DC Liga superzvierat

• Česko DC Liga supermazlíčků (viac)

Superpes Krypto a Superman sú nerozluční priatelia, ktorí zdieľajú rovnaké superschopnosti a bok po boku bojujú proti zločinu v Metropolise. Keď Supermana a zvyšok Justice League unesú, Krypto musí presvedčiť zvieraciu bandu z útulku – psa Acea, prasa PB, korytnačku Merton a veveričku Chipa – aby ovládli svoje nové superschopnosti a pomohli mu zachrániť superhrdinov. (Continental film)

Anet21

⚪Vcelku priemerné, s priemernou animáciou, jediný dôvod, prečo film vznikol je pravdepodobne snaha vyťažiť z popularity komiksových hrdinov, inak neviem. Dokonca aj sem už sa prepašovali rôzne novodobé klauzule a kvóty ohľadom rasy, rodu, sexuálnej orientácie, až sa divák pýta: ,,Prečo a načo je to malým deťom?" Vtipy i celá premisa skôr predvídateľné, v motívoch nič, čo by už divák nevidel v iných (lepších) animákoch, i ten samotný presah a parafrázy pre decká už nie sú to, čo bývali kedysi.⚪ ()

Hollohlaway

Rozumné tempo a kupodivu několik dospělých hodně dobrých vtipů. Až nečekaně jsem párkrát vybouchl smíchy, není to přitom infantilní a linka o potřebě přátelství není nijak přehnaně lepkavá. Hlavní záporák byl prima, animace ušla. Co chtít víc. ()

iXtr3m3

Veľmi silné štyri hviezdy. Ok, nemá to na filmy typu Ja zloduch, ktoré kedysi trhali rekordy a spomínam ich preto, že som si dal repete s dcérkou, ale... ale animácia bola skvelá, tak rýchlo nezostárne, akcia bola miestami na detský animák dychberúca, zapojenie aj klasických hrdinov Justice League aj tých zvieracích bolo fajn, až teda na to prasa a jeho spojenie s Woder Woman, to mi tam nesedelo. Z Aquamana urobili väčšieho debilka, ako je v komixoch či filmoch, ale Sup a Bat boli super, rovnako ako Krypto. Sebranka okolo Krypta až na tú "prasnicu" krásne odlišná aj schopnosti na úrovni, podobne ich protivníci. Ja sa nesťažujem, s dcérkou sme sa aj nasmiali, aj vynadívali, aj zabavili všeobecne, nepohrdol by som druhou časťou. ()

filipvrbik

Výborný animák, překvapil docela, ale pořád je to jen animák se svými plusy a mínusy všech animáků... Čili je to dost vtipné, hezky barevné, ale zároveň to není moc temné, protože je to přece "mládeži přístupné" - čti : pro děti. Sice mám raději hrané DC, ale je to vlastně podle komiksu, takže animák je OK. Jo a počkejte si na potitulkovou scénu, stojí za to...80% ()

kluk z Na

Pro děcka ok, ale jinak nic nového. Pár dobrejch vtipů, pár zajímavejch situací, jinak to šlo kolem mně. Ani ty charaktery nijak nepřirostli k srdci. Ne, že bych se strašně nudil, ale bylo to slabý. ()

Cartmof

DC Liga supermazlíčků je zas po delší době nový projekt z tohoto komiksového světa. Zatímco Marvel nám chrlí jeden film/seriál za druhým, DC tak něčině sedí stranou a vydá maximálně jeden film ročně. Přesto, že jsem od filmu neměl žádná očekávání, zaujalo mě obsazení. Přesto, že sleduji filmy a seriály hlavně v dabingu, Dwayne Johnson, Keanu Reeves, Kevin Hart, John Krasinski? Tyhle jména mi jsou dost povědomá. Řekl jsem si, že nic nezkazím a že mě ta hodina a 3/4 nezabije. A po dokoukání si říkám, že toho částečně nelituju, ale kdybych to neviděl, asi mi to nijak vadit nebude. Příběh o psovi jedné z nejmocnějších postav DC vesmíru má problém, že jeho páníček tráví víc času s Lois Lane než s ním. Do toho se nám tu zapojuje skupinka zvířat z útulku, kteří mají svých psychických problémů dost. Hlavní záporák v podobě pokusného morčete Lexe Luthora je místy vtipný, ale působí hrozně debilně :D. Sumasumárum je Liga supermazlíčků jednoduchá pohádka s mluvícími zvířatky pro děti 5-10. A ta reklamka na Black Adama byla docela hezká. ()

xNoelx

Je to super pokoukání, lidi jsou rozhejčkaný, byl jsem na tom s malym (10 let) a pobavilo nás to... já jsem náročnější divák a animáky moc nemusim, ale tohle sedlo.. nejsou tam nějaký mrtvozóny, dostal jsem přesně za čim jsem šel, malej se bavil a já díky želvě taky :) ()

BOURQUE

Celkom fajn animované postavy (korytnačka by zaslúžila trochu väčší priestor), ktorým však chýba silnejší a aspoň mierne originálnejší scenár. Budovanie príbehu je klasické, bez nejakých prekvapení a hlavne veľmi jasne predpovedateľným záverom. (Len tých vtipnejších scén a dialógov by mohol byť trochu viac.) Každopádne „superzvieratá ligy DC“ ma vo forme animáku bavili viac ako posledné „výstupy konkurencie“. Jak pre mladých, tak aj pre veľkých divákov by to nemalo byť sklamanie – hlavne si nemať veľké nároky predtým. P.S.: „Vy nie ste korytnačky?“ Osobné hodnotenie: 76% (***) ()

helloween93

Tak tohle byl průšvih, na to jaký to byl projekt, licencovaný animák od DC, velká jména na voice actingu a taková nuda. Pro studio WB měl být tenhle animák sázka na jistotu, ale diváky do kin nepřitáhl a propadl. A není se čemu divit, většinu času totiž postavy chrlí dětské hlášky nebo je k vidění stokrát viděná generická akce. Záporák v podobě hlodavce už tu taky byl, takže DC League of Superpets opravdu nejsou inovativní zcela v ničem. Dlouho jsem rozmýšlel, jestli si to pustit, kdyby tam nedabovala velká jména, skipnul bych. 2* ()

NorseSword24

Animácia mi najprv prišla slabšia ale časom som si zvykol. Očakával som ďalší jednoduchí animák pre deti ale rovnako ako u Luck tak aj toto ma prekvapilo. Luck síce pôsobil ako Pixarovka ale toto to zase kompenzovalo tými popkultúrnymi vtipmi a narážkami na nezmyselné, filmové a superhrdinské trópy ktoré ma dosť rozosmiali. ()

Razzor_82

"Naší skvadru nezdrtí!" Mě to prostě nenadchlo a nepřišlo moc vtipné. Asi jsem fakt na tyhle filmy prostě moc starý. Dost slabý příběh a trapné morče v záporné roli. Utahování si ze superhrdinů DC mi přišlo trapné. Primárně určeno pro malé děti co milují "Tlapkovou patrolu". 4/10 ()

Torgal

Úspešná fúzia medzi komiksovým a rodinným filmom s domácimi maznáčikmi. Film som si užil o to viac, že aj môj byt od istého času okupujú dve chlpaté nádhery neustále sa dožadujúce pozornosti, tak som Supermanovým trablom s jeho psom úplne rozumel. A dokonca je tu aj corgi (že neuhádnete akého plemena sú tie dve štekadlá? :-) ). Zápletka ide vcelku na istotu a variuje témy aké sme už všetci videli mnohokrát, ale šlape to dobre a je osviežená mnohými pomrknutiami pre znalcov DC komiksov. Akurát finále bolo na môj vkus až príliš prepálené, dávam to na vrub až príliš vernému inšpirovaniu sa v superhrdinských filmoch. Plusové body za (v originále) luxusné hlasové obsadenie. 7+/10 ()

Likan7

Dopadlo to vlastně lépe než bych čekal. Sice ta prostřední část je šíleně nezajímavá a nudná, ale závěr je zase pěkně akční a přehledný. Ve všem se tu jede druhá liga, od animace, přes soundtrack až po akci. Není to ale vyloženě průšvih a na jedno podívání je to snesitelný. ()

tlesk

DC Liga supermazlíčků je naprosto oddychový animák, který nešetří komiksovými narážkami a gagy, u nichž se zasmějí jak dospělí, tak podstatně mladší diváci. Animace je sice o stupínek níž, něž jsme zvyklí třeba u Pixaru, přesto je líbivá a rozhodně na standartní „kino úrovni.“ Krom tradičních rodinných hodnot, na které jsme u západních pohádek zvyklí, se nám dostává značného množství svižné akce a humoru, jež snímek vytahují nad hranici průměru a díky superhrdinskému zasazení mu dodávají na jedinečnosti. Pochválit si zaslouží i výborný český dabing, který dosti hvězdnému originálnímu obsazení víc než zdatně sekunduje. Pozitivní dojem utvrzuje i skvěle roztodivná banda zvířat, z nichž je jednoznačně nejvtipnější „flashovsky“ rychlá želva Merton. A pak je tu samozřejmě Batman, jenž si pro sebe prostě ukradne každý film, i kdyby v něm měl být jen pět minut… ()

papadoce

Nič moc animácia a vzhľadom na tému superhrdinov som od toho čakal extrémne málo. Možno aj to prispelo nakoniec k mojej spokojnosti. Dá sa povedať, že celú rozprávku popretkávali plkmi, gagmi a vtípkami pre deti aj dospelých, čím vyvážili slabšie stránky. Opäť zažiaril skvelý slovenský dabing v animákoch a sitcomoch. Najlepšími postavičkami bol už asi úplne klasický sebavedomý Batman a úžasná korytnačka. Páčilo sa mi to viac než som si myslel a teda aj s logicky prichádzajúcou dvojkou som okay. 3,5 zaokrúhľujem nahor kvôli miestnej modrej. ()

Renie42

Mě se to hrozně líbilo, po nějaké době super animák, nemůžu si stěžovat a jak se honil po pískacím Brucovi a ten Black Adam na konci. Jen to plešatý morče nic moc, ale jinak pohoda. ()