Rodiče už mají po krk toho říkat na všechno „ne“, a tak nechají děti, aby si pro jednou určily pravidla samy. (Netflix)

KuceraJohny

Stačil mi název filmu a bylo jasné, že si ho hned pustím. Bohužel to nenaplnilo svůj potenciál a tak jsme sklouzli k tuctové americké rodinné komedii, ve které však vše aspoň do poloviny vypadalo, že opravdu překvapí. Největším problémem je asi rychlost jak se věci mění. Film začne a z ničeho nic už je tu Yes day, čekal jsem, že k tomu bude trochu delší předehra. Naštěstí to nebylo vůbec na škodu. Vlastně právě naopak najednou je z filmu neuvěřitelně vtipná komedie utržená ze řetězu. Možná však tvůrcům došli nápady a tak Yes day velmi brzy "skončil". Jasně nějaký zádrhel jsem čekal, ale aspoň z mého pohledu přišel velmi brzy. Po polovině snímku tak už akorát sledujeme to co jsme viděli už tisíckrát. Nesouhlas dětí s rodiči aby si nakonec uvědomili, že ty rodiče nejsou jen tak pro nic za nic. Jsem si však téměř na sto procent jistý, že pokud by tento snímek běžel v televizi, když jsem byl malý určitě by se z něho stal můj oblíbený film, jelikož bych dnes pro mě nedokonalosti přehlédl. Bohužel dítě už nejsem a tak hodnotím pouze třemi hvězdičkami, které však nejsou pro snímek ostudou. Na film se klidně při líném dopoledni nebo uvolněném večeru znovu podívám a vtipné je jak začátek trefně vystihuje mou rodinou pozici jakožto rodiče. ()

MilkyJones69

Nenazval bych to přímo kinematografickou katastrofou, jenom velmi špatnou rodinnou komedií... ano dejte si dva a dva - VELMI ŠPATNOU RODINNOU KOMEDIÍ. Nemyslím, že by se jakýkoliv pokus u humor měl nazývat pokusem o humor. I přesto, že film jako celek opravdu dobrý není, rozhodně cením obsazení Jennifer Garner, která mi do role sedla. V neposlední řadě jsem kvůli nějakým extra trapným momentům vypustil trochu vzduchu z nosních dírek. Velmi slabých 3/10. ()

Pythonator

Velmi příjemná rodinná komedie, která však trpí přespříliš přeslazeným hollywoodským family stylem. Tady to jde až na hranici únosnosti, ale sranda to byla. Především stále krásná (fakt skoro 50 let, ty vole?!!!) Jennifer to celé táhne. ()

tompolicky

A proč ne? Oddychovka na sobotní, deštivý večer i s malými dětmi , kde není každé druhé slovo vulgární. Po čase opět něco koukatelného na Netflixu. Nehledejte hloubku, nesrovnalosti a chyby... Prostě se usaďte, dětem dejte zmrzlinu, uvařte si kafíčko, na chvilku vypněte a bavte se. ()

Reyer

Po dlouhé době jsem se zasmál. Tenhle film dokáže vstřebat rodič s větším počtem deti. My mame 3 děti (kluky) a je to jak přes kopírak... všem doporučuji. A minimálně jako antikoncepci 😅 ()

patto

Ja som sa s holkou bavil a o to pri komédiách ide :) Fun faktor 68%, príbeh 69% spracovanie 65% , celkovo 66% (***** -pomoc na dorovnanie) ()

om6pb

Celkom oddychova pohodova rodinna komedia samozrejme že to všetko dopadlo tak ako malo, že aj deti pochopili trochu rodičov a rodičia si znova pripomenuli že aj oni boli taký istý :) ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Ano!" Filmová Elektra Jennifer Garner chce řešit své problémy s dětmi tím, že na všechno řekne ANO. Při sledování se vám vybaví Yes Man, kde dělal Jim Carrey prakticky totéž. Yes Man je ale fakt komedie, což se o Yes Day říct nedá. Humorné situace tady nepůsobí nikterak vtipně. Film míří především na dětské publikum, protože hlavně to se může podle mého jakž takž pobavit. - 40%. ()

Jumboun

Filmy hodnotím podle toho, kolikrát se podívám na hodinky.... A tady jsem nekoukal... Není to nic světoborného, či super kvalitní filmařina, ale zkrátka to pobaví... Dec ól folks... 😉 ()

Xpatrix

Film som videl pred pár dňami. Jednoznačne zaujímavá téma filmu len za mňa mi príde dej trošku slabý. Inak tak povediac pohode film na cesty alebo len tak na oddych ()

Netflix letos utratí za obsah 17 miliard dolarů

Netflix letos utratí za obsah 17 miliard dolarů

21.04.2021

Streamovací gigant Netflix pokračuje v trendu obřího utrácení za nový obsah. Nově bylo odhaleno, že služba hodlá v letošním roce zase vypláznout neuvěřitelných 17 miliard dolarů. Tedy stejně tomu… (viac)