Zatýkanie a akcia zásahovej polície privedie na vyšetrovacie oddelenie pestrú paletu podozrivých, ktorí sa podieľali na sérii brutálnych vrážd. Aké sú medzi nimi vzťahy? Kto predstavuje najslabší článok a bude rozprávať? (RTVS)

fabecc1222

Ta hlavní linka okolo Orlíku už tu nepřinese vesměs žádný ohromný zvrat, a spíše se tak doklouže k jasnému a očekávané konci. Mnohem víc tak drásá nervy linka okolo Tůmy, a jak to s ním vlastně dopadne. V tý poslední společné scéně Tůmy a Plíška mi přišlo, jakoby jsme konečně viděli toho Plíška z Případů, a ne nějakou úplně jinou osobu. ()

Foxhound#1

Konec, který nebyl špatný, ale nebyl ani vynikající. Stejně jako u předchozí epizody mi tam něco chybělo, nějaký wow efekt který by mě celou dobu držel v očekávání. Akce zatčení Kopáče suprová, rozuzlení zápletky Sokola taky fajn, ale závěr vyšetřování ... prostě vlažný. Záblesky do minula krátké, nemastné, málo informací od samotných vrahů. Je to blbý, ale ve finále to je asi nejslabší díl jinak vynikajícího seriálu. ()

ArthasKarfa

Ta část, kdy se Tomáš baví s manželkou o vraždách a nutnosti bojovat proti těm všem...hodně silný, ta hudba je dokonalá. Ta potřeba mít při složitý a náročný práci doma někoho, kdo na vás čeká je velká. ()

Chudobka

Mám rozporuplné pocity  po přečtení rozhovoru s panem Havlovičem. Vůbec se mu nedivím, že ho mrzí, že pan Mareš nekonzultoval svůj scénář s některými vyšetřovateli nebo pana Havloviče aspoň dopředu neinformoval, jak ho v seriálu hodlá zpodobnit. Chválím Sokola, příjemně svým hereckým výkonem překvapil. Zato mladý tam měl až příliš mnoho prostoru, víc než výborný Finger. Režie a hudba na jedničku. ()

LachtanShows

Stavím se spíš na tu temnou stranu, která je ráda, že seriál už skončil a nemusí mu věnovat další hodiny volného času, přestože mě špína, do níž se namočil jeden z vyšetřovatelů, i poměrně lákala na další díly. Herecky bez chybičky, případy samotné mě ale zase tolik neuchvátily. Stejně tak celkové rozuzlení. ()

strikeman

Dokonáno. Ale nemůžu se ubránit pocitu, že ač byl poslední díl nejdelší, přece jen byl ten závěr trošku zkratkovitý na to, jak dlouho se celá zápletka budovala. Kdyby měla série o 2 šedesátiminutové díly více, vůbec bych se nezlobil. Po hodně dlouhé době mi nějaký český filmový počin skutečně udělal radost... 80% ()

hrumsrt

Nejradši bych toho Sokola vzal a jednu mu plesknul! Tentokrát ukázal, že když se mu chce a nehraje si na kdovíco, tak i umí. Přesně tohle měl hrát od začátku, empatický ucho (alá Víťa z PPO). Zatýkání Kopáče naprosto nejlepší scéna z celého seriálu! I setkání s Alexejem velmi super, atmosféricky prostě top. Jen nakonec vykoupeno takovou blbostí.. A proč Plíšek neřídí a nestřílí? Protože to slíbil ;). P.S. Co dávali večer po premiéře posledního dílu.. No Sametové vrahy! ()

subic

Poslední díl sérky ve mě samozřejmě zanechal velmi dobrý pocit. Není tak silný jako předchozí 2, některé věci mohly být detailněji rozpitvané, ale to by bylo na další díl. 9/10 ()