Prequel k seriálu Yellowstone sleduje rodinu Duttonovcov, ktorá sa vyberie na náročnú cestu cez prérie v snahe uniknúť z chudoby a nájsť lepší život v Montane. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (10)

1883 (2021) (E01)

Seriál, na který jsem se s příchodem SkyShowtime těšil ze všech nejvíc, aby na něj došel čas až víc jak po půl roce. Nutno ovšem podotknout, že odkládání se vyplatilo. Teď je seriálová sezóna minimálně na poli novinek dost chabá a tohle já smlsnu vskutku rychle. Dokud nezačne škola a už na to klasicky zas nebude čas. ()

Útes za námi (2021) (E02)

Příběh Duttonů z období, které westernu sedí nejvíc, sedí nejvíc i mně a tahle minisérka bude brzo mou oblíbenou. A to nejen kvůli vzezření a sympatiím slečny vypravěčky, mrk, mrk. ()

Řeka (2021) (E03)

Po větší odmlce se vrhám zpátky do minisérky, kterou jsem očekával tak dlouho, až jsem ji ještě déle zatracoval už i ve chvíli, kdy jsem sledovat mohl. To westernové prostředí mi zase docela dost chybělo, takže se musím pořádně nabažit. ()

Brod (2022) (E04)

S milým voiceoverem milé slečny vypravěčky s milým, byť silným akcentem teď budu 1883 sledovat s velkou chutí. I stylisticky to vypadá zkrátka božsky. ()

Úskalí svobody (2022) (E05)

Bez větších skrupulí zajisté nejintenzivnější televizní epizoda, co jsem viděl v celém letošním roce a že jsem jich nakoukal fakt hodně. Tuhle minisérii zbožňuju každým coulem a přímo svou prostřední epizodou mě fakt dostala. Westerny u mě šplhají čím dál tím výš na žebříčku preferovaných žánrů. ()

Unudit ďábla (2022) (E06)

Rodina Duttonových mě provází už třičtvrtě roku, ale mezitímco ta současná už mě po 5 sezónách začala spíš štvát, nelehká cesta za lepším životem jejich předků má na mě v mnoha aspektech fakt silný dopad. Sheridan je bůh, škoda, že nedokáže ukočírovat každý svůj výtvor právě tak, jako dokázal 1883. ()

Jako blesk žluté vlasy (2022) (E07)

Mírnější pokles dolů, co se příběhu týče, ale výpravou a vizuálem stále dechberoucí televizní počin. ()

Pláč odevzdanosti (2022) (E08)

Tím, že nám celou cestu vypráví 17letá dívka, se bohužel musíme primárně soustředit na její trable, což až do teď nebylo příliš na škodu. Ale začíná toho být trochu moc na úkor celého tažení, co mě sem přitáhlo především. ()

Spěchající mraky (2022) (E09)

Taylor Sheridan je master a 1883 je jeho piece. Masterpiece. Jak by řekl Martin Scorsese: “This is television”! ()

Toto není vaše nebe (2022) (E10)

I když jsem seriál rozkoukal už koncem srpna, stejně je cítit, že jde o svižnou minisérii. Ještě jsem se nenabažil všech zdejších postav a už jsem s nimi musel rozloučit. Rozhodně fakt nejlepší minisérka, co jsem za celý letošní rok viděl. ()

Pokračování Wind River nabírá obsazení

Pokračování Wind River nabírá obsazení

09.03.2023

Nečekaný konec seriálu Yellowstone?

Nečekaný konec seriálu Yellowstone?

07.02.2023

Seriálové bomby začínají padat už v únoru. Právě jsme se totiž dozvěděli, že jeden z nejsledovanějších a nejúspěšnějších seriálů současnosti – drsné drama Yellowstone od Taylora Sheridana (Sicario,… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD