Majiteľ kasína Donald St. Claire (John Cleese) si vyhliadne šesť hazardných hráčov – stratených existencií a prezradí im úlohu. Akýmkoľvek spôsobom sa majú dostať z Las Vegas do mestečka Silver City v Novom Mexiku, kde v skrinke na železničnej stanici sú ukryté dva milióny dolárov. O to, kto vyhrá sa stavila skupina unudených najbohatších mužov sveta a blázniví „pretekári“ s časom sú pre nich skvelou zábavou. Zmätení hráči odchádzajú k hotelovému výťahu a preberajú bizarnú situáciu. Všetci sa zhodnú v tom, že preteky sú hlúposť. Je rozhodnuté – nikto z nich sa nebude štvať kvôli peniazom! Čím dlhšie však čakajú na výťah, tým väčšmi im vŕta v hlave suma dvoch miliónov. A tým menej veria jeden druhému. Po chvíli sa už jeden cez druhého predierajú dole po schodoch – preteky bez pravidiel sa práve začali! (TV JOJ)

monty.cl

Hodně blázivý film se spoustou dobrých herců o jednom šíleným závodě...některý úseky jsou opravdu k pokukání, takže dobrý, tohle čekám od komedie, že se budu smát...a tady se daří. 70% ()

Toustovač

Absolutní hovadina se slušným množstvím nápaditých a vtipných scének - kupte si veverku, přijely jsme v raketě, auto na navijáku, kráva na balónu, Barbie muzeum... jak říkám, absolutní hovadina, ale vydržet se to dá:). Konec prosím vystřihnout, děkuju... ()

macetoma

Hrají tam vesměs moji oblíbení herci, režíroval to můj oblíbený režisér a je to hodně zábavné. Spousta gagů, které se nazapomínají. Dávám 4 hvězdy, fakt jsem se nasmál. ()

rob_troy

Cuba Gooding Jr., Rowan Atkinson a spousta další bláznivých komediálních herců. Zde je o potěšující zábavu postaráno a šíleností zde nabývá opravdu silným proudem. ,,Klaus Barbie, také známý jako Lionský řezník.´´ ()

STARKOVA20

Milionový závod podle mě patří mezi tu trošku komediíí, u kterých člověk nemá ani chvíli, aby se nadechnul, protože se smíchy popadá za břicho od začátku až do konce.Smála jsem se každé vteřině filmu a ani chvíli se nenudila. Rowan Atkinson kupodivu nebyl jednoznačný "bavič" ve filmu, měl spousty konkurence v podobě svých hereckých kolegů, kteří se mu 100% vyrovnali.Tenhle film mi vždycky zvedne náladu,v ždycky vím po čem sáhnout, když chci pořádnou nálož smíchu. ()

Ivoman

Bohužel jsem tento film viděl poprvé v kině a moc jsem z něj neměl. Proč ? Protože jsem přes slzy smíchu neviděl na plátno. Úžasná sestava herců, skvěle propracované dialogy a děj, super podívaná a směju se ještě teď. :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ()

Brano

Nevtipná záležitosť. Ten humor po väčšinu filmu hraničil s debilitou. Nápad sa mi páčil, ale to je asi tak všetko. Herecké obsadenie nebolo najhoršie, ale čo z toho keď scenár bol hrozný. Zasmial som tak dvakrát za celý film a po väčšinu času som sa nudil. Najviac ma zaujala asi záverečná skladba "All Star". ()

Fajt odpad!

Nevím jak mohou bavit komedie, které nemají hlavu ani patu a jsou jen snůškou nesmyslných akcí režírované vyhuleným mozkem. ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 6,4/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 44%, Audience Score - 64% | FDb.cz - 71% | Velmi vtipný úlet s výborným hvězdným obsazením, ve které se neustále něco děje, nějaké výbrky, hlášky i neuvěřitelně vtipné scénky. Prostě je to blbost, ale šlape to a účel komedii je pobavit, ne? A my jsme se bavili královsky! A Jon Lovitz jako "Hitler" je k nezaplacení :-) 75% ()

Joe16210

Milionový závod je skvělá zábava, kdy se většinu filmu opravdu se smíchem nezastavíte. Jedna patálie střídá druhou a to vše v extra hvězdném obsazení v čele s Rowanem Atkinsonem, Whoopi Goldberg, Johnem Cleesem nebo Kathy Najimy. Doporučuji všem, kdo mají rádi dobré a hlavně bláznivé (!) komedie. ()

bohhous22

Konec to zabil v nejdebilnějším a nejtrapnějším duchu těch nejubožejších hollywoodských konců!!! Zkrátka k hovnu.Jinak smrtící gagy pomáhají tuhle frašku plnou známých tváří dostat lehounce nad průměr americký trapno - komedie. ()

PlysovyMacko

Bláznivá komédia o závode, ktorého sa zúčastňujú rôzne pochybné existencie. Tí sa dostávajú do absurdných a humorných situácií ako sa snažia zaobstarať si dopravu. Proste je to veľká sranda. Film sa nevyhol ani pár nevkusným vtipom a trápnosti, ale to k tomu patrí. ()

kadef

Dobrá komedie, ale ve srovnání se žhavými výstřely je to jen chudý příbuzný. Nejlepší byl asi Rowan Atkinson a jeho spánek. Ten dokáže vždy pobavit. ()

seba

Začátek a překvapivě (u komedie) i konec trochu nudný. Pár naprosto neuvěřitelných seků " koupě veverky, Barbie museum, objednávka děvky". Výborný Jon lovitz a Rowan Atkinson, ale přece jenom jsem očekával víc. ()