Tajní agenti v jednom karavanovém kempu předstírají, že jsou pár, aby pronikli do aktivit narkobarona, který tam tráví víkendy. Podle skutečných událostí. (Netflix)

Heywood

Bylo to dobré, skoro výborné, ale od šestého dílu se mi to táhlo a posedlost agenta, který si to vzal jako osobní poslání mě poněkud unavovalo. Jinak to ukazovalo, že si grázli střílej lidi na potkání a policie aby si uběhala nožičky. To lze  ocenit, jinak nám tu ten superzápad ukázal, že to tam je stejně blbé, jak v té américe. Klobouk dolů že autory, že se do toho dali. 70% ()

vnimatkrasu

Cením perfektní casting, tah na branku, i fakt, že Belgičani parádně nařezali kriminálku s černým humorem. Být to celé o dva díly kratší, s kapičku ucelenějším finále, byla by ta spokojenost skoro absolutní. Návykové je to každopádně krutě. Až se divím, že se to před mainstreamem podařilo utajit. ()

petikacka

petikacka ***** Bomba, bomba, bombička...:-))) Teda belgickou ani holandskou kinematografii téměř vůbec neznám o to větší sukces tenhle seriál u mě měl...Napínavé...zajímavé...příjemné herecké osazenstvo...a děj je sqělý...Kdo by to byl řek, že nějaký zapadlý kemp hraje hlavní roli v největší výrobě a distribuci extáze na světě...Za mě 95% (26.8.2020) ()

hony23

Poslední dobou se Netflix stává králem seriálové tvorby a Undercover to potvrzuje. Dva policejní agenti se nastěhují do chatky v kempu a mají za úkol získat si důvěru drogového bosse, po kterém policie už léta neúspěšně jde. Skvěle napsané postavy a děj, který diváka vtáhne natolik, že těch 10 dílů spořádá za 3 večery. Doufám, že si tvůrci udrží vysokou laťku i do druhé řady a nechávám si rezervu v hodnocení, pokud by ji chtěli ještě překonat. ()