Ferry

Jak začínal narkobaron Ferry Bouman ze seriálu Undercover? Co bylo předtím, než ovládl podsvětí a dostal se do hledáčku policie? (Netflix)

Xarxees

Takže - nejdřív jsem si přečetl komentáře, abych věděl na co jdu koukat, na základě toho jsem zjistil, že existuje nějakej seriál Undercover (jó, takovýhle mezery mám - většinou koukám na sci-fi, postapo atd.). A jsem týhle posloupnosti rád, protože mě to docela navnadilo na ten seriál, o kterým se píše vcelku dobře. Tenhle kousek je natočenej hodně dobře, akce docela dost, romantika a nijak přehnanej závěr. Možná by to chtělo trochu lepší muziku, ale na druhou stranu zas nestrhává od děje. Každopádně jsem se u toho nenudil a při scéně na pouti jsem si s chutí zavzpomínal na starý časy. Asi budu zas muset na pouť :-D ()

Kushina

Příběh obyčejného mafiána, co ukázal srdce a dokázal to, že nemusí být nutně zmrd, i když zmrdem jako mafián trošku být musíš. 2 náhodičky co se staly a obě měla na svědomí žena :D Není to náhoda? Chvílemi to bylo dost ukecaný, ale dobrý zápletka a nebylo to nijak extra přeplácaný, na druhou stranu kdo má rád nabušené akčnáky, kde je spoustu střelby a akce, tak u tohoto filmu si toho moc člověk neužije, krom pár ran ve finále to bylo takové hodně soft. 65% ()

mira007

Belgicko nizozemská gangsterka řízlá trochou romantiky, která je prequelem seriálu Undercover (2019) , který přirovnávají k evropskému Narcosu (2015). Ten seriál jsem neviděl, nicméně, tenhle film v této kategorii se mi zdá spíš průměrný, s hrdinou, který mi nepřirostl k srdci ale to belgickonizozemské prostředí s neokoukanými tvářemi je aspoň trochu osvěžující. ()

Arsenal83

Ak má byť Ferry upútavkou na seriál, tak funguje tak polovičato. Napriek tomu si ho pozriem, pretože vyzerá, že seriál je naozaj lepší ako tento film a brabantská mafia je osviežením vo svete gangsterov. Čo mi v tomto diele chýbalo bolo menej predvídateľnosti a potom tu nejak vytŕčal pomerne divný herecký výkon Elise Schaap. ()

Malarkey

Když za život pár nizozemských filmů shlédnete, tak už Vás jen tak něco nerozhodí. Film Ferry mě tak nijak zásadně ničím nešokoval. Jenom mě překvapila ta občasná absurdita situací a i fakt, že na západě, v zemích Beneluxu, vládne mafie. Kdo by to byl na západě řekl, že? Film vnímám jako vstup do světa seriálu, který, musím říct, mě docela zaujal. Tak třeba v budoucnu někdy dám šanci i samotnému seriálu. ()