Tanya si najme Grega, aby jej pomohol prežiť dokonalý deň na Sicílii. Harper spochybňuje tvrdenia Camerona a Daphne o ich manželstve. (HBO Max)

molcan2

Tento seriál funguje vďaka tomu, že všetky postavy sú trochu nesympatické, ale zároveň sú všetky svojím spôsobom sympatické. V 2. epizóde došlo k úžasnému vývoju postáv Aubrey Plaza je zatiaľ rozhodne mojou najobľúbenejšou postavou. A teraz naozaj nenávidím jej manžela. Je to totálny blbec a mám pocit, že by ho mohla podviesť, ale na tomto seriáli je zábavné to, že nikdy neviete, akým smerom sa bude uberať. Syn a asistentka mali tiež dobrú chémiu. Bude zaujímavé sledovať, akým smerom sa ich príbeh bude uberať. Stále nie som pevne rozhodnutý, čo si myslím o ostatných postavách. Ale ako som povedal, myslím, že vďaka tomu tento seriál funguje, pretože nikdy celkom neviete, čo si o týchto postavách myslieť. ()

warrenur

Viac-menej cela epizoda je o predvadzani sa kamaratiek z najstarsieho remesla, co nie je moja "salka kavy". Pobavilo naopak opatrne zblizovanie slusneho synka a vystresovanej asistentky. Konecne vsak az samotny zaver ukazal trosku potencialu, ako sa z nasich navstevnikov moze "vyklut nejaka ta mrtvolka". :) Aubrey je zatial stale ztandardne "divna" a uz i otravna. ()

Katie88

Citace obsahu:"Tanya si najme Grega..." ?? Já myslela, že Greg je její manžel a rozhodně si ho na tu práci "nenajala", spíš ho zaúkolovala :-D Trošku špatnej překlad slovíčka "enlist", ale koukám že to není chyba csfd, ale překladatelů HBO. Nicméně, druhý díl druhé série a ještě úplně nejsem přesvědčená o tom, že se mi to bude líbit víc než 1. série. Někteří z hostů mě doslova fascinují, jiní docela nudí. "Guess who I am? - Peppa Pig? - I am Monica Vitti!" to mě každopádně hodně pobavilo :-D ()

Necrotongue

Druhá epizoda opět přinesla tu pravou bíle- lotosovou atmosféru se vším tím leskem na povrchu, přičemž divák tuší, nebo spíše ví, že to uvnitř slizce mokvá a nelibě zavání. Chvíli jsem se zamýšlel nad tím, jak naivní musí být člověk, který nechá v podstatě otevřený účet k dispozici dvojici pracovnic v oboru specializované zábavy, pak jsem si ale vzpomněl na všechny ty nigerijské dopisy a podobné záležitosti a došlo mi, že v tomto případě kavka za své peníze alespoň konzumuje. Sicilským prostředím se u mě tvůrci trefili, ty záběry jsou prostě nádherné, manažerka hotelu v podání Sabriny Impacciatore mě nesmírně baví, jen mám pocit, že se mi z postupného odkrývání niterných pocitů turistů v první sérii mnohem víc zvedal kufr. Tady je to zatím jemnější a já mám trochu obavy, že by to mohlo být ve výsledku na škodu. / Poučení: Při projížďce na Vespě drž pusu zavřenou. ()

vydumnica

Italian Dream pre Američanov. Jazda na vespe a hneď sa cítia ako v bondovke :-). Albie a Portia sú takí zlatí, všetci ostatní by mohli ísť do súťaže o najotravnejšiu postavu. Taký je The White Lotus. Otázka je kto je tu najväčšia mrcha? Season 2 viac profituje z prostredia, dusná atmosféra sa buduje tentokrát pomalšie a po scénaristickej stránke to zatiaľ vyzerá slabšie, no uvidíme. ()