Rodiče už mají po krk toho říkat na všechno „ne“, a tak nechají děti, aby si pro jednou určily pravidla samy. (Netflix)

Rayen1

Nudnej, stupidní a absolutně zbytecnej film. Říkat na všechno ANO je prostě nemožný... "Můžu si vzít tvoji ledvinu?" "Jasně, beze všeho...". Nemluvím navíc o trapným kick-balls humoru, kdy vrchol vtipů je kopanec do varlat. Yes man byl pitomej, ale dalo se na něj koukat, protože byl celkem vtipnej. Tohle je prostě jen idiotský... ()

jokino

S prižmúrením oboch očí dám tie 3*. Občas vtipné, poväčšine človek ale len krúti hlavou.. Treba pri tom proste len vypnúť a extra nerozmýšľať. No Amíci sú fakt "experti" v totálnej rôznorodosti "príbehov" ako takých.. Či už sú to vážne a seriózne veci (alebo sa aspoň o to snažia), alebo úplné blbiny, ktorých je, podľa mňa, žiaľ, čím ďalej - tým viac.. ()

MIchael90

Velmi svěží komedie, která baví a rozesměje a to je alfou a omegou zdařilého komediálního počinu pro celou rodinu. V poslední půl hodince sice film nabídne všechny možné klišé a věci již viděné, ale i tak palec nahorů. 3+/5 ()

Arigato

Očekávat od toho Yes Man, nejspíš budete lehce zklamaní. Jindy by mě přesně takový film pravděpodobně nebetyčně štval, ale zrovna dneska se mi nějak strefil do nálady. Pohodová komedie pro celou rodinu se sympatickým obsazením. ()

Aquila

Komedie pro děti, a jako taková funguje, se snesitelnou dávkou trapnosti, takže na americké poměry vpodstatě průměrný úspěch. ()

Dawe2

Krásná multi kulti rodinka ... vyloženě to sice nevadilo, ale proboha proč pořád? Kdyby už se na ty černý kvóty vykašlali ... Jinak se to dalo. Ale uklízet bych to tedy nechtěl :-D. ()

Heywood

Neskutečně předvídatelné a stejně tak hloupé. Žasnu, že tam někdo něco našel více, než skvělou Jennifer Garner, která se snažila přetrhnout, aby tuhle blbost zachránila...Nemohl jsem najít skoro nic k zasmání, nakonec to skončilo jako drama se ztrátou mobilu a prozřením zlobivého děcka..nuda na 2. A ten vypěněný dům..asi se děti mezi 3 až 6 zabavili i u obrazovky...Nakonec hapíčkvá slaďárna made in chůlívúúúd..s tatíkem, co se po desítce let probudil, že je fotřík...právník? To snad ani náhodou.. ()

gpx

Nápad je dobrý, hlavní herci celkem sympatičtí. Jen to místy trochu unavuje. Např. scéna s paintballem je předlouhá a to vyvrcholení s ptačím hnízdem je klišé vzorec*, který byl zastaralý a nudný už v době Robina Williamse. *Tatínek dostane obligátní ránu do kulí, následně se totálne ztrapní přede všemi, zachová se jako bábovka, sketa a následně se submisivně podřídí své ženě. Tomu říkám americký mužský  vzor jak vystřižený z učebnice feminismu. Update: Ránu do kulí dostane později i podruhé, takže srandy kopec! ()

Desmond04

O krapet horší než Yes Man s Jimem Carreyem, ale přesto příjemné překvapení. Ne moc trapné, ne moc infantilní...Rodina Torresových je až na některé členy (sorry Jennifer) velmi sympatická a jejich eskapády dokážou na požadovaných 90 minut pobavit. Musím souhlasit s kolegy níže, že dobře si vedou také vedlejších charaktery - Arturo Castro jako policista nebo tělocvikář. Pokud hledáte na nedělní odpoledne pohodovou rodinnou komedii, tímto výběrem neprohloupíte. ()

ElisR

Pohodová komedie na propršený večer. Nic, co by Vás vystřelilo z gauče, ale sem tam se člověk zasměje a není to tak špatné. Jen se přenést přes to, že Édgar hrál záporáka Bodhiho v Bodu zlomu a teď hodného taťku, mi trochu trvalo 😂 ()

Netflix letos utratí za obsah 17 miliard dolarů

Netflix letos utratí za obsah 17 miliard dolarů

21.04.2021

Streamovací gigant Netflix pokračuje v trendu obřího utrácení za nový obsah. Nově bylo odhaleno, že služba hodlá v letošním roce zase vypláznout neuvěřitelných 17 miliard dolarů. Tedy stejně tomu… (viac)