Gilbert Galvan Jr. (Josh Duhamel), šarmantný zločinec z povolania, utečie z michiganského väzenia a prekročí hranicu do kanadského Ontária, kde zmení identitu a vystupuje ako Robert Whiteman. Po tom, čo sa zamiluje do Andrey (Elisha Cuthbertová), ktorú nedokáže uživiť, začne vykrádať banky a zistí, že je v tom mimoriadne dobrý. Pod rúškom práce bezpečnostného analytika začne Robert lietať po celej krajine a vykrádať banky v niekoľkých mestách za deň, čím nakoniec upúta pozornosť polície aj celoštátnych spravodajských agentúr, ktoré ho pomenujú prezývkou Lietajúci bandita. Jeho povesť sa šíri po celej krajine a v rekordne krátkom čase sa stane celebritou, čo nahnevá neľútostného detektíva Johna Snydesa (Nestor Carbonell), ktorý sa rozhodne dopadnúť drzého lupiča všetkými prostriedkami. A nezastaví sa naozaj pred ničím... (TV JOJ)

zodiak217

Veľmi ma bavil tento film. Výborne herecké obsadenie, dobre spracovaný skutočný príbeh, kde síce trochu absentovali emócie a výraznejšie akčné scény, no napriek tomu to malo pomerne svižný dej a bolo na čo sa pozerať. Myslím, že sa to v celku veľmi pekne podarilo a tým, že to bol skutočný príbeh scenáristi si aspoň nemohli príliš u letieť to hollywoodskych absurdít. ()

Heywood

Skvěle obsazené, se špetkou legrace a napětí, příběh až neuvěřitelný a řada triků a nápadů je tam výborná. Taky to připomene 80-tý léta a ta doba byla ještě zlatá, protože nikdo nikoho neotravoval ani rasou, ani LGBT ani ekomorem. To se v tomhle filmu nepromítne, tak za to hvězda navíc. 70%. ()

dlouheBidlo

Skvělá nenásilná oddechovka. Sympatičtí herci , uvolněný hladce běžící příběh umocněný tím, že je na základě skutečných událostí. Pobaví, mysl si odpočine, ideálně před spaním. Čtyři hvězdy jsem možná trochu přestřelil, ale už je tam nechám, proč ne? ()

mdf

Další z pohodových retro životopisných filmů o padouších, tentokrát o vykrádání bank.Když si seženete informace o něm v reálu, tak se i docela trefili. ()

1234Horymir

Příliš dlouhé a pro mě nepochopitelné vyznění, že jako ten zloděj je borec a ti, co ho chytili padouši. To beru v komedii "Bandits" z r. 2001 s Willisem, nebo ještě starší filmy s Belmondem, ale v roce 2023? ()

holtis

V podstatě klidný film, ačkoliv se jedná o snímek, ve kterém je jedno loupežní přepadení za druhým. Nečekal jsem žádné zázraky a taky se nestalo, ale příběhem mne za skoro už dlouhých 119 minut i tak protáhlo.  Josh Duhamel si tu střihl pěknou roli zločince a myslím, že mu sedla. Skoro se nechce věřit, že je natočeno podle  skutečných událostí.   Za mne  55%...všedno-večerní jednohubka. ()