Reklama

Reklama

Najsledovanejšie žánre / typy / pôvody

  • Dráma
  • Akčný
  • Komédia
  • Krimi
  • Horor

Posledné recenzie (3 187)

plagát

Moonfall (2022) 

Keď si človek prečíta X negatívnych recenzií s nadávkami o tom aká je to blbosť máte chuť presvedčiť sa či to blbosť naozaj je... No a ...je to blbosť. Nepripúšťal som si až taký trapas, pretože Emmerich robí nenáročné filmy s dokonalou technickou a vizuálnou stránkou, ale co je moc to je moc. Jeho 2012 mám fakt rád, ale toto je vážne bieda. Len pre zarytých Emmerichovych fandov. 40%.

plagát

Poľovačka na Santu (2020) 

Som na tom podobne ako Malarkey. Vidím meno Gibson a automaticky idem do toho. Každou pribúdajúcou minútou sa však divím viac a viac. Neviem pre koho má byť tento "film", pretože neuspokojí asi nikoho. Celé je to ako zlý vtip. Blbý príbeh a ešte blbšie spracovanie. Toto nezachránil ani Gibson. Dosť nuda a odporúčam sa tomuto filmovému omylu vyhnúť. Ušetríte 100 minút, ktoré sa dajú využiť o dosť lepšie. 40%.

plagát

Poražení (2020) (seriál) 

"Povedz mi o tom meste niečo pozitívne..." Pre väčšinu neprávom nepovšimnutý seriál, ktorý produkoval Netflix. Dlhšie som seriál odkladal, ale už po niekoľkých minútach som bol ako ryba vo vode. Rozbombardovaný Berlín je veľmi vierohodne zobrazený, každá ulica, každý rozpadnutý dom. Všade ruiny, trosky a hromady tehál, ktoré odpratávajú davy Nemcov. Zločin a čierny obchod rozkvitá a v tomto chaose sa pokúša polícia, ktorá nemá ani poriadnu budovu vykonávať svoju prácu. Popravde, seriál som chcel vidieť hlavne kvôli Nine Hoss, ktorá už svoje kvality ukázala mnohokrát. Scény ako "Vyzlečte sa!" alebo prvé stretnutie s manželom vo väzení si budem dlho pamätať. Veľmi pozitívne ma prekvapil austrálsky herec L. M. Green známy z megahitu Upgrade, ktorého som tu nečakal, no o to viac prekvapil. Najznámejšiu tvár T. Kitscha veľmi nepochválim. Je to sympaťák, na prvý pohľad sa do svojej roly aj hodil, ale po niekoľkých dieloch vám doklapne, že dokonale používa iba jeden smutný kukuč. Sekne mu to, ale od herca očakávate viac polôh. Celkovo veľmi príjemné prekvapenie a na čiastočne otvorený koniec možno raz niekto nadviaže, ale ani nemusí, pretože príbeh je viacmenej ukončený, čo je dobrá správa pre divákov, ktorí sa neradi viažu na nekonečné seriály. Vzhľadom na to, že je to seriál ma to max. vtiahlo a užil som si napínavý príbeh v atraktívnom prostredí. 90%.

Posledné hodnotenia (5 288)

Očista navždy (2021)

27.06.2022

Gangy z Birminghamu - Série 6 (2022) (séria) (S06)

27.06.2022

Životní trefa (2022)

19.06.2022

4x4: SUV smrti (2019)

16.06.2022

Iracionálny muž (2015)

14.06.2022

Sviatočná vychádzka (1962)

09.06.2022

Zůstaň hladový (1976)

05.06.2022

Detská hra (2019)

05.06.2022

Pri bráne večnosti (2018)

05.06.2022

Reklama

Posledný denníček (39)

Sagan loves movies. We love Peter Sagan!

Je neuveriteľné čo všetko toho roku dokázal Peter Sagan. Obhájiť titul majstra sveta to nie je len tak a ako vždy nie je to len hocijaké víťazstvo. Každé víťazstvo dokáže niečím okoreniť, talentom, vtipom, gestom, čímkoľvek, akokoľvek , Peter je nielen majster sveta ale i veľký šoumen. My na csfd máme radi filmy a Peter je bezpochyby veľký fanda, známe sú jeho videá s Forrestom Gumpom https://youtu.be/fHqpjawKk9w alebo Vlkom z Wall street https://www.youtube.com/watch?v=UZuZ-z3sKVU . Najnovšie ma potešil Pomádou https://youtu.be/UYUZIW0kEPM  a hlavne videom "Life is like a movie" , kde jasne dokazuje lásku k filmom. Vieme o ňom , že ide hlavne po filmoch Leonarda di Capria, videl ich všetky a známa je historka z jeho detstva, keď ako chlapec nútil svoju sestru , aby s ním opakovane chodila do kina na Titanic... Reklamu akú robí Slovensku je na nezaplatenie, takého borca sme tu dlho nemali a možno mať nebudeme.  Nominovaný už bol za všemožné výkony, raz toho oscara https://youtu.be/HtM6FYKcQvQ možno naozaj dostane! Sagan je majster sveta, Sagan je šoumen, Sagan je movieman!

Sagan loves movies. We love Peter Sagan!

Reklama

Reklama