Tajomstvá sa odhaľujú a Boba Fett sa dozvedá novinky. (Disney+)

hrumsrt

Další Mandalorianovo intermezzo.. A pomalu snad i rezignace na vlastní seriál. Opět se ukazuje řada postav z původního seriálu, velkým lákadlem je Luke a vůbec celý ten Jedi training. Moje zmatení roste a současně se tak nějak netěším, s čím přijde poslední epizody která se už tak nějak musí věnovat Bobba Fettovi. Tentokrát už to ani není to opojení aury okolo Mandaloriana, ale obyčejné pokračování Grogguovy linky, který nemá s Bobbou ale vůbec nic společného. Nebylo to tak svěží jako před týdnem, už to působilo utahaně a že by se tam něco dělo, se říct nedá. Kvalitu tomu neupřu, jen nepochází z tohoto příběhu.. Finále už se určitě bude věnovat jen Bobba Fettovi, o tom jsem přesvědčený, avšak bude to po takové odmlce fungovat? ()

ACDCKL

Fanoušci Clone Wars vyloženě plesají, v hrané formě konečně postava Cad Banea s původním dabérem na scéně, naprostá paráda jeho scénka. Též i shledání s Grogu, Lukem a Ahsokou, to je naprosto vše, co si může fanoušek SW přát. Sice se v díle nic moc neděje, ale tyto konverzační díly se samými důležitými postavami světa SW, to všechno vynahradí. Též i Boba je v posledních dvou dílech velmi omezen a někomu to může vadit, mě popravdě ani ne, rozvíjí to nádherně celý příběh. Je to taková příprava na všechny ostatní SW seriály, hlavně asi na Manda a Ahsoku. Jasných 5*. ()

Hawkey15

Přesně ty Star Wars jaké jsem si vysnil. Pevně ukotvené v kombinaci žánrů sci-fi a western. To co bylo výborné na IV,V,VI díle a co trochu chybělo v I,II,III (ikdyž z pochopitelného důvodu, alespoň z mého úhlu pohledu). Dobře uchopené a využité vedlejší postavy, kulisy i místa (základy Jedi academie moc potěšili) . Je to "Book of Boba Fett" a je tady málo Boba Fetta...whatever! Mě nejvíc zajímalo hlavně to jak přežil a jestli se tvůrcům povede ho důstojně vrátit do hry, a to se povedlo. Chybí velkolepý příběh a dostáváme malé a celkem plitké jednohubky? Vůbec nevadí, v obyčejnosti je síla a navíc to hodně v zadu vypadá, že se přece jen větší linka rýsuje a pro všechny, kterým celý koncept nesedí mám dobrou zprávu. Pořád si můžete jít pustit VII,VIII,IX film. ()

0verseer

Prvá časť čisto emočný doják. Grogu, Luke, Mando, Ashoka, R2. Fanúšikom sa na to určite dobre pozerá. V druhej polke návrat k zápletke na Tatooine s asi sekundovým výstupom Boba Fetta. V tejto fáze je ťažké stotožniť sa s názvom seriálu, keďže Boba tu nehrá ani druhé husle a pôsobí to skôr ako Mandalorian séria 2.5. Aspoň sa však vrátil westernový nádych, ktorý bol pomerne výrazný a dobre fungoval v niektorých epizódkach Manda. Ako predkrm pred finálnou časťou ušlo. ()

Elio

Co k tomu říct. Výborný návrat k trochu jinému seriálu a upřímně by mi nevadilo, kdyby to takto i zůstalo. Jen je prostě škoda, že si Boba získal takovou pozici, že kdykoliv se k němu vyprávění vrátí, divák je tak trochu rozčarovaný. No, já jen doufám, že se vrátíme k jeho badass charakteru z Mandaloriana, protože tady mi prostě přijde o dost sentimentálnější, než bych u nájemného lovce čekala. Přeci jen, jak ukazuje jiný bounty hunter, tyhle dvě vlastnosti jde velice dobře skloubit dohromady, aniž by se sklouzlo ke zvláštnímu kýči. ()

IZFNP

Milujem to. Tento svet a Manda a Grogu a že žijem v dobe, kde CGI dokáže dôstojne ”nafejkovať” akúkoľvek postavu. PS: Teším sa na začiatok 3. série Mandaloriana a zmätok jej divákov, ktorí sa rozhodli Boba Fetta vynechať 😅 ()

xvyhl100 odpad!

Jak z relativně koukatelného Disney seriálu udělat odpad, dejte tam Mandaloriana a baby Jodu… nic nudnějšího a zbytečnějšího jsem už dlouho neviděl. Vůbec nechápu, jak tomu může dát někdo víc jak jednu hvězdu. ()

Sopholojong

Luke, Ashoka, Grogu, Mando, Boba, Olyphant, R2D2, modry Clint Eastwood... V zaverecnej casti cakam orgazmicky "reunite" ako svojho casu prvych Avengers (2012). Disney+ mi tymto vybudovanim serialoveho "star wars" univerza robi obrovsku radost (do buducej stredy asi zosaliem). A mozno nakoniec pride aj Obi Wan! ()

futislav

Po jedničce druhý nejslabší díl. Asi si takzvaně šetří munici na další díl, který, jak tuší asi každý, bude top. Rozvláčné, místy nelogické, houf troperů, kteří jsou jindy svými bojovými schopnostmi pro smích malým dětem tu postřílí tři Jedi jako opičky na pouťové střelnici, efektů proti jiným dílům poskrovnu, prostě oddechovka pro štáb před delším dílem, aby divák neřekl. ()

matous20063

Absolutní nerdí orgasmus!!!!!! Nemám k tomu co dodat. Ti ubrečení kokoti co nadávají že je to víc o Mandovi a né o Bobikovi, by si měli vyčistit hubu bělidlem. Dvě poslední epizody byli absolutně outstanding. Filoni, Favreau a Howard dělaj ze seriálu uplně něco jiného, což sere maximálně normies kteří vidí Star Wars poprvé. 90% ()

Endor

Po šesté této šesté epizodě začínám pochybovat o tom, že Boba Fett je hlavní postava seriálu, neboť se kromě jedné scény zde neobjeví. Každopádně samostatná epizoda byla pro mojí fanouškovskou Star Wars část poměrně dobrá, už jenom z hlediska toho, jaké postavy se zde objevily. Celkově ale se v epizodě nějak nic neděje a dostáváme spíše pohled na Grogův výcvik. Samotná epizoda si ode mne odnáší 8/10. ()

markinho83

Tvl vždyť seriál Boba by byl total o ničem, ale když má 5.a 6. Epizodu, dochází k pohlazení duše SW fanoušků víc než hafo jiné tvorby ()

Merotren

Sice slabší než minule, ale i tak dost dobré. Jestli i poslední epizoda bude na podobné úrovni (což pochybuji), tak se tahle série u mě vykoupí, jinak to i po těchto dvou skvělých epizodách bude zklamání. Hlavně ať už nic nedávají Rodriguezovi, ten u tohoto projektu nemá vůbec co pohledávat. ()

zborja

A to jsem si na začátku přál, jen ať v této Knize není moc Síly, třeba jako v Solo Story. U této epizody jsem si připadal jako u Počátku - do jaké hlubiny a roviny se ještě dostaneme? Z mé strany je to nejspíš velice krátkozraké, ale prostě nemohu být nadšený ani z této, ani předchozí epizody. Dostal se mi do rukou komiskový Omnibus Boby Fetta a celkem jsem se divil, že celá kniha je jen a výhradně o něm. Zachycuje různé epizody z jeho života, ve kterých vystupují známé postavy, ale ani jedna nezabírá více stránek, než samotný Fett. Co se týče této kapitoli, tak bych jásal z příběhu malého zelenáče, z toho, jak se setkají dva jediové, z filmové verze jednoho modrého pistolníka a jeho střetu s červeným. I vytuněný jawský tansportér by mi přišel strašně cooooool, kdyby.... to Bobu neodsonulo ani ne na druhou kolej, ale na tu, která už zarostla travou a se kterou se už vůbec nepočítá. ()