Dnes v noci v lese nikdo nespí 2

• Poľsko W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 (viac)

Ženu, která jako jediná přežila krvavý masakr, potká hrozný osud. Nejistý nováček v řadách policie tak musí překonat strach a zabránit dalšímu krveprolití. (Netflix)

oveckaoa

Poláci  nejspíše viděli nový Hallloween Zabíjí a řekli si, že ho překonají v nejméně schopných policajtech a domobraně jelikož ti ´´herci,, tam nebyli Poláci najali si větší bandu tragédů a dokonce je (tvůrce Halloweenu Zabíjí) i překonali. Tak, že policajt co se posere už na začátku , ženská co si hraje na drsňačku a chce všemu velet a nemá na to ,  dva tragédi jeden s nulovým periférním viděním a jeden co je tak blbý, že strká ruky do pasti na medvědy a jakási šlapka s Hiv jdou na místo z jedničky kde nově zmutovala přeživší z jedničky a zabíjí je. Pak zmutuje i ten posraný policajt a máme tady sluníčkářskou agitku o tom, že zabíjení lidí je špatné   a pokusy o vtip s děsením lidí z první cenové navíc tohle je druhý film po sérii Toxický Mstitel kde vidíte dobrovolně souložit mutanty , ale, že bych to musel vidět to ne  .  Jo dámy a pánové takhle dopadlo pokračování úspěšného prvního dílu jediné co jde pochválit je gore jinak doporučuji hned po proměně toho policajta to vypnout nebo budete trpět 20 procent ()

bizz_mjc

A kurňa, co tahle dvojka má být? Jako komedie to nefunguje, hororové to není, postavy retardované, gore i masky výtečné a pak... Tromeo a Gruliet? To už jen zíráte, kdy v kombinaci s hudbou vznikl snad i nový žánr, což je z celého filmu ta nejzábavnější část. ()

Jaro.Krafcik

Poľská verzia wrong turnu dostala druhý film. Tentokrát zase žiadny dabing a to som si myslel že ho jednotka mala ale mýlil som sa. Ako už býva zvykom dvojky bývajú horšie a tu sa to len potvrdilo. Ani pred halloweenom tento horor nedvihne hodnotenie. Úplne zbytočné pokračovania . 2* ()

sedm.1

Zatímco první díl byl více než slušným a především poctivým slasherem, kterým mě poláci opravdu upřímně potěšili, tak dvojkou sklouzli na naprosté dno a já ani trochu nechápu, proč se vydali zrovna touto změnou, tedy změnou žánru. Z dobře fungující vyvražďovačky se zde totiž stala jakási hororová parodie, se sice větším množstvím efektnějších mordů, ale zbytek mi prostě hlava nebrala. Veškeré postavy se tu chovají jako banda totálních retardů, obsazeny amatérskými herci, kteří z úst vypouštěli takové perly, že jsem se musel stydět za ně, zápletka pak připomíná ty nejzoufalejší možné představy trápících se scénáristů, což v tomto ohledu navíc v závěru nabere takové obrátky, že každému, kdo to dá až do úplného konce, by měli z Polska poslat nějaké cukrle za tolerantnost, prostě musím zopakovat, nechápu, proč se tvůrci odvrátili od původního žánrového zaměření, a vydali se tímto nesoudným směrem, který již se seriózní hororovou podívanou nemá vůbec nic společného, jen tu prostě celý ten žánr trapně a zcela nefunkčně zesměšňují. Celé je to vhodné tedy tak akorát pro opravdu až zapřísáhlé příznivci gore filmů, či jako kulisa na nějakou zhuleneckou párty, já jsem každopádně ale po nadějné jedničce z tohoto pokračování naprosto zklamán a jak rychle poláci s prvním dílem zazářili, tak ještě rychleji s dvojkou zase zhasli. ()

iXtr3m3

Do cca polovice je tu relatívne drsné fajn pokračovanie prekvapujúcej jednotky. Od polovice je to grc, ktorý je trápny, nie je vtipný, nie je hororový, nie je atmosférický, ako keby to natočil úplne niekto iný, ako prvú časť a prvú polovicu tej druhej. Trtkaciu scénu dvoch mutantov, napriek tomu, že tam asi aj tak nič nevidieť, som doslova pretočil, pretože už bolo utrpenie to dosledovať. Jedna hviezda za dokonalé gore efekty, tie boli na extra úrovni a ešte za posledné minúty, ktoré by možno nalákali divákov na pokračovanie, ktoré by mohlo byť znovu hustejšie ako prvá časť, ale to by sme nemohli mať predchádzajúce minúty, ktoré tieto šance totálne zabili, čo sa odrazilo aj na hodnoteniach. ()

Untentrauer

Na Hillbilly horory jsou Amíci nejlepší? Jen dokud neuvidíte tohle. Už začátek (i ten vlhkej sen by závidělo lecjaké Bčko!) filmu je perfektně odporný a buranství z něj jen čiší - buranství a nechutnost - párky s majdou, průjmový sraní, upocený nechutný smraďoši co sou cítit i přes můj OLED, místnosti, ve kterých by se snažil levitovat i posranej toaleťák. Je úžasné vidět tu skvělou atmosféru kterou udělali. K tomu se přidává naprostá a zoufalá bezradnost policie a "domobrany" opět skvěle vystižené! Domobrana si moc nezadá s ušáckou národní gardou na texaském venkově. Atmosféru bychom tedy měli. Pak je tu příběh. No tady je to horší, pokud by ale do žánru přidali i sci-fi a komedie, pak by to dávalo větší smysl, protože ten konec je opravdu fraška a parodie v jednom. Mě to ale zabavilo a dávám 3* ta čtvrtá * je za Žofinku tu krásnou pipinku! P.S. Robert Englund s pinďournosem? ()

petikacka

To byla, ale blllboooost. Jasně, je tam ten "přesah" do mezilidských sraček, ale jak se říká: "Když chceš změnit svůj život, musíš změnit sebe" a když to neumíš s babama, tak je jedno jestli je to krasava nebo zrůda, stejně tě kopnou do prdele obě...No prostě začátek ještě ušel, ale pak se to zvrhlo v totální kravinu na n-tou. Za mě 25% ()

wampire23

Prvý diel bola ešte celkom zábavná poľská blbina na jedno pozretie. V pokračovaní sa naozaj nenachádza vôbec nič, okrem celkom zábavného a kvalitného gore, čo však znamená asi dve minúty zábavy. Príbeh, alebo niečo, čo by sa dalo nazvať dejom, to bolo niečo neuveriteľné. Tak dementný horor som nevidel už poriadne dlho (a to má človek od príbehov v horore veľmi nízke očakávanie). Po skončení som mal naozaj pocit, že horšie to už ani nejde. Ruky preč. ()

Heero

Většinou uživatelů nepochopeno, asi je fakt velký problém, že v popisku není horor/komedie. Otočení děje o 180° a udělat si z toho trochu prdel, mi vlastně přišlo dost dobrý. ()

Flopik

Toto že robili tí istí ľudia čo jednotku? No dobre som vedel prečo sa mi do toho tak dlho nechcelo. Začne to celkom fajn, objaví sa naša preživšia z jednotky, má to motáka hlavného hrdinu a celkovo takú odľahčenú atmosféru. Očakával som teda uletenú blbosť, hlavne aj ako sa príbeh vyvíjal. Bohužiaľ, niekto si asi povedal, že zrovna toto vyzerá na papieri dobre. No a my sme dostali čo vlastne ? Romantickú hovadinu dvoch mutantov, kde ku koncu to chcelo byť ešte aj troška vážne ? V žánri chýba komédia, a do tej jednej hodiny to aj tak vyzerá. Síce veľmi slabá komédia ale snaží sa to. Dvaja mutanti na scéna ma vôbec nebavil, a teda posledná polhodina filmu to celé zabíja. Pri tom tam bol veľký potenciál na fajn zábavu. Gore dosť podarená. Ale tuto viac ako 1* nechcem dať. ()

Aurus

No pro mě lepší než předchozí první a zároveň velmi nudný díl který by si zasloužil max 40%. Tento druhý díl má alespoň o trochu lepší postavy ( kromě Adama toho bych zabil). Příběh je velmi dobrý, postavy jsou docela sympatické, hudba je výborná, atmosféru tento film má povedenou, napětí je zde asi jenom jednou, lokace jsou zájímavé, akce tu je povedená a kamera filmu je fakt super. Za mě velké překvapení. Tento film si 28% nezaslouží, zaslouží si 45-50%. Za mě 4,5-5/10. ()

Rathalos

Tak a opat tu mame mutantov z Polska,chvalabohu bez dlheho rozjazdu,gore efekty sa mi zdali na lepsej urovni ako v jednotke,hudba bola fajn,herci tiez,len skoda,ze potom sa z toho vyklula ako keby trapna komedia,dokonca som mal pocit,ze sa to snazi byt romanticke,tym to posrali tvorcovia,ak by sa to drzalo po cely film v tom duchu ako od zaciatku,dal by som aj vyssie hodnotenie,tak davam tri hviezdy...:-) ()

Hapretor

Je to tak ... jednička blbá a vtipná ... správně ujetá ... tohle je jen ujetý a nudný ... jen na zabití času ... Dnes v noci se usíná dobře, když je to taková kokotina ... ()

domirovec odpad!

Máte-li špatný den či si chcete schválně zničit náladu a celý den, hravě vám vystačí tenhle filmový kousek, který je špatný ve všech směrech. Nechutně roztřepaná kamera, brutální gore scény, které nedávají smysl a příběh, který je kvalitně nedomyšlený. Jo a celý film je otřesně nasvícený. No, tohle se opravdu nepovedlo. ()

helraiser

Je opravdu neuvěřitelné co dokázali z původního celkem pohodového a zábavného slasheru v druhém dílu udělat. Takovou hovadinu s tak neuvěřitelně příšerně nesympatickými postavami se jen tak nevidí. Tak takhle tedy opravdu ne. ()

Likan7 odpad!

Jednička byla kravina, ale v několika momentech celkem vtipná a i když jsem poslední půl hodinu protrpěl, tak nějak ten film beru. Dvojka mi oproti tomu přijde jako totální srágora spíchlá rychlou jehlou, aby se na úspěchu jedničky podařilo co nejlépe svést. Dostali jsme pak partu příšerných neherců, příšernej pitomej scénář a někde uprostřed změnu žánru i stylu na takovou šílenost, jakou si za celý můj filmový život nepamatuju. Viděl jsem dost zvráceností, ale tohle asi předčí všechno. Jen doufám, že konec nenasvědčuje nějakému dalšímu pokračování. ()

Zombiepod

Jednotka mala grády, napätie, super monštrá a celkom dobrý záverečný twist so sci-fi nádychom, dvojka je, no, totálna kravina. Začiatok vyzerá sľubne, no po prvej polhodine sa to zvrtne do útrpne nudnej a nezmyselnej komédie, ktorá si nezaslúži ani bližší komentár. Mám rád odlišný pohľad na horory, obzvlášť keď ide o old-schoolové slashery (kde jednotka priam excelovala), ale toto bol riadny krok vedľa. Veľké sklamanie. ()

titmok

Viete ako sa povie podprsenka po poľsky? Podpiráky na cicáky :D. Funny I know. Ale este viac funny je toto pokračovanie, ktoré na začiatku bolo kinda good hororom ale potom, nejakým spôsobom, to prešlo do komedickej love story :D. Veľmi som sa tešil na tento druhý diel keďže jednotka bola dosť dobrá podľa mňa, ale jak do diabła mogli tak to pieprzyć? Lakačky boli niekedy zase dosť dobré, až do bodu kedy... nevermind. Radšej robte tie horory trošku viac realistickejšie pls. Dík. /35% ()