho očekávat, ale za mě to docela dobrá vědomostní soutěž. Otázky jsou někdy složité, nevyhraje tady každý trouba, super. Sokola docela rád, takže i za to jsem osobně rád. ()

fernandez

Neni to zadna slava, ale to ani v originale. Format je zbytecne uspechany a otazky vicemene moc jednoduche, nema to zadnou atmosferu. Kazdopadne dikybohu za aspon nejakou vedomostni soutez, vedle vsech tech poradu pro lobotomy typu Prostreno a Ulice. ()

EricNor

Mam vedomostni souteze rad. A tahle je misty tezka a nekdy zase lehka. Rezie muze podle me snadno rozhodnout, zda soutezici vyhraji nebo ne, kdyz teda nejsou uplne neznali. Sokol mi nejak nevadii, ale nadsenej z nej nejsem. Lovci maji velky prehled a porazit he neni snadne, kdyz tedy nezasahne rezie. ()

kubikk

Jako náhrada za stupidní "Co na to češi?" je to opravdu dobré a nesrovnatelně lepší soutěž, která prověří vědomosti lidí, kteří jako tým čelí "lovci". Jen zde opravdu jen občas vyhrají a znalosti lovců jsou....až zarážející. A proto je těžké uvěřit tomu, že "lovci", kteří brání peníze televize, neví odpovědi na otázky předem. ()

pt93

Náhodou to není zase tak špatné, jak jsem zprvu očekával. Nejvíc jsem se obával Ondřeje Sokola, jakožto moderátora, ale i ten dokázal celkem mile překvapit. Některé otázky jsou lehké, jiné náročné a navíc omezeny nepříliš velkým časovým limitem. Díky tomu, jak se lidově říká, to docela slušně "odsejpá" a divák se při sledování nenudí. Jasně, na Chcete být milionářem s Vladimírem Čechem už asi jiná vědomostní soutěž kvalitativně nedosáhne, ale v tomhle případě jde o opravdu milou zábavu, která neurazí. ()

levhart

Mně se to hodně líbí, rozhodně lepší než všechny manželky, ulice, co na to Češi, protřena a podobně.  Co mi trošku vadí, že je to všechno na čas a tím se asi snižují schopnosti soutěžících, když jsou v časové tísni. Na druhou stranu chápu, že bez těch limitů by to bylo asi nekonečné. Poprosil bych všechny zdejší kritiky, kteří nazývají lovce podvodníky, co znají otázky dopředu, ať si zkusí představit, že jejich neznalost odpovědí  neznamená podvod lovce. ()