Jeepers Creepers: Reborn

• USA Jeepers Creepers 4

Film se odehrává v době, kdy festival Horror Hound pořádá svou vůbec první akci v Louisianě, kam přitahuje stovky geeků, šílenců a zarytých hororových fanoušků z širokého okolí. Mezi nimi je Chase, doprovázený svou přítelkyní Laine. Během cesty Laine začíná zažívat nevysvětlitelné předtuchy a znepokojivé vize spojené s minulostí města a zejména s místní legendou The Creeper. Když festival začíná, věří, že na místo bylo přivoláno něco nadpřirozeného a že ona je středem toho všeho. (TommyZR)

Likan7 odpad!

Moje blbý pravidlo, abych viděl "vše" co navazuje k nějakému mnou viděnému filmu, mě často pěkně potopí. Ale že to dopadne až takhle, to jsem nečekal. Totálně hnusná, dementní, skoro amatérská sra*ka, která naláká možná na solidní úvod, jenže potom vám vymáchá hubu pěkně v tom nejhustším blátu. ()

R.O.man

Kde su tie casy (rok 2000+) ked som na Jeepers Creepers nedockavalo cakal v DVD pozicovni... ci uz jednotka alebo dvojka... Jeden pohlad na hodnotenie tohoto a chut ma presla. No nikdy nesud podla ostatnych, a tak som urobil. Je jasne ze toto je nejaky B-ckovy horor (ked nie urovnou aj nizsie) a celkovo sa od toho vela cakat neda. No v podstate musim povedat, ze tu tvorcovia a herci vytazili z minima maximum. Malo to taku pochmurnu, tajomnu  a strasidelnu atmosferu (opusteny dom, cintorin) a prakticky cely film sa odohraval v noci. A to myslim doslovne pocas jednej noci. V podstate okrem uvodneho 5 minutoveho entree s pred 23 rokov, to bol v podstate vysek 12 hodin. Ale to sa nestazujem, iba konstatujem. Davam take slabsie 3*, a to aj napriek oci deprimujucej zaverecnej rozhodujucej scene ked ked zvysni prezivsi hadzali taku kopiju urvanu zo strechu strasidelneho domu na nasho Creeper - tato scena bola uplne dodzubana. Nechapem tu trajektoriu toho ostepu - lacne, zarazajuce a zahanbujuce. Nechapem ako sa tento "trik" mohol dostat do filmu. Fetch TV - Movie Box - pon 3.jun 2024 ()

DonBraso

Timo Vuorensola to zabil. Já si pořád říkal, kde sebral ten tým amatérů co dělalo CGI a vlastně celou grafiku, protože to vypadá jak když koukáš na 3D v 2D doma na noťasu co vyšel jako první na světě bez grafiky. Je to fakt hrozný a vlastně to okolo vypadá jak když to tam někdo namazal hovnem. Nejvíc úsměvný to je na konci . kde ty policejní vozy snad plavou nad zemí :D No co vizuál.. Ono celkově se tohle zadrhlo už v rané fázi. No začíná to nějak klasicky. Díky bohu. Pak to v příšerných dialogách o dvouch třech slovech na větu běží až do konce jako fakt v hrozným castingu, kde si pánové možná tak ještě všimnou jedný holky a Peter Brooke, který je tam vlastně matador a to sám moc bůhví kde nehrál. Chápu, budget je svinstvo, ale tak pro pána boha proč to někdo musí natočit. Druhý díl už byl na kriminál a trojku jsem si nechal ujít a říkal jsem si, že to tedy zkusím na první dobrou, že by to mohlo být lepší béčko. No nebylo to ani céčko, ale kromě vran, jedný snad vraždy a nějakým tím procházením v domě to nějak ještě vyšlo do konce. Pravda, mít tohle dvě hodiny tak to má tak 2%. Jedna z milosti. ()

Facerr

Říkal jsem si, že to nemůže být tak špatný, jak se tu píše... jenže je to snad ještě horší. Tak hloupý až trapný. Jako by studenti nějaké filmové školy - v prvním ročníku 80tých let zkoušeli vytvořit ročníkovou práci. Tuhle sérii jsem měl moc rád. A upřímně, tohle pokračování jí udělalo tak trochu ostudu. ()

Nikolas__

Omlouvám se za neprofesionální výrok, ale tady opravdu musím "konstatovat" =  céčková píčovina. Ne sorry, ale mě už to fakt štve. Proč jsou ty dnešní pokračování/rebooty tak hrozně sterilní, debilní - nekoukatelné. Ze začátku to vypadalo, že se dostaví vcelku slušná atmosféry, budou se zábavně vybíjet postavy a Creeper tu bude mít fenomenální momenty. Na to jak malej byl vlastně rozpočet a jak strašně to tedy celé vypadá, měl Creeper skvělý moment "obnovování" v první polovině, a jeho maska by mohla vypadat i párádně, jen ten proklatý rozpočet. První polovina upřímně vypadala tak, že to ještě snesu a dokonce jsem byl více zabaven než v trojce, ale ta druhá polovina byla hrůza ze samotných pekel. Musel jsem si kontrolovat, jestli se děje, to co se děje/má dít, nebo jesli se mi to zdá. Scénář se rozpadl už totálně, a jen se projevily tragické postavy. Mimochodem, těžko by jste pohledali kousek z horšími hereckými výkony. Prostě krok vedle, jakože velkej a naprosto podprůměrné creature feature 25% ()

brasek odpad!

MegaOdpad! Amatérsky videofilm s povrchným príbehom, príšernými hercami, úbohým komparzom, bez štipky napätia. Jeden z najhorších filmov. ()

Destoroyah

Úprimne som sa na to celkom tešil pretože mám rád pôvodnú trilógiu okrem trojky. Ale keď som sa v roku 2020 dozvedel že pripravujú takzvane štvorku bol som potešený. No ale po tom čo som videl túto sračku tak som ľutoval že som si to zapol. Už od začiatku filmu to bolo otrasné, greenscreen a CGI boli ako v nejakom nepodarenom fantasy filme. Herci totálne na hovno, a čo sa týka masky Jeepersa tak som sa skoro posral z toho aké je to hrozné. A že to má byť prví film novej trilógie tak to už naozaj bude totálny otras. HODNOTENIE: 2/10 ()

vinducha

Od pana Vuorensoly bych v roce 22 čekal teda daleko lepší výsledek . Volba pan Arga ke scenáři nebyl opravdu nejrozumnější počin. Pobíhali tam jak zmatené myši. 1x se na to ale podívat dá. ()

Ferencc

Čekal jsem to o hóóódně horší a upřímně kdyby tam necpaly prachy do cgi vran tak by se ty peníze daly použít na něco lepšího třeba lepší maska creepera, aby působila živěji a měla nějakou mimiku. Nemluvě o času co si creeper vzal na plátnu možná 15 minut? A to je sakra málo. Ve finále viděl jsem letos i vetší blbosti takže 2* ()

Milo384

Už původní Jeepers Creepers nebylo žádné veledílo, ale toto balancuje na hraně trapnosti. Nemá to žádnou atmosféru. Natočeno jak pro televizi a ještě blbě, vše působí amatérsky. Prostě je to slabé. ()

Gwyynbleidd odpad!

Nepochopitelne ako niekto tomuto dal 5*  :D. Neskutocny odpad s otrasnymi efektmi, minimom gore a Creeperova maska je hrozne urobena az komicka. Podstatne horsie ako snimok z 2001 vo vsetkych ohladoch. ()

SavagerXx odpad!

Koukám že dneska už je těžký natočit i Bčko kde týpek v masce morduje partu lidí. Dřív bylo levnější jít do lesa nebo na hřbitov a natočit tam film, dneska je levnější natočit 3/4 filmu před nekvalitním greenscreenem a poslat to do kina. Fakt že jo, záběr v autě: green screen, záběr dveří z interiéru: green screen, hřbitov: green screen, jeskyně: green screen, střecha baráku : green screen. A ještě k tomu tak nekvalitní green screen že to není ani vtipný, tomu filmu se nedá ani smát jako třeba Sharknadu. Už jen to že byl film hotovej za cca měsíc je samo o sobě vypovídající a hádám že celej film se natáčel někde u někoho v obýváku před plátnem. Samotnej Creeper a jeho maska vypadá hrozně, hrozný herecký obsazení, gore o ničem, děj absolutně mimo mísu a konec tomu nasazuje korunu. Jestli po tomhle udělají ještě další film ve stejný kvalitě tak pochybuju o duševním stavu všech co na tom budou dělat. Jeepers Creepers nikdy nebyl nic extra ale jednička je aspoň trochu kultovní, ale tuhle kupu hoven bych si přál vymazat z paměti. ()

batuzekk

Špatně napsané, klišovité, nudné,.. odvážil bych se říci, že dost amatérské... škoda,.. tento "záporák" by si zasloužil kvalitnější remake :-/ ()

DyingAngel

Absolútne nechápem nedocenenie tejto priam hororovej klasiky. Na toto pokračovanie som sa tešila už niekoľko rokov... a vôbec som neostala po jeho zhliadnutí sklamaná. Záver bol viac než dokonalý a musím vyzdvihnúť atmosféru, ktorá v tejto časti vystúpila do popredia. Scéna, pri ktorej si Creeper pochutnáva na mozočku je epická. ()

Bion

Spočiatku sa to javí ako celkom fajn film. Postavy sa síce správajú hlúpo ale to sa dá pri podobných filmoch čakať. Miesta kde sa film rozbieha a neskôr odohráva sú zvolené super, no celá tá historka o Creepovi, dokonca i on samotný vypadá dosť prvoplánovane, mainstreamovo ako obohratá platňa. Maskéri sa moc neviblbli a scenárista s režisérom si asi nesadli pretože nevedli či chcú točiť hororo alebo nejakú fteenagerskú fantasy s bielou vranou. Ale vzhľadom na ostatne komentáre som čakal väčšiu "hrôzu"...hrôza sa síce nedostaví taká akú by mal horor ponúknuť, avšak nemyslím si, že ako film taký je Jepers Creepers REBORN totálna katastrofa. Pre fanúšikov síce žiadne kreatívne dielo len ďalší premárnení pokus. Nejedná sa o film ktorý by utkvel v pamäti na dlho aj keď sa tvári, že prepisuje a rozvíja história i "budúcnosť" už tak dosť  prekombynovanej značky za akýmsi účelom (možno ďalším zbytočným dielom v rámci podkopávania niekdajšieho kultu) a pritom pôsobí bezúčelovo a chaoticky. Biela vrana bola fajn spestrením ale logiku som v tom doteraz nenašiel. A zdá sa, že ani tvorcovia a pokračovatelia nemájú celkom jasno kto je vlastne a kým mal byť ten "ich" Creeper. Ale mohlo to dopadnúťť aj horšie... beztak sa jedná sa o slabší priemer na jedno pozretie v rámci zvedavosti. ()

Aceboris odpad!

Začiatok mi pripomenul jednotku, ktorá sa mi páčila a mala vo svojej dobe čaro. Hovorím si waaw super možno konečne dobré pokračovanie. No prebudenie prišlo hneď po prvej scéne. Tá jazda na aute a štúdiové pozadie ako z hororu 50tich rokov. To ma hneď vrátilo do reality. Celé by to zachránilo keby film dávali ako študentský počin. Nadržaný černoško s prsteňom a tá jeho krásavica čo je tehotná s típkom, ktorý mal nohavice ako Havel stáli za to. Rozoberať tú primitivitu ako aj dej nemá zmysel, totálna sprostosť, tvariaca sa ako horor. 0/10 ()

SMEKY88 odpad!

Oproti prvnímu dílu naprostá sračka. Děj o ničem, herci nulový, scénář nulovej. Reborn ?? Spíše hřebíček do rakve této série. Když jsem o tomto filmu slyšel tak jsem měl velká očekávání, ale bohužel je to zklamání takže tento film s titulem Jeepers Creepers: Reborn 10% ()