V tomhle prequelu k Armádě mrtvých přemluví tajemná žena bankovního úředníka Dietera, aby jí pomohl vyloupit údajně nejbezpečnější sejfy v Evropě. (Netflix)

LdaVinci

Skvělá zábava na večer. Moc jsem si to užil. Matthias Schweighöfer je strašnej sympaťák a skvělej herec. To že si zkouší i režírovat, je pecka. Scény v Česku mega potěšily. Taky provázanost na zombie apokalypsu byla fajn. Jinak je to trošku blbůstka, ale jak jsem řekl, bavilo. ()

ANTYCHRYST

Polk :) tvl tak ja nejdřív viděl dvojku ani jsem to nevěděl :) a mě byl nějakej povědomej ten úchyl :) kasar to hraje bezvadně:) hodně je vidět Praha ..občas to působí jako béčko ale jinak sympatický film.. trezory a jejich příběhy zajímavé:) blondak to celé táhne na plné čáře. 70% ()

Dejvecd

Od tohto filmu som nič neočakával. Úprimne myslel som si, že pôjde o úplne nudnú a zbytočnú blbosť, avšak s čistým srdcom môžem povedať, že ma to bavilo. Na rozdiel od Army of the Dead, má tento film o dosť menej ambiciózny nápad, ale na rozdiel od Army of the Dead, ho zapracováva o dosť viac zaujímavo. Postavy sú takými typickými stereotypmi, ale mňa skutočne bavili. Dej je dosť šablónovitý a s minimom originality, ale vynahrádza to skutočne pekný vizuál (Praha, Paríž, Švajčiarsko), patrím medzi ľudí, ktorí si skutočne užívajú medzinárodné akčné filmy (hlavne teda tie odohrávajúce sa v v Európe. Vec, ktorá mi tak nejak ničila, celý môj filmový zážitok, boli hlavní antagonisti, ako sorry, ale tak dementných "záporákov" som už dlho nevidel. Interpol tu proste pôsobí, ako banda tupých a nemotorných hláv, ktorý nedokážu dopadnúť ani bandu zlodejíčkov. Vo výsledku ma to však celkom bavilo a určite by som rád videl aj iné projekty zo sveta Armády Mŕtvych. Len je však smutné, že najlepší film zo zombie sveta, je ten ktorý nie je o zombií. 6/10 ()

Mamlas odpad!

Typická trapná kokotina. Nezábavné, infantilně blbé, hlavní hrdina hňup, ostatní komparz hrůza, příběh jak ze Studia Kamarád. (8%) ()

liquuid

Me to bavilo. Mame zde skvelou atmosferu, krasnou prirodu, v pozadi tematickou hudbu a dohromady to funguje. Prijde mi to jako smes kingsmana, sherlocka a mission impossible. Solidni !!! ()

Hemlock

Už jenom kvůli tomu, že zde hraje moje oblíbená Ruby O. Dudy nemohl tento počin uniknout mé pozornosti. Prequel je záležitost, která ve mě nevyvolává moc velkou důvěru, ale Armáda lupičů mě nejen mile překvapila, ale hlavně mě i bavila. Výborná předehra, solidní humor a jak už bylo řečeno na začátku - nádherná Ruby, jež se sice neodvázala jako v Polaru, ale i tak mi pocukala poklopec - 75%. ()

DJ Kritik

Nazval by som to nemecká komédia tak trochu v bizardnom šate.  Musím, ale povedať že som sa nenudil a páčilo sa mi to. Najmä výkon Mattiasa Schweighöfera.  Celé je to postavené na celoživotnej túžbe niečo dokázať a vedieť, že to nikoho nezaujíma. ()

Pitryx

Sice mnohem slabší než volné pokračování, ale i přesto velmi dobré. Hlavně ta krajina ve Švýcarsku. Hlavní hrdina mi moc nesedl, a těch pár hluchých míst také být nemuselo. Ale jak jsem již napsal, nebylo to špatné. Bavil jsem se a teprve při druhém sledování přeskočil ty tuším dvě nudná místa. Hudba na vysoké úrovni a tím nemíním jen tu pana Wagnera. ()

PlysovyMacko

Zbytočný film, ktorý do žánru neprináša nič nové. Jediný zaujímavý nápad je, že trezory sú opradené legendou. Je čudné, že najnedobytnejšie trezory na svete otvorí hlavný hrdina za dve sekundy. Film postráda vzrušenie a napätie. Partička totálne bez charizmy. Nič. Slabota. ()

HanzoBureshi

Jako pohodový filmek o víkendu - ideální. Je to lepší než Army of the Dead, ale velký zázrak to taky není. Jsem rád, že kamera nebyla rozmazaná jako u předchozího filmu a jsem rád za část, která se odehrává v Praze (yl to nezvyk když na to koukáte v angličtině a pak se tam mluví originálně česky v bance. Dávám 60%. ()

AndrewNewman

Ono to nie je také zlé, pretože hlavný hrdina si svoju rolu vychutnáva. Je presvedčivý, zábavný a presne také trdlo, ktorému vždy musíte fandiť. Všetko ostatné sme už ale videli v iných filmoch, navyše otváranie trezorov nikdy nebola moja šálka kávy, aj keď sa to tvorcovia snažili podať čo najlepšie. Opäť tu ale vďaka zručnej réžii máme spin-off, ktorý je oveľa kvalitnejší, ako jeho predchodca. ()

MT_Y

Film jako celek není špatný... Ale... Rozhodně to s prvním dílem nemá vůbec nic společného, no herce jednoho a v TV zombie nic víc... Je to čistě jen loupežní film... No hlavní hrdinka tedy skoro hlavní, bylo divné z Game of Thrones ji vidět najednou jinak, ale tady mi asi trochu sedla víc jak Missandei 😁 Nicméně, film mi přišel možná zbytečně dlouhý, místama předvídatelný, takže jsem z toho Úpa na zadek nesedl...ale jako takový pohody večerní film, kdyz není na co koukat proč ne, ale patří to k tomu druhů filmu, který si po druhé určitě nepustím.... 3 hvězdy 40% ()

juRuS

Svěží, zábavné, kreativní, kde se bavíte celých 127 minut? Spíš ne....scénář je děravej, spousta strašlivejch hereckejch nevýkonů....ale má to jisté klady. Nathalie Emmanuel patří jistě k tomu lepšímu, navíc střední část natočená v Praze dává filmu naprosto jinej rozměr. Coto Kurva je?! Někdo se nám sere do systému!!! a samozřejmě překlad "di do hajzlu kréténe", když cyklista řve za zlodějem "Dyť já s tím jedu zítra do práce!!" je geniální. Bohužel to je na film zatraceně málo. Férově by to měly být dvě, ale oproti předchozímu filmu Armáda nudných musím dát troječku. ()

Mikecat

Tak výborný nápad a tak debilný scénář a ešte debilnejšia réžia. Úvod totálne trápny, ako aj zombie v prestihoch a pozadí. Kostýmy sa k takejto téme takisto nehodili, ani trápny šéf Interpolu. Volil by som výber starších hercov a nie samých holobriadkov, ktorí ani nevedia hrať. Humor nútený, nevtipný. Tak na jednu *, vďaka exotickej Emanuel a DH schody ulicami Prahy na HT bajku dávam 2*. ws ()

blazma

Armáda mrtvých byl za mě jeden z nejhorších filmů, které vyšli v době covidu. Byl jsem naprosto zděšený, když jsem zjistil, že to má vlastně úspěch a dočkáme se tohoto prequelu. I přesto mi to nedalo a řekl jsem si že na to mrknu, naštěstí se děj točí kolem jedné z nejzajímavějších postav, které představila nudná armáda mrtvých. Abych to však nezdržoval, je to o kousek lepší než předchůdce, ale stejně to je velmi slabé. Nový herci a hlavně herečky v čele s Nathalie a Ruby. Nic méně pořád je to velký průměr. Nejzajímavější byli příběhy o trezorech a jak vypráví jejich příběhy. Což je asi 15 minut co je zajímavých z dvou hodinového filmu. ()

cerdax2

Zahoditeli slabiku lu z nazvu hned budete vedet o co ve filmu kraci. Mel to byt pribeh o nedobytnych sejfech a zlodejich, ale nakonec je to pribeh o infatilnim Stefanovi a jeho radoby-dobrodruzstvich pri kladeni ucha na sejf a vypraveni obsahu Prstene Nibelungu. 35% za ceske realie. ()

xxmurphyxx

V podstate zbytočný prequel k zbytočnému a hlavné slabému filmu. Nejako mi hlava neberie ako niekoho napadlo, že práve toto chcú ľudia vidieť a práve Dieterova postava si zaslúži svoj vlastný celovečerňák. Aj keď uznávam že z celej tej bandy tragédov z Army of the Dead bol asi najväčší sympaťák. Anyway, klasická hlúpučká Netflixovka s klasickým farebným zložením hercov, impotentnou kamerou a sterilnou akciou so scenárom po logickej stránke pripomínajúcom ementál. Ale, je tu jedno ale. V jednej veci tento film exceluje. Po dlhšej dobe sa niekomu spoza oceánu podarilo zase dostať v rámci vykreslenia Európskych krajín na úroveň Hostelu, tento krát si to odsrali Češi. Ak boli Slováci v Hosteli vykreslení ako banda zaostalých vidlákov znásilňujúcich zahraničných turistov za zvuku Tublatanky, tak tú sú Česi pre zmenu za totálne neschopných kokotkov pripomínajúcich živé memečka. Nasrať. ()

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

23.07.2021

A je to oficiální. Netflix potvrdil, že nedávný akční zombie thriller Armáda mrtvých od režiséra Zacka Snydera dostane pokračování. Snímek měl již před premiérou potvrzené dva prequely, hraný Army of… (viac)