Undercover

• Holandsko Undercover (viac)
Belgicko / Holandsko / Nemecko, (2019–2022), 23 h 12 min (Minutáž: 46–55 min)

Tom Waes, Anna Drijver, Frank Lammers, Elise Schaap, Raymond Thiry, Kris Cuppens, Huub Smit, Lieke van den Broek, Kevin Janssens, Rubén Ochandiano (viac)

Tajní agenti v jednom karavanovém kempu předstírají, že jsou pár, aby pronikli do aktivit narkobarona, který tam tráví víkendy. Podle skutečných událostí. (Netflix)

DwayneJohnson

Nejvíc asi na mě zapůsobilo perfektně vybrané, herecké osazenstvo, plus místy hodně humorný příběh. I když v názvu je jen drama, několikrát jsem se v průběhu sledování velmi dobře pobavil, což mi připomnělo maličko podobný seriál Ozark. Je to taková hra na kočku a na myš a taky na to, kdo má nakonec větší koule a větší chytrost toho druhého napálit. Tohle vše se rozlouskne až na konci, který zase zavdal po úplně poslední scéně na další, možné pokračování. Já osobně se vzhledem ke kvalitám první série vůbec nedivím. Oblíbené postavy: Bob, Danielle, Ferry, John, Kim. ()

Arsenal83

Popis niektorých je správny. Ide o pokus o európsky Narcos, ale bez tej latino atmosféry, ktorú nahradila skôr lesbo atmosféra, zrejme už dnes podmienka, aby ste dostali prachy na natáčanie, hoci nám stále prizvukovali, že ide o inšpiráciu skutočnými udalosťami. Seriálu chýba moment prekvapenia, veľa napínavých situácií tu nie je a zbytočne sa sem ťahajú linky, ktoré dej nikam neposúvajú. ()

Dave Lister

Belgicko - holandský seriál Undercover je z těch, co vás naprosto pohltí od samého počátku až do epického konce. První série je naprostý skvost v oblasti krimi gangster tématiky. Druhá série je lepší než ta první a nenudite se ani vteřinu a třetí je naprosto tím nejlepším, co jsem v daném žánru viděl. Neskutečně dobře propracované postavy a zásadně dva ústřední hrdinové Ferry a Bob. Navštivte svět tajných policistů, gangsterů z míst Brabantských, drogových bossů, obchodníků se zbraněmi a tureckých narkobaronů řadících v Beneluxu. Tři dokonalé série plné zvratů, lží, zrady, intrik a vražd. Chemie mezi hlavními hrdiny je neuvěřitelná a jsou propletení všemi třemi sériemi. Doporučuji se podívat na samostatný film Ferry, který předchází tomuto seriálu. Geniální, geniální, geniální. ()

petikacka

Bomba, bomba, bombička...:-))) Teda belgickou ani holandskou kinematografii téměř vůbec neznám o to větší sukces tenhle seriál u mě měl...Napínavé...zajímavé...příjemné herecké osazenstvo...a děj je sqělý...Kdo by to byl řek, že nějaký zapadlý kemp hraje hlavní roli v největší výrobě a distribuci extáze na světě...Za mě 95% ()

yvona

První série bezvadná, druhá ještě šla, ale poslední ve stylu telenovely - to už bylo moc. Proto ji nezohledňuji v celkovém hodnocení, jen by to uškodilo a to nechci. Bavila jsem se výborně. První série je herecky i scénáristicky naprosto vypiplaná a dokonalá.  Výkony Toma Waese, Franca Lammerse, roztomilé Elise Schaap byly dokonalé. Nicméně mě nejvíc pobavil v malé roli Alexej Manvelov. Turci mě naopak velmi otrávili. Oceňuji fakt, že přestože muselo být zakomponováno téma lesbo, ušetřili nás tvůrci postelové scény nechutné tlusté černošky s Daniellou. ()