Jamie Foxx hraje dříče, co chce vlastníma rukama zařídit dobrý život svojí bystré dceři. Čištění bazénů v údolí San Fernando je ale jenom fasáda pro jeho skutečné živobytí: lov a zabíjení upírů pod křídly Mezinárodní unie lovců upírů. (Netflix)

TaanStari

Tenhle film má plno chyb, za největší považuju ohrané klišé s nefunkční rodinou, slaboduše vykresleného záporáka a šablonovitý děj. Jenomže i přesto je to mezi současnou tvorbou takový jednooký král. Hodně slabé 4*. ()

Gastovski

Po týdnu sledování náročnějších filmů jsem se chtěl pobavit u nějaké vtipné jaloviny, která nebude na první dobrou bít do očí přílišnou sračkovitostí; a světe div se - povedlo se! Tato jednohubka o upírech a tajné organizaci lovců, která je loví příjemně uprašovala, vtipy nebyly vyloženě trapné a masakrování upírů bylo velmi srandovní, nápadité a jaksepatří brutální. Zkrátka - bavil jsem se královsky a proto tomu tu čtvrtou hvězdu přiznám, i když je na hraně. ()

Kopi1

Film, na který zítra už nejspíše zapomenu. Tak už to u Netflixu ale bývá. První polovina mě bavila, ale pak už to bylo furt to samé dokola, ta samá americká klišé, absolutně nulové napětí, nezajímavý a až líný příběh a Dave Franco zase v uřvaný roli. Akce do hnízda byla dobrá s několika vtipnými nápady, ale pak už mě to moc nebavilo, bylo úplně jasné, co se stane, prostě nic originálního na tomto filmu s výjimkou nějaké té akce. Přelom 2 a 3 hvězd. ()

BOURQUE

Vizuálne a akčne to ešte nejako ujde (pri danom rozpočte ani to nie je nejaká sláva), ale scenáristicky je to „katastrofa“. „Buddy“ scény v podaní J. Fox a D. Franco fungujú len čiastočne, Snoop Dogg sa hrá na Arnieho. Najlepšou akčnou scénou je „vyčistenie hniezda“. Film bez lepších vydarenejších funny dialógov, koherentnejšieho príbehu a zloducha. Videli sme aj lepšie režisérske debuty. Po Gray Manovi ďalší „blockbuster“, kde Netflix to prehnal s rozpočtom. Osobné hodnotenie: 59% (*) P.S.: Na nápravu chuti by som navrhol starého Blade. ()

ještěžiju

Prej plný tvrdejch hlášek to bude psali... ehm... chtěl jsem to přirovnat k sáčku čipsů, kde se se sice pomějeme, ale ještě toho mohlo být daleko víc. Ale to bych byl moc shovívavý, hlášek bylo pár, očekávetelných a slabých. Netflix opět nepoučitelně kašle na jakékoliv větší představení postav, z minulosti se dozvíme u hlavní jen zblo a jede se akce.. stejně jako Gray men. Bladeovi to nesahá ani po paty. HOWG domluvil jsem, je zbytečný se tomuto filmu věnovat víc, než si zaslouží. ()

Rathalos

Day Shift je velke a prijemne prekvapenie roka 2022,akcna sialenost,ktora je v urcitych momentoch neskutocne brutalny masaker,napriklad scena v dome,kde dojde k boju medzi ludmi a upirmi bola excelentna,roz*ebavka ako sa patri,nemozem zabudnut spomenut este niekolko vtipnych hlasok a scen,ktore ma dobre rozosmiali a potesili aj herci Jamie Foxx,Dave Franco,Scott Adkins,pohodak Snoop Dogg ci Meagan Good,ktora ma hriesne dobru kostru,mnamka,takze nie je o com,dal by som aj viac ako pat hviezd,ak by to bolo mozne...:-) ()

Hapretor

kupodivu dost zábavné ... to jsem nečekal ... nemám rád Jamie Foxe ... ale tady to zvládl s grácií ... jen velká škoda, že Adkins neměl hlavní roli ... ()

Rockerman

Škoda té nechutné a v mnoha filmech viděné omáčky rozlité kolem výborných akčních scén při lovu na upíry. Dokonce i nějaký vtípek se podaří. Takže lze všechno přežít bez újmy na zdraví. Genderu a barevností herců se už zabývat nebudu. To bych musel opakovat prakticky v každém novém filmu. ()

issoumaila

Priznajme si to na rovinu. J. J. Parry odviedol fakt, že dobrú robotu. Tento film totižto o sebe netvrdí, že je kult alebo že vyniká epickou produkciou či, že je umeleckým dielom. Všetko čo sľubuje svojmu publiku je zábava… a to sa mu darí. JJP ma spolu s Netflixom týmto filmom vrátil späť do doby akčných filmov 90. rokov a ja som sa veru náramne bavil. ()

P.J.2

Blade pro teenage kids. Béčko jak prase, se vším pozitivním i negativním. Na druhou stranu fakt zábava a na jedno shlédnutí úplně v pohodě. Jamie je prostě borec a hodně potěšil Adkins a Stormare. ()

TostTom

Fajn odreagovačka, dobrá akce, zajímavé téma a místy občas vpoho vtipy, ale to je tak vše. Film nepřináší nic nového a nic extra zajímavého. Příběh je nesmyslný, některé scény jsou dost trapné a nebo nezáživné. ()

figliar

Pre mňa platí pravidlo, že ak upírovka, tak komédia. Takmer 2 hodiny dlhá akčná jazda, v ktorej Jamie Foxx a Dave Franco predvádzajú svoje herecké kvality. No a k tomu klasický Snoop Dogg. Nemám viac čo dodať. ()

MickeyStuma

Netflix neustává s vytvářením nejrůznějších snímků na základě starších kinofilmů, ze kterých jsou přebírány náměty. A tak tu tentokrát v plném popcornovém kabátě máme hororově laděný akční snímek, který už úvodem a první akční scénou připomene snímek „Mizerové“ (1995). A jak se příběh rozjede, vyjde najevo, že se jedná o mix snímků „Buffy, zabíječka upírů“ (1992) a „Blade“ (1998). No, a námět o snaze otce za každou cenu zajistit rodinu se používá už od dob němého filmu. Od prvních minut je také jasné, že je kaskadér a choreograf soubojů J. J. Perry, který tento snímek coby režisér natočil, čímž se jedná o jeho režisérskou prvotinu, velkým fanouškem Michaela Baye, neboť jeho styl napodobil skutečně dokonale. Vlastně se ani o překvapení nejedná, neb tuto filmovou jízdu pro Netflix připravila společnost 87Eleven Entertainment, jehož vlajkovou lodí byla doposud akční série „John Wick“ (2014 - ). A tak tu tedy máme domnělého čističe bazénů, který místo toho loví upíry. A akční jízda to je. To se tomu nedá upřít. A také je to Buddy movie, a to se všemi svými atributy. Jen parťák lovce není užvaněný týpek, jak je Buddy movie povětšinou obvyklé, ale neskutečný trouba. Co se týče upírů, tak u nich není o co stát. Jen bezcharakterní postavy, z nichž jedna se rozhodla se mstít. Nic víc, nic míň. Tempo je razantní, akce a humoru je dostatek, takže film uteče, ani jeden neví jak. Problematická je jen skutečnost, že se nepodařilo zachytit podstatu a praktičnost dané věci, díky kterým je Jock Wink tak úspěšný. A to je docela škoda. Po scénáristické stránce se vsadilo na naprostou jednoduchost, což by v rámci letního kina nebylo zase až tak nejhorší, ale ve své zásadní podstatě film netlačí na to, aby byl něco víc, než ve skutečnosti je. Takhle se vše jeví jen standardně s myšlenkou, že tohle tady už nesčíslněkrát bylo, a byť se celý tento popcornový upíří lov nejeví zase až tak hrozný, při vypnutí mozku s úmyslem se jen bavit spíše naopak, spíše se jedná jen o recyklovatelnou záležitost, která má tendenci z diváckého povědomí zapadnout. ()

helloween93

John Wick meets Vampires, akorát béčková verze s California vibes. Příběh střídá slušnou akci a pak úplně debilní momenty, ale furt to bylo lepší, než poslední upírský film od Netflixu - Upíři z Bronxu. Jamie Foxx má sice jeden výraz a Franco je 90% filmu hroznej vocas, ale akce je fakt místy nápaditá. Snoop Dogg jako kovboj hodně memerskej. A ti bratři se tam mihli proč? Klasický film od Netflixu, slibný potenciál a ve finále béčkový polotovar. Nicméně o trochu lepší než Gray Man. 3* ()

animario

Slušně rozjetý a komiksově zábavný 2/3 v duchu starých dobrých upírských zabíjaček jako od Soumraku do úsvitu,Buffy či Vamp zabila ta závěrečná. Ovšem,Jamieho Foxx(x)e si dokážu představit jako příštího Bladea. ()

Razzor_82

"Vítej na posrané noční šichtě!" Upírská jatka s klasicky vypatlaným scénářem made in Netflix. Bojové scény mají říz. Jamie Foxx je drsně cool. Dave Franco dokáže rozesmát. Snoop Dogg pobavil jako černej kovboj s rotačním kulometem. Celkově jde ale o konzumační jednohubku, ve které chybí výrazný příběh a hlavně napětí. Záporná upírka je dost slabá a závěrečné finále má dost rychlý konec. Pár nápadů je dobrých ale jinak nic nového pod sluncem. 6/10 ()

helraiser

Docela zábavná upíři komedie, s velkou hromadou hlášek a s ještě větší porcí digitální krve. Koukatelný, ale sakra, to v dnešní době už není ikdo schopnej natočit, alespoň trochu normální atmosférický upíři film, naposledy se to snad povedlo u 30 dní dlouhá noc. S upířím hororem to jde opravdu z kopce, jestli toto je jeho budoucnost, tak potěš koště. No jak jsem psal, koukatelná upíři blbina, ale žádnej zázrak se nekoná. ()

kersten

Filmy tohoto žánru môžem, mám ich rada. Denná zmena - nevravím ze je zlý film, ale ani zas moc dobrý. Pobavila som sa ale chýbal tomu taký šmrnc..... ale dozvedela som sa že moje doterajšie znalosti o upiroch boli dosť chabé.... ()

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

01.08.2022

Čtvrtý John Wick nabírá další hvězdu

Čtvrtý John Wick nabírá další hvězdu

01.07.2021

Obsazení čtyřky Johna Wicka nepřestává bobtnat. Mimo představitele titulního hrdiny Keanu Reevese se tak ve filmu dočkáme například i Donnieho Yena, Billa Skarsgårda či Hirojuki Sanady. A teď se k… (viac)