Niekto to rád horúce

• Československo Někdo to rád horké (viac)

Hrdinami slávneho filmu sú dvaja muzikanti Joe a Jerry, ktorí sa na úteku pre gangstrami prezlečú za ženy a ukryjú sa v dievčenskom orchestri, ktorý práve odchádza na turné na Floridu. Joe sa zamiluje do speváčky, ale spolu s kamarátom sa obaja, podobne ako ostatné dievčatá, stanú terčom pozornosti mužov. Kým o Joea, alias Josefinu, sa zaujíma mladučký hotelový poslíček, Jerrymu, alias Dafne, dvorí neodbytný obstarožný milionár... (STV)

Monika95

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů v hlavních rolích Marilyn M., Jack Lemmon, Tony Curtis. U tohohle se vždycky hodně nasměju a zároveň je to prostě klasika a nesmíme zapomenout na skvělou hudbu. ()

Nereida18

"Někdo to rád horké" prostě patří mezi zlaté klasiky filmového plátna. Příběh je s přihlédnutím doby natáčení originální. A i kdyby nebyl, tolik vtipných hlášek, grimas a situací dozajista zaručí, že tento film je a bude prostě trhák! ---- O hlavní roli se poprali dvě herecké legendy, které nelze nezbožňovat. Tony Curtis zde pravda hraje méně sympatickou polovinu, ale i přesto ho nejde nemilovat. Škoda, že po celou dobu filmu hrál vyčůraného, trochu sobeckého a neustále uštěpačného saxofonistu Joea. Oproti tomu Jerry - v podání Jacka Lemmona - je neuvěřitelný sympaťák, kterému sežerete vše. Jack Lemmon se postará o humor snad v jakémkoliv snímku. Zde však jeho vytříbený vkus pro vtip graduje do neuvěřitelných výšin a mé plíce se propalují skrz na skrz. Marilyn Monroe, tu bych zde ani nepoznala. Ale jak jinak, hraje mladou naivní blond zpěvačku, která netouží po ničem jiném, než po lásce milionáře (či po jeho penězích?). ------ Film je zasazen do dvacátých let dvacátého století - doba prohibice, mafie, krátkých vlasů, rtěnek a jazzu. Všemu graduje hudba, která i díky podání Marilyn Monroe je prostě famózní. ------ Co věta to perlička. Bez nadsázky. Hlášky jako - "krevní skupina O", "- Mám pocit, že všichni na mě zírají. - S těmahle nohama? Blázníš?", "Nemyslete si, že jsem alkoholička. Já můžu přestat, kdy chci. Jenže já nechci.", "13 děvčat na jedné posteli je nešťastné. 12 musí vypadnout.", "Někdo by řekl... ale já na to..." a nejlepší perlička na konec: " - Copak to nechápeš? Já jsem chlap! - Prosím, nikdo není dokonalý..." jsou legendami... ()

Redyx1 odpad!

M.M nebyla modla..byla to jen  která nastavovala bohatým.A tento film je jen trapárna kde slintají hošíci když M.M ukáže povislý tlustý prsa a dva borci tam pobíhají v ženském převleku..odpad ()

CampaHD

100%- Krása v tej v najnormalnejšej forme. Ženskosť v čistej prirodzenosti a komédia aká má byť. A dementne hodnotenia ako NinadeL, čo fičí na Xene a Cleopatra 2525, to nezničia. Silená inosť sa musí tolerovať. ()

GrooteLulu

..líbí se mě prostředí 29roku minulého století, doby mafiánů v Chicagu, doba swingu, Marylin, celkový námět a hudba. ale je to snímek pro moji matku, která se směje nad úchylkami jako je travestismus, homosexualita a sňatek s americkým milionářem, témata, které jsou už dnes už za hranou, protože je za ně už hanba a otáčí se každý raději k druhé polovině planety, aby měli od takovýchto lidí klid...proto o hvězdičku méně. ()

tortna

Výborný scenár a výborný dabing. -Basa a saxik- je hľadaná dvojica. Film šitý pre Jacka Lemmona. Ostatní slušne asistujú. Do 5-ky tomu síce bránia niektoré silené pasáže s milionárskym synčekom, ale ja som im ten -zbytek prominul za slušné chování- a za dievčenskú -žúrku- v nočnom rýchliku. No a keď si k sledovaniu filmu dáte napríklad škótsku kávu, hneď ju aj kopnite do seba a zbytok schovajte pre prípad, žeby prišla -šťára-! ()

Máraˇ5ˇ

Wau, wau... Chci zkouknout všechny filmy v TOP 250. U Někdo to rád horké jsem si říkal, že to bude jen taková "povinnost", abych si to odškrkl, ale... Takhle jsem se dlouho nezasmál. Naprosto geniální i o šedesát let později. Nenudil jsem se ani minutu. Nejvíc mě bavila linka, kdy Tony Curtis předstíral milionáře. Dokonalá kombinace situačního humoru se slovním. ()

Radeck

Opravdová klasika všech klasik a díkybohu že je černobílý tady se to náramně hodí. Ten film znám už od dětství no a možná v té době jak mi bylo nějakých 12 jsem se do Marilyn vážně zamiloval. Hlášky z filmu nebudu citovat je to pro milovníky filmu zbytečné. Chci zmínit  Jacka Lemmona - Daphne tady  opravdu exceluje a převálcoval svou figurou myslím rolí hyhy úplně všecky před kamerou i Tonyho Curtise - Josefínu který mi připadá že Jackovi spíš tady dobře sekunduje, o Normě Jean- Sugar už jsem se zmínil to je zbytečný prostě skvělá, okouzlující, čarovná. V originále jsem film bohužel zatím  neviděl ale myslím že naše české herecké špičky a předně  Vladimír Brabec, Eduard Cupák a Blanka Bohdanová tomu filmu určitě dabingem ostudu neudělali ba právě naopak. ()

wistar

Z dnešní perpektivy bych dal 7/10, ale k přihlédnutí k době dám 5, místy vtipné i dodnes a originální scénář s fajn herci. ()

gggggg

Billy Wilder znovu natočil skvelý snímok. Vynikajúca komická dvojica Jack Lemmon a Tony Curtis je doplnená Marilyn Monroe. Prvá polovica filmu mi až tak vtipná neprišla, no v druhej polovici jedna dobrá hláška strieda druhú. Nie každému tento druh humoru môže voňať, avšak mne zapasoval. Fantasticky vymyslená je aj zápletka a ešte lepšie vyvrcholenie. Film nestratil čaro ani po toľkých rokoch, čo pri podobných filmoch zohľadňujem asi najviac. ()

jeskynkka

Herecký koncert Tonyho Curtise a Jacka Lemmona. Marylin zpívající I Wanna Be Loved By You, její šaty odhalují téměř všechno a vlastně skoro nic. Miluju. I po letech koukatelný, prostě pecka. ()

C.Banning

Najlepšia komédia všetkých dôb. Tento film je absolutne dokonalá súhra všetkého čo má film mať, aby sa stal nesmrteľným. Billy Wilder to proste vedel. Veľký rešpekt. ()

Smutný týden v Hollywoodu

Smutný týden v Hollywoodu

01.10.2010

V uplynulých dnech se Smrtka postarala o značnou část smutného sestřihu, který každoročně vídáme na Cenách Akademie. Především odešel legendární Tony Curtis, kterého všichni (kdo ne, ať si doplní… (viac)