V roku 2552 bojujú ľudia na planéte Madrigal za nezávislosť od Zeme. (SkyShowtime)

AndrewNewman

Scenár síce slabší, no všetko to vynahrádza nadupaná akcia v podaní doslova brutálnych Sparťanov. Neviem čo presne vám v tom chýbalo, možno sa to nepáči tým, ktorú hrali hernú predlohu, no mňa osobne to nadchlo a už sa neviem dočkať druhého dielu. ()

Kennedy_R

První díl zatím OK. Akce se slibně rozjíždí a rozhodně nenudí. Mám rád převedené hry na plátno a zde se celkem převedení povedlo. Kdo říká, že se hře nepodobá, ať si pustí pro srovnání filmy Uwe Bolla :-) ()

chrustie

Úvodní díl celkem slušný, až na občasné toporné animace postav, hlavně třeba při skocích (tam si mohli dát více záležet, jelikož třeba sparťani ve skoku vypadají jak šimpanzi v zoo). Po negativních recenzích, jsem mile překvapen a jako hráče všech dílů Halo (až na tragickou pětku), mě to nijak neuráží. Uvidíme, co bude dál 🙂. ()

jjjerry

Za mě velmi příjemné překvapení. Čekal jsem větší propadák. Hrál jsem první Halo na PC, četl knihu, viděl 2 filmy Halo. Začátek super napětí, bez vysvětlování blbostí. Myslím, že i děj je zajímavý a není to jen zfilmovaný herní příběh. Minus, multikultur (problém všech seriálu) ale tady se to narozdíl od středověku dá tolerovat. Vizuálně je místy slabší rozpočet (něco působí moc herně a málo reálně třeba "skok Sparťana" a nějaké kulisy jsou slabší, "mohutné dvěře se cukaj a vlní protože jsou z papundeklu") PS: těším se na další díly závěr z komentů níže: jak někdo kdo nikdy nehrál Halo může "srovnávat"? Jak někdo může napsat, že to byl nejlepší audiovizuál? to kouká doma jen na "ordinaci"? ()

Neto

První díl začal celkem slibně a při nástupu Teamu Silver jsem měl husinu, celou dobu to ale kurví Kwan Ho a její Dobrodružství špatně vybraných kadeřnic Master Chief si pak absolutně kreténsky sundá helmu a nenasadí si jí, ani když přechází do combat situace. Když řekl paní fakt skvělej účes aby odpojila kabely a ona je rozstřelila se zbraní která by měla mít takovej recoil, že by jí to zlomila záda a ona se mohla jen pleskat na zemi jako vosa kterou si sice trefil plácačkou jak pán, ale ona stejně uletěla někam do hoven. Stejně je na tom nejhorší to, že to rozstřelení kabelů fungovalo, měl jsem při tom pocit jako kdyby mi scénáristi nasrali do uší a do očí mi nalili bělidlo. ()

UncleMorty

Tak tohle bude veselej průser - v roli Chiefa nasranej leprikón z American Gods a hlavní "strong female character" je nevychovaná píča bez špetky hereckého charisma. Bohajeho jsem fanda scifi, HALO znám jen jako hru, ale pakliže jste jako já viděli Forward unto Dawn, tak teď teprv zjistíte jak ten předchozí "webfilm" byl vlastně dobře natočenej. ()

KiJi

Tak zatím to jde. Na rozjezd naservírovali akční bitku, trochu seznámili s prostředím, problémy, a  v dalších epizodách to rozvíjí. A podívali jsme se i nepříteli, mimozemšťanům. A pomalu se nám začíná v dalších epizodách rozjíždět, o co asi všem půjde. Ale objevují se i záhady, co skrývá společnost? Proč má Chief vymazanou paměť? Po čtyřech dílech dávám ***, tak uvidíme, kam to povede. ()

Gwyynbleidd odpad!

"The showrunners themselves said they paid no attention to the games or played them." Meh. Sledovane v 4k HDR a tak ako typek podomnou tvrdi, ze jeden z najlepsich vizualov, no neviem kde :). CGI je des, efekty rovnako priemer. Podpriemerny klisoidny brak. ()

Stanislaff

Ze začátku střílečka, nuda, nuda. Pak se to začalo zlepšovat, děj byl stále zajímavější, takže jsem dokoukal epizodu do konce a uvidí se, co a a jak dál. Dobrý průměr. ()

Meego82

Tak dopadlo to tak asi ako som čakal no proste na h0vno, celkovo to vyzerá ako taký cosplay s vyšším rozpočtom + super otravná Yerin Ha no teda druhú epizódu o ktorej som počul že je len filler bez akcie ma teda nedostanú ale možno je problem vo mne som dost veľký fanúšik Halo serie Halo1 -10x, Halo2-4x, Halo3-4x, Halo4-2x Halo5-1x Halo Reach-3x, Halo Infinite 1x dohraté takže možno niekomu ktorému je Halo ukradnuté sa toto môže páčiť ()

vanislav

Za mne zklamání. Výprava a celkové zpracování těžce zaostává. Děj se zatím točí o tom, jak zlí politici a generálové hrají špinavou hru. Taková horší kopie Mandaloriana. Někteří řežiséři a scénáristé by prostě měli dostat za své dílo přes ústa. PS. Nechápu, jak fandové Halo toto mohou schvalovat, s původním dílem to nemá nic společného. ()