Ferry

Jak začínal narkobaron Ferry Bouman ze seriálu Undercover? Co bylo předtím, než ovládl podsvětí a dostal se do hledáčku policie? (Netflix)

mira007

Belgicko nizozemská gangsterka řízlá trochou romantiky, která je prequelem seriálu Undercover (2019) , který přirovnávají k evropskému Narcosu (2015). Ten seriál jsem neviděl, nicméně, tenhle film v této kategorii se mi zdá spíš průměrný, s hrdinou, který mi nepřirostl k srdci ale to belgickonizozemské prostředí s neokoukanými tvářemi je aspoň trochu osvěžující. ()

Malarkey

Když za život pár nizozemských filmů shlédnete, tak už Vás jen tak něco nerozhodí. Film Ferry mě tak nijak zásadně ničím nešokoval. Jenom mě překvapila ta občasná absurdita situací a i fakt, že na západě, v zemích Beneluxu, vládne mafie. Kdo by to byl na západě řekl, že? Film vnímám jako vstup do světa seriálu, který, musím říct, mě docela zaujal. Tak třeba v budoucnu někdy dám šanci i samotnému seriálu. ()

Eliott

Velice vydařená gangsterka na půl řízlá s romantickým dramatem. O překvapivý výsledek se postaral především na první pohled zabedněný a nesympatický hlavní hrdina Ferry, který si na své misi postupně vybuduje vztah s roztomilou dívkou a ta mu obrátí celý život naruby. ()

Arsenal83

Ak má byť Ferry upútavkou na seriál, tak funguje tak polovičato. Napriek tomu si ho pozriem, pretože vyzerá, že seriál je naozaj lepší ako tento film a brabantská mafia je osviežením vo svete gangsterov. Čo mi v tomto diele chýbalo bolo menej predvídateľnosti a potom tu nejak vytŕčal pomerne divný herecký výkon Elise Schaap. ()

zette

Myslim, ze solidni akcni drama na jedno zkouknuti. Frank Lammers se do role vyborne hodil a jeho postava je ozdobou celeho filmu. Prijemne prekvapeni. ()

Jizni Tlapa

Kvalitní warm up k o chlup kvalitnějšímu seroši!! Ferro je buran každým coulem a když si proráží cestu na drogový olymp, prostě baví!!! Škoda, že ostatní postavy nejsou tak vykreslenější, aby dávaly detailnější hloubku celé seriálové podívané..... ()

klukluka

Výbornej prequel k seriálu Undercover, kterej si zajímavě neotesanej Frank Lammers ukradl v mých očích z velké části pro sebe. Takže mi dnes stačilo vidět jeho tvář, nápis Ferry a okamžitě se měnil pořadník mých priorit na večer. A vůbec nelituju, byl to fičák! Díky tomuhle filmu toho o Ferrym víme mnohem víc, jeho postava tím získala mnohem větší plasticitu. Stejně tak postava jeho přítelkyně Danielle. Bylo fajn vidět zrod a genezi jejich vztahu, i počátky Ferryho podnikání. Téhle partičce kolem Undercover se povedl i tento film, v tom mám naprosto jasno. Jediný, s čím si lámu hlavu, je, v jakým bych si to teď pustil pořadí..? Chtěl bych prvně vidět film, nebo bych i napodruhé začal serošem..? Ten mě totiž bavil přece jen o poznání víc. ()

Lukoboss

Seriál Undercover jsem (zatím) neviděl, každopádně tenhle filmovej prequel mu dělá víc než dobrou reklamu, takže na seriál, kterej je dle hodnocení ještě lepší, určitě mrknu. F. Lammers v hlavní roli je tak zvláštně nesympatickej až buransky neohrabanej, že je vlastně úplně skvělej, a k němu pak drobná, lehce naivní, střelená a pěkná E. Schaap jakožto perfektní protiklad. Paradoxně musím říct, že romantická linka flmu, kterej by měl být spíš dramatem s prvky kriminálky, mně tentokrát vůbec nevadila, nějak si to do toho drsnýho mafiánskýho okolí sedlo. Navíc neotřelý venkovský prostředí Nizozemskýho kempu a k tomu divokýho Amsterdamu tomu dodává něco navíc. Pravdou je, že snímek není nijak zvlášť akční, spíš se víc mluví a buduje napětí, ale s tím já jsem v pohodě, nenudil jsem se. ()

petikacka

Prequel Undercoveru aneb jak vyždímat z úspěšné série co se dá a taky to pak podle toho vypadá...Příliš přednastavovaná kaše bez chuti a bez zápachu...Za mě 65% ()

Mackoun

Celkem milý překvápko z Holandska. Až posléze mi došlo, že se jedná o prequel k seriálu o Ferryho další životní etapě, jež mi dosud unikal, což mě těší o to víc. ()

KosiR_ksr

Zajímavá krimi gangsterka, která se má odehrávat před první sérií Undercover (ale natočenou dříve). Snímek ve mne dokonce vzbudil chuť sledovat zmíněný seriál (který mě zaujal o něco méně). 65% ()

bearmeedek

Chápu snahu vytěžit z již hotového (?) seriálu ještě kousíček. A je logické, že tento předfilm nemůže působit jako Undercover, který jsem si užíval. Tady jde jen o to, že je ještě možnost vidět pár známých tváří. FERRY se dá vidět, zajímavější je až druhá půlka. ()

Maximilianus

Väčšinu času ma to bavilo, bolo to svižné,  miestami trochu komickejšie (aj keď sa nejedná o nič extra) a hlavná postava bola sympatická. 7,2/10. ()