Po osmi měsících příběh dvou hráčů se smrtí, doktorů Westa a Caina, pokračuje v Peru, kde právě končí svůj pobyt jako dobrovolní medici v občanské válce. Právě zde našli klíčový prvek pro experimenty s podstatou života a smrti. Následně se oba vrací zpět do Miskatonické nemocnice, kde je začne pronásledovat policie. Její zásah bude ale téměř minimální a doktoři West a Cain opět rozjedou své pokusy nejen se samotnými mrtvými, ale pustí se i do složitějších experimentů. V tomto díle jim bude svou brutální zvrhlostí konkurovat doktor Hill. (A.L.E.S.)

helraiser

Pokračování skvělého Re-animatora v ještě zběsilejším tempu. Combs opět přehrává o stošest. No prostě vše jede v zajetých kolejích předchozího dílu. Maximální zábava s pořádnou porcí šíleností a nechutností. Navíc mrtě hlášek které od Combse působí jako rána palicej- bomba. Konec je opět megaúchylnej takže si nemám na co stěžovat. ()

Al44...

Pokračování podařené hororové taškařice i nadále provází dobrá práce trikařů. Děj je opět takový spíše oddechový a nic moc. Co je ale důležité je to, že jsem se i tak u tohoto filmu dobře pobavil. Doktor West se hold neohlíží napravo nalevo a vždy jedná dle svého. ()

Cryptkeeper

Neskutečný "masterpiece" ! Úchylné,zvrácené,šílené,geniální. Na svoji dobu úžasné a propracované efekty,které dnešní pc design prostě nikdy nemůže nahradit!! Tohle je prostě láska! :) ()

masekjc

O hvězdu horší než první díl což je z mého pohledu způsobené především slabší krvavostí, vtipností a šíleností. Oceňuji ale především znatelný vývoj hlavních postav oproti 1. dílu. Jinak platí to co jsem říkal u prvního dílu - prsa, Jeffrey Combs a grandiózní finále filmu. ()

Knor

Mě se líbila víc jednička, i když tohle pokračování přineslo spoustu morbidního humoru a krve a rozhodně je to nehorázná prdel. ()

Venom666

Zjistil jsem že nemám ohodnoceného Re-Animatora, před mnoha lety jsem tuto trilogii měl na videokazetách, to byla zlatá éra hororových komedií. Tak si říkám chce to Návrat Re-Animátora podívam se znovu, ale dnešníma očima. Pobavil jsem se skvěle. Tenkrát bych hodnotil asi víc, nicméně zub času Re-Animatorovy nic neubral. ()

sibskyn

Oproti dokonalé jedničce hodně velký sešup dolů. Tohle pokračování má stejný problém jako Evil dead 2, ubylo atmosféry a přibyl humor, ale jakmile se do hororu snaží narval humor tak to je prostě v řiti. Tahle kombinace nefunguje a fungovat nebude(ale jsou i vyjímky). ()

Ondrew

Od pokracovania som cakal vselico, no rozhodne mi nenapadlo, ze kvalitativne takmer dobehne prvy diel. Jeffrey Combs alias Herbert West je este maniakalnejsi, nez by si clovek svojho casu myslel. Tentoraz uz spaja a ozivuje snad vsetko so vsetkym a vo finale plni ulohu novodobeho Frankensteina. Morbidna uchylarcina je to veru ako sa patri, kazdopadne ja som sa dobre bavil. Na povodnu snimku to uz sice nema, ale stale ide o viac nez slusnu porciu prijemneho hororiku ;). V tomto pripade je to u mna za 80%. ()

uprchlice

Brian Yuzna, který byl v prvním díle pouze producentem se pustil, tentokrát bez doprovodu režiséra Stuarta Gordona do pokračování legendárního filmu "Re-animator" z roku 1985. Film nemá ani 10 minut a už je zde krve na rozdávání. Proto je "Nevěsta Re-animatora" tak výjimečným pokračováním, ale ne zcela tak dobrým jako díl první. Každopádně film je to i přesto kvalitní, brutální a pokračuje tam, kde "Re-animator" skončil. Brian Yuzna nenechal nic náhodě. Do filmu zařadil téměř stejné "ingredience" jako Stuart Gordon do prvního dílu. Nemocniční prostředí opět zapáchá částmi obživlých těl a zaschlou krví. Zvrácenost a morbidní humor dávají filmu to pravé kouzlo a divák se spíše pobaví, než aby film bral příliš vážně. Triky jsou dokonalé a scéna s obživlým okem spojeného s prsty je tak komediální, až si divák není jistý, co vůbec sleduje. V hlavní roli se opět objevil skvělý Jeffrey Combs jako šílený doktor Herbert West, kterému (opět) přeskočilo a začal oživovat části lidských těl a mluvící hlava zde také nemohla chybět. Nejvtipnější scéna je ve chvíli, kdy doktor spojí nohu s rukou. Noha ho v zápětí kopne a ruka ho začne škrtit. Je to vtipné. Vtipné a zároveň zvrácené. Divák z toho může mít strach. Zároveň mu to ale přináší jakési potěšení. "Nevěsta Re-animatora" je kopec oživlých mrtvol v zábavném provedení, které si určitě zamiluje každý horrorový labužník milující zvrácenost a vtip v jednom. ()

Marcecek

Podobný film ako jednotka, preto aj podobné hodnotenie. S tým rozdielom, že už som vedel čo čakať a dostal som to, nebol tu ten wau efekt ako v prvom filme. Podobná dejová šablóna, West, poriadny gore, splatter masaker a koniec, ktorý sa síce nestal kultovým, ale určite nesklamal. Kdo sa bavil u prvého dielu, určite sa bude aj u tohto, všetko čo divák dostal tam, tu toho dostane dvojnásob. Takže pre gurmánov a milovníkov kečupu a červenej farby určite povinnosť. 70% ()

Chicharron

Dost nastavovaná kaše, nejvíc asi pobavila létající hlava, jinak story s frankenstainovským monstrem příliš nefunguje a divák už dopředu tuší, že to nedopadne dobře. ()

Mike_BossO

Raz a dost! Tymto sa mali tvorcovia filmu riadit a netocit toto pokracovanie. V podstate ide o to iste o co sa jednalo v minulom filme len teraz na inom mieste s inymi postavami. Nastastie sa neda o filme povedat, ze by bol nudny rozhodne je zaujimavy a svojim nametom aj osobity. ()

fumatro

vydarená časť, dokonca by som povedal, že sa mi páčila o niečo viac ako prvá časť, predsa len prostredie starého cintorína a starý dom, v ktorom sa v pivnici oživujú rôzne časti tiel - proste super ()

ninjas123

Výbornej hororový snímek. natočen v roce 1989.Po vynikající démonické jedničce přichází dvojka Nevěsta Re-Animatora.Dál je tady opět skvělá práce s trikovejma možnostma tehdejší doby, kdy je z triků vyždímáno úplně maximum a když už to nejde, tak nastoupí skvělý snímání kamerou a střih, aby to nevypadalo suprově a k tomu všemu zůstala výborná hudba, prostě Yuzna rozhodně nezklamal. Celkově mi přišel konec druhého Re-Animátora výbornej. ()

Ardath

Jeffrey Combs se ve své bláznivé úloze opět neskutečně vyžívá. Sledovat, jak jeho Herbert West téměř básní nad složeným tělem "nevěsty", jako by to bylo umělecké dílo, je přímo velkolepá. ()