Niekto to rád horúce

• Československo Někdo to rád horké (viac)

Hrdinami slávneho filmu sú dvaja muzikanti Joe a Jerry, ktorí sa na úteku pre gangstrami prezlečú za ženy a ukryjú sa v dievčenskom orchestri, ktorý práve odchádza na turné na Floridu. Joe sa zamiluje do speváčky, ale spolu s kamarátom sa obaja, podobne ako ostatné dievčatá, stanú terčom pozornosti mužov. Kým o Joea, alias Josefinu, sa zaujíma mladučký hotelový poslíček, Jerrymu, alias Dafne, dvorí neodbytný obstarožný milionár... (STV)

Jaromír

FIlmová klasika, která nezklame. Některé scény s Marilyn Monroe a mafiánama jsou prostě úžasné. Nemám ale rád chlapy převléknuté za ženské, mám z toho husí kůže na zádech, tak nedokážu plně docenit spoustu scének. ()

MirkaP

Nikdo není dokonalý - ovšem tato komedie ano. Připoutá mne k sobě od začátku až po poslední scénu. Tango Dafné a Osgooda je nezapomenutelné. ()

Dawe_Holi

No komedie, zasmál jsem se pořádně asi tak dvakrát, ale i přesto, ve mě tento snímek zanechal takový pěkný dojem, že se na něj jistě znova podívám. Možná, kdybych se na něj díval v roce 59 tak se zasměji více.... ()

kurzan

Existují desítky komedií založených na převlecích, které jsem viděl a předpokládám, že stovky či spíše tisíce těch které jsem neviděl, ale jen málokterá se dá nazvat skutečně povedenou. O někdo to rád horké to platí stoprocentně....nazval bych ji v tomto směru dokonce geniální. ()

STARKOVA20

Už jako malá jsem tenhle film milovala. Tohle je prostě legenda světového filmu. Božská Marilyn Monroe, i když to zrovna nenátačela s nadšením, Curtis a Lemmon beze slov. Nejlepší babo-chlapy na světě. ()

VlastaFlaksa

Tady není co dodat, prostě klasika, skvělý hlášky, báječný humor a i když MM moc hrát neumí, tak tenhle film i po letech pobaví. Tak jako Světáci jsou tou NEJ komedií v Čechách, je pro mě tento film tím NEJ v USA. ()

CoreyTaylor4

Nejlepší nejstrarší film na světě komu se to nelíbí ať si prdel políbí.I když tyhle staré filmy z ciziny opravdu moc nežeru tak tohle je opravdu bezchybný filmeček. ()

Havala

Nrjsem milovníkem podobných komedií,takze optikou nového milénia se nejedná o nic převratného. Umělecké zásluhy nezpochybňuji. ()

DoNotCross

Mnoho filmů má pověst nestárnoucích klasik, ale N.T.R.H. je jedním z mála, který v mých očích této pověsti dostál. Možná proto, že film táhne duo muzikantů, kteří se snaží chovat jako ženské a skrz ně jsou parodována typicky ženská gesta. Do toho toho se připlete Marilyn Monroe, která se stane, vystupujíc při zpívání zásadně s průhlednými šaty, milostným objektem obou hudebníků. Oba dva jsou navíc hledání šéfy podsvětí, jež vydělávají na prohibici. Ztrácíte se? Billy Wilder natočil komedii plnou skvělých nápadů(pohřební ústav), lechtivých scén a připitomělých mafiánů. Marilyn funguje sice jako pouhý erotický objekt, ale jako takový zase účinkuje spolehlivě. Takže pokud máte slabost pro její vnady, nebo prostě pořádně zamotané komedie, tak neváhejte. ()

bohhous22

Nestárnoucí pecka,která se snad musí líbit každému milovníkovi filmu.Není co dodat k výkonům herců,oplácané Marylin Monroe.Jako bonus (pro mne tedy určitě) se děj odehrává částečně v gangsterském Chicagu koncem 20.tých let.Parádní dvojsmyslné dialogy,spousta jazzu a ztřeštěná převlíkárna v jedné z nejlepších komedií všech dob.Vrchol tvorby Billyho Wildera. ()

carter...

80% Budu a za sebe přímo musím opěvovat Jacka Lemmona, protože TA zde ze sebe herecky vyfidlala famózní (téměř sólo) podívanou, kterou se jen tak nevidí. Smekám uctivě. Mimochodem, celá scéna související s vlakem je skvělá. Proč vidět: 1) Nezapomenutelné !!! herecké vystoupení sboristky Dafné v režii Jacka Lemmona spolu s hlasovým doprovodem Vladimíra Brabce i také Joe E. Browna coby pana Osgooda Fieldinga III 2) Půvábně infantilní Marilyn Monroe 3) Tony Curtis v roli bohatého kapitána a vlastníka Shell Oil v jedné osobě ()

kubilov

Legendární romantická komedie od legendárního Billyho Wildera s legendárním výkonem idolu krásy, který ve své takřka nepozměněné podobě přetrval dodnes. Marilyn Monroe je naprosto zaslouženě tou nejznámější a nejelegantnější herečkou Klasického Hollywoodu a navíc sexsymbol.. a jaký. Ve výsledku je tak i po sedmapadesáti letech Some Like It Hot úžasně milou komediální blbůstkou s lehce travesti zápletkou, která svou dokonalostí snese i lehké nedostatky, dívčí nesmysly a nedodělky. Jednoznačných 5*, není debat. ()

Smutný týden v Hollywoodu

Smutný týden v Hollywoodu

01.10.2010

V uplynulých dnech se Smrtka postarala o značnou část smutného sestřihu, který každoročně vídáme na Cenách Akademie. Především odešel legendární Tony Curtis, kterého všichni (kdo ne, ať si doplní… (viac)