Šťastně až do smrti

• Dánsko Kærlighed for voksne (viac)
všetky plagáty

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí se prolomí, když žena odhalí manželovu nevěru. Oba pak podniknou extrémní kroky, aby získali, co chtějí. (Netflix)

Mamlas

První půlka byla nudné a protivně uhádané rodinné drámíčko. Už jsem to chtěl z nudy vypnout. Pak se to ale nějak zašmodrchalo a nakonec to šlo celkem rozumně s přeskakováním dodívat. (32%) ()

SAINTS

Dánske krimi z prostredia vyššej vrstvi dánskeho obyvatelstva.Film neurazí,ale ani nenádchne,taký obstojný krimi thriller,ktorý už zrejme netúžite vidieť druhýkrát.Vela ludí tu spomína dej,ktorý je miestami tažko uveritelny,tak s tým sa dá len suhlasiť.Jeden z tých lepších filmov z dielne Netflixu. ()

iz67

Samozřejmě, že můžete doufat, že se vám to bude líbit. A pakliže nakonec bude, tak máte asi rádi totální hovadiny, které se tváří, že jimi nejsou. ()

ConDar

Pôvodne som si ho vybrala kvôli jazyku, no nakoniec sa z neho vykľulo krásne severské krimi kde je všetko jasné až kým nezistíte ako to naozaj je. Teda pravdu sa dozviete až na záver. ()

MartinTerran

Tak to bylo brutální. Manželé evidentně hrají hru o tom kdo je vetší magor. OK chladná logika a kalkul vyhrává nad emocemi, ale nevěřím tomu, že by toho některý pár byl v reálnu schopen. Jen by mě zajímalo jestli potom opravdu žili šťastně až do smrti. Podívaná to, ale byla zajímavá. Hodnocení: 80/100. ()

AndrewNewman

Pekný a napínavý triler, ktorý sa síce inšpiruje Fincherovou Gone Girl, no ide so svojou vlastnou cestou. Tvorcovia nám ponúknu hneď niekoľko dobrých zvratov, z ktorých ten prvý ma naozaj prekvapil. Síce oproti Gone Girl tomu chýba väčšia ladnosť a gradácia, ale aj tak som spokojný. ()

JohnCoffe

Seveřani umí. Samozřejmě že to bylo místy přestřelené ale díky dobře budovanému napětí a vývoji jednotlivých postav, se to dá dobře odpustit. Spokojenost velká. ()

DonBraso

Zvraty, který překvapí. Dánové se toho nebojí a nějaký cukrlinky se šťastným koncem nečekejte. Tento typ žánru, který klidně může být skoro celý natočen b domě mám menší slabost. Zde se to ještě vypráví, což je trochu změna,e příběh tak jako tak běží v solidním tempu.Dar Salim je sice občas be face mimice ledový,ale možná právě to někomu může vyhovovat pro tu roli. Je to mírně řečeno nadsazené, až takové nereálné, který diky zvratům vymaže vůbec smysl, ale i tak paráda.85% ()

STORM70

Tož čekal jsem trochu víc. První polovina celkem o ničem a druhá vyloženě očekávatelná. Celkové hodnocení 73% mě překvapilo. podle mého 3/10. Sorry jako... ()

bigjames

Škoda, že se (zejména ve finále) už na logiku příliš nehledělo, ale mimo to je Kærlighed for voksne zdařilým krimi thrillerem s poměrně působivými hereckými výkony a místy i trochu mrazivou atmosférou. Další z moha důkazů, že Netflix produkuje dostatek kvalitního originálního obsahu, jen je potřeba trochu hledat a nespokojit se se zkurvenou TOP 10 v ČR. ()

rigby

Občas to balancuje na hranici uvěřitelnosti, ale tím je to aspoň zábavnější. Chválím výbornou atmosféru, která v průběhu filmu stále graduje, aby se na konci stala téměř nesnesitelnou. 4- ()

uhlerado

Snaha o originalny snimok je prehnana, no prevedenie, obsadenie sa da predychat. Prvoplanovane, no na prijemny vecer sa nedostatky daju preglgnut ako ta whisky. Trpku cestu si vybral dansky arabsky chlapik, karma je zdarma, no trochu tomu pomoze dajme tomu aj jeho zena. ()

Saxos

Nějak jsem se musel v průběhu kouknout, kdo za tím je. A oni dánové. Já jel na espaňa vlně. Příběh až moc jednoduchý. Policejní důstojník prostě dává předsvatební rady své dceři. Ve výskedku tři neprokázané vraždy. To je až moc. Závěr: doporučuji. ()

hony23

Když si ženatý chlápek v krizi středního věku nabrnkne o generaci mladší roštěnku, koleduje si o malér. Dotyčná si ho totiž časem začne nárokovat čím dál tím víc, zatímco podváděná manželka nemá pro jeho druhou mízu pražádné pochopení. Náš hrdina je tak časem oběma dámama uveden do bezvýchodné situace, kterou se rozhodne vyřešit vraždou. Dánové tahle dramata, která diváka naprosto pohltí, prostě umí. ()

karnifex

Drama? Thriller? Ne - určitě komedie, černočerná! Chvíli trvalo, než mi to došlo, ale pak jsem se bavil skvěle (i když při některých scénách mrazivě). Herecké výkony výborné a Sonja Richter doslova fenomenální! ()

Sunwheel

Thrillerová jednohubka, kde celkový dojem kazí hlavný herec, ktorý absolútne nevie hrať a celý čas vás trápi svojou kamennou, nemennou tvárou. Naopak jeho manželke by ste verili každú emóciu. Celkom nevyrovnaný zážitok to hádže do priemeru. ()

Rian_witcher

Skrytý souboj manželů o získání toho, co od života čekají. Z jednoduché zápletky se brzy stává mrazivý boj, který vynese na světlo minulé hříchy. ()

Kozlowski8

Láska, nevěra, žárlivost - a extrémní způsob řešení manželské krize... Velice svižný a poutavý thriller s několika nápaditými a nepředvídatelnými zvraty a velice působivým finále. Palec nahoru. 80 %. ()