Řidič nabere dvě tajemné ženy, které má celou noc vozit z večírku na večírek. Pak se ale ukáže, co jsou obě zač – půjdou mu totiž po krku. (Netflix)

AloeB

Chorizo tímido vozí dvě rajcovní upírky v taxíku po LA. Praštěný nápad fajn, zbytek bezkrevný akčňák bez nějaké větší originality. Vizuálně velmi povedené. Občas fajn nápad. Práce se světem naprosto nevyužita. Trochu mě deprimuje, že to samé bych mohl říct i o seriálovém Zaklínači. ()

Likan7

Tak trochu jsem doufal, že bych s přivřením očí mohl dostat mix Bladea a Collateral. Jenže tahle naděje mi vydržela asi 15 minut. Respektive je to takový Blade a Collateral pro dnešní teen mládež. Je to strašně pitomý, nezábavný, povrchový a otravný. Po hodině jsem se podíval kolik zbývá do konce, protože jsem byl přesvědčený, že jde film (už konečně) do finále. Ten pocit při zjištění, že mě čeká ještě 50 minut týhle pitomosti nebyl vůbec příjemný. Holky jsou sice pěkný, Lucy Fry obzvlášť, ale herecky je to na úrovni Jessicy Biel ze třetího Bladea. A to včetně toho paka, co holky vozí. Je to šíleně utahaný, bez akce nebo hororových, nebo alespoň krvavých momentů. Strašná blbost a ztráta času. ()

rublik05

Kupodivu šíleně nudný a nezáživný thriller, který sliboval krev a masakr, místo toho však nabízí jen nesympatické postavy a velice divný děj, který se snažil ukázat strašně moc, přitom z toho ve finále vyšel spíše takový nepovedený pilot k chystané sérii. Nad logikou očividně nikdo moc času nestrávil, akčních scén je minimum, krve taktéž, humor žádný, snad jen ta romantika je takové lákadlo pro mladší. Zklamala mě nulová atmosféra, stopáž je podle mě zbytečně dlouhá, postupem času jsem se čím dál tím víc nudil a dokoukat to pro mě bylo fakt utrpení. Zvláštní, nudný, vlastně i trochu zbytečný snímek. 3/10. ()

Hemlock

Není nic lepšího, než dvě kundičky v lesklých legínách co se ochotně přisávají na potkání ke krku a dělají doživotní cucfleky. Film vás jako celek sice neuzemní, ale jako oddechovka na večer splňuje veškeré očekávání a hlavně oceňuji kvalitní soundtrack - dávám trojec. ()

Mamlas odpad!

Pochválit jde jen kameru. Jinak je to hloupý, nudný, prázdný, užvatlaný film o ničem. Slabí herci nezaujmou, děj nic, gore nic, akce nic, nechytne to vůbec ničím. Ještě se to začne navíc romantizovat a do toho ten hnusný RAP. Nedívatelné... (4%) ()

Kimkong

Objektivně film byl asi laciný nemá bůhví jaké kvality. Ale bavil měl, a to je hlavní. Příběhová linka nedává smysl. Akční scény jsou spíše offcsrean a když už jsou, tak je to špatná střelba nebo divné hromadné rvačky. Hlavním tahounem je hlavní hrdina a jeho proměna z nesmělého šprta do upírského píchače. Upírky taky nejsou špatné. Ale nemůžu se zbavit pocitu, že se z chemie mezi upirkami a řidičem dalo vytřískat více. Ale to asi muselo být 18+. ()

johnsnow

No takže takto. To, že to spĺňa Netflixovský multikulti a LGBT a pánboh vie koľko ešte písmen štandard som si už zvykol to neriešim. No ale, že sa zamerajú viac na vizuál a príbeh budú mať ale totálne u kokota som nerátal. Máme tu skrátka dohodu medzi upírmi a nejakými hispáncami. Avšak vampíris prímerie porušia a idú získať moc. Avšak nevieme akú moc, prd sa dozvieme aj o ich pánoch, pokiaľ teda som pochopil správne funkciu tých 5 vysokopostavených upírov. Ďalej tu máme ďalší lovecký klan nejakú légiu ale okrem toho, že upírov lovia modernými upravenými kušami ala Van Helsing (2004)  sa o nich nedozvieme ani prd, dokonca ani nezistíme prečo vlastne s hispáncami nedržia keď upírov tiež lovia. Ďalej zisťujeme, že upíri majú kontakty aj na polícii ktorá ich kryje. Avšak prečo to robia a ako ich k tomu donútili? No to je na TIPOS BINGO. V podstate som si pripadal akoby som sledoval druhý diel nikdy neexistujúceho prvého dielu. Avšak hoci je bratská dvojica o kokote, Theon Greyjoy z Game of Thrones (TV seriál) (2011) ako záporák je slabotka, Bjorn z Vikingovia (TV seriál) (2013) má totál debilnú roľu a Megan je tu na skok a plnia funkciu, nalákať na film ale mať málo priestoru aby nedostali kopu kešu, tak aspoň extrémne neotravujú. A akčné scény sú "dokonalosť", buď sú off-screen alebo z nich vidíme nejakých pár krátkych súbojov v pozadí, avšak raz nám vo výhľade bráni osoba, potom stena, takže i z toho minima vidno minimum. A záver je odfláknutý ako sviňa. Avšak úplný finish žobre o pokračovanie a tak teoreticky by dvojka(za predpokladu, že vznikne a dostane ju do rúk skúsenejší tvorca) mohla zabodovať. Takže dávam 3*. Jednu * za film ako celok a 2* za dve upírky v podaní Lucy Fry a Debby Ryan. Tie by som mrdal jak drak. ()

Vämpiriüs

Byly vybrány dobré herečky aby byl film alespoň pro potěchu oka, když už má tragický scénář. Zdlouhavé dialogy, místy nezáživný a málo průbojný.  Styl upírů by měl být více gore, ale bohužel se více stáčíme směrem k Twilight. Vizuálně povedená jízda po nočním Los Angeles, ale to je tak vše. ()

curfew77

Zdaleka nejlepší jsou úvodní velmi stylové titulky, jinak jde o názorný příklad filmu, u kterého se nejspíš všichni během produkce navzájem ujišťovali, jak je to cool a provokativní... až jim z toho ve výsledku vylezla příšerná nuda a postavy, které diváka od první minuty jednoduše serou. 35 %. ()

blazma

Zajímavá upírská jednohubka. Moc do hloubky se nedá jít. Trochu mě zaráží, že Alfie Allen dostává poměrně záporácké role a on mi do nich vůbec nesedí. Nějak mi chybí ten přirozený respekt i přesto, že hraje upíra. Takže tohle je za mě velké mínus. Na druhou stranu je to můj pocit. ()

TheKniGht

S kvalitni tv super obraz a kamera,s kvalitnim domacim kinem dolby atmos super audio a efekty..celkove dobra oddychovka s upirama,neni to top film ale dobrej je na 65%urcite…! ()

DJMaroko

Příjemná jednohubka se skvělou hudbou a CZ dabingem, který mne potěšil. Po dlouhé době upíři co mě bavili a "nové tváře" na které se alespoň dá koukat. Za Netfilix je to po některých sračkách výborný počin. ()

Lilith03

Jak už říkalo více lidí, bojové scény nebyli úplně ono a opravdu to byla čas od času nuda. Mám pocit, že některá známá jména tam jsou jen aby natáhli pozornost, minimálně Megan a Sydney jsem ve filmu ani nezaregistrovala, museli tam být nanejvýš pár vteřin... Moje hodnocení je tak vysoké jen díky Debby Ryan, kterou zkrátka miluju! Romantická linka byla úžasná a hudba též, ale chápu, že né každý by hodnotil tak pozitivně jako já. ()

breebee

Na tenhle film jsem se těšila ještě dřív, než vyšel trailer. Miluju upíry. A miluju upíří Lucy Fry. Bohužel to je tak všechno, co tenhle film nabídne. Jo ještě teda působivej vizuál, to se tomu upřít nedá. Ale jinak je to ohromná nuda. Ale jakože fakt ohromná. Nechápu, jak může někdo natočit film o upírech takhle vlažnej. Nic se neděje, o nikom nic nevíme, ostatně ani ti upíři nám nejsou nijak představený. Možná nějakej artovej režisér by to utáhnout zvládnul, ale Netflix fakt ne. Škoda. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD