Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Holka z indického zapadákova se úplně zblázní do ježdění na skejtu. Jenže její cesta na vysněnou soutěž bude ještě pěkně hrbolatá. (Netflix)

Videá (1)

Recenzie (8)

Rathalos 

všetky recenzie užívateľa

Zakazdym,ked sa objavi nejaky film,ktoreho pribeh sa odohrava v Indii,ma chyti za srdce,naozaj velmi pekna zalezitost s prijemnou hudbou a sympatickym hereckym obsadenim,za mna pat hviezd...:-) ()

rigby 

všetky recenzie užívateľa

Film byl hodně naivní, zkreslený podle americké představy Indie. Raději bych uvítal klasický Bollywood, než tohle povrchní dílo. Ale dívat se na to nakonec šlo. I když podruhé bych to už nedal. 3- ()

Reklama

Pilda17 

všetky recenzie užívateľa

V jednoduchosti je krása a to přesně tenhle snímek má. Srdcervoucí příběh z indického prostředí, který donutí k slze i ty nejsilnější povahy. Nic extra nás nečeká, ale děj je zábavný. Děj dokáže diváka přikovat na těch pár minut k Netflixu naprosto s přehledem.. 7/10 = 75% ()

Aljak 

všetky recenzie užívateľa

Skôr sociálna ako športová dráma - a musím povedať, že našťastie, keďže tie čisto športové filmy väčšinou idú cez overenú šablónu. Tento film mal síce skejťácku esenciu, ale vo svojej podstate bol o niečom úplne inom. Aj keď vidím, že mnohým sa film nepozdáva a zhodnotili to ako "amerikanistickú" predstavu Indie, podľa mňa to bol jeden z tých lepších Netflix kúskov z indického prostredia. Aj keď uznávam, že niektoré veci pôsobilo fakt prvoplánovo a poukázalo na typické indické stereotypy (kasty, menejcennosť žien, nedostatočný prístup k vzdelaniu a záľubám, a pod). Ale globálne to bol v podstate lepší priemer - hlavne úvodná a prostredná časť filmu, ten záver bol bohužiaľ také zbytočné klišé á la Disney. ()

Arsenal83 

všetky recenzie užívateľa

Tak u mňa bude Skater Girl už navždy Avril Lavigne, ale ani táto rómska verzia mi nevadila. Viac ako športová dráma to bola malá sociálna sonda do indickej spoločnosti, ktorá poukázala na spráchnivený, skostnatelý, zaostalý systém kást, ktorý v hlavách Indov panuje až doposiaľ a nejde ho z nich vykoreniť. ()

Galéria (3)

Reklama

Reklama