Boba Fett si musí poradiť s dvomi veľmi odlišnými hrozbami. (Disney+)

PISTA226

Jako fakt?! Naprostý zklamání jako zatím všechny předchozí díly. Nedokážu to už ani brát vážně, když vidím náhodně přidané moderní "puberťáky" s barevnými motorkami, které vůbec nepatří do starwars. A následná vizuálné UBOHÁ spídrohonička, která nejenže je naprosto směšná i vůči příběhu a postavám, ale i první Star Wars filmy z 20. století měli lepší efekty. Někdo tu říkal něco o skvělé bojové scéně s Wookiem? Ne! Vždyť ten wookie ani nevydává správný zvuk jako jeho rasa! A ta akční bojová scéna byla strašná, tomu se ani nedalo říkat boj. Jednoduše ho stačilo zastřelit. A i když se obličejově Morrison hodí na Fetta, tak bohužel jeho herectví stojí za prd. Napětí nulové. Fandím nejvíc Huttům, kteří jsou tu jediný apsoň hezky vizuálné spracovaní. Další špatný díl, ale nevzdávám to a těším se na pokračování. ()

Sombreri

Pozor spoilery. Po jiskře naděje z druhého dílu se opět dostáváme dolů.. nevím co mi vadí víc, jestli nablískané spídr/vespy, které do světa Star wars absolutně nesedí, stejně jako gang mladých cyber punkerů (co to jako sakra mělo být??). K tomu přičtěme nelogické motivace postav a stále velice slabé triky, kdy i pětileté dítě s pastelkami by "odborníky" od Disneyho strčily do kapsy. Jediné plus tohoto dílu je Danny Trejo, to bylo překvapení, které jsem očekával už od prvního dílu. Tedy se opět stávám silně skeptickým a zklamání z prasáckého přístupu Disney se prohlubuje. ()

Sashmen13

Jen zatím chci říct, že ten gang robo-lidí je totálně funny. Jako, já kdybych se nechal modifikovat, tak si rozhodne nedám klepač vrták nohu ale třeba jako v cyberpunku, ruku s rakotemetem nebo rožhaveným nano-lanem, tohle bylo solidně pathethic: D, wookie to klepal ovšem. ()

zborja

Čerstvě po shlédnutí. Jestli za tím stojí motorkářský gang nebo Pikeové, to je jedno. Boba si je najde a..., třeba je skrmí svému novému..., zatím mu říkejme Mazlík. A věřím, že ho Machete vytrénuje natolik, že z jeho hřbetu by ani Palpatine nezpochybnil Fettovo postavení.  Ale vážně, jakmile bylo za horizontem vidět dým, tak jsem slzu uronil. Pro odlehčení mě dost pobavila honička v ulicích. Ti mladí jsou k pokukání. A jejich stroje? Vrátilo mě to do dob, kdy mě děda vozil na babetě a to byla velká sranda. Začínám přicházet na chuť i Fennec, která mě do této epizody spíše rušila. A co dál? Wookiejský zabiják, jednotka C3, pit droidi a drobný odkaz na Mandu. Je to čím dál lepší :-) PS: musím si o malého Mazlíka napsat ježíškovi. ()

SyL3r

No toto bola určite najslabšia časť, zatiaľ. Začalo sa to dobre, ale potom ( SPOILER) tá naháňačka s Power Rangers bola proste otras. To mi nepripadalo ani ako Star Wars. Clifhanger zaujímavý, uvidíme čo bude ďalej. ()

Stingray

Tahle epizoda asi konečně začíná rozehrávat hlavní příběh. Pykové budou pykat! A tušim, že Bobba se do Mos Espa nebude nechat nosit na nosítkách..rýsuje se velmi zajímavej “dopravní prostředek”! Jen mi dost vadila ta honička, narozdíl od minulé super jízdy s vlakem na speedrech mi tohle přišlo jako pronásledování šlapacího auta důchodcovskejma elektrovozíkama.. ()

unYso

Aby som tento diel zhrnul v skratke: nuda (rozhovory, postavy), klišé (celkový dej), demencia (dvojčata, Wookie) a estetický a vizuálny paškvil (detské kolotočárske skútre, otrasná naháňačka).  Už fakt nevedia čo pridávať do SW universu, tak vymýšľajú k******y. ()

matony1989

Po vynikajúcom Mandaloriane, kde sme videli starého dobrého Boba Fett v akcií ako za starých čias, kedy bol obávaným lovcom odmien v galaxií, som sa nevedel dočkať kedy ho uvidím v jeho vlastnom spin-offe. Štyri epizódy za mnou a ja stále čakám na toho Boba Fetta z Mandaloriana. Namiesto toho máme niekoho v jeho brnení, kto hrá druhé husle vždy keď je na obrazovke s jeho kumpankou Fennec. Počas jeho retrospektív je obstojný, ale akonáhle sa vrátime do “súčasnosti”, je z neho truhlík. Akosi zabudne bojovať, stláčať tlačítka na lodí na vypustenie seizmickej nálože, dokonca aj rozprávať za seba. Tak to dopadne keď máte v podstate 2 rovnaké postavy ( obaja schopný zabijaci, drsniaci ) a dáte ich do rovnakej scény, tak potom ako ich odlíšiť aby boli zaujímavý? Bohužiaľ je to na úkor postavy, podľa ktorej je pomenovaný seriál. Okrem nekonzistneho scenára, čo sa hlavnej postavy týka, mi vadila už iba jedna vec a to bol motorkársky gang robotníkov. Nemohli si dovoliť kúpiť ani vodu, pretože nebola v meste pre nich práca a obchodník zdvihol ceny. Mali na sebe ale augmentácie, za aké by sa nehanbili ani v utopistickom Star Treku. Vôbec mi to nesedelo do sveta Star Wars a už vôbec nie na púštnu planétu, kde je piesok a prach úplne všade. Efekty inak na seriál super, StageCraft alebo Volume robia svoje čaro a scény vyzerajú veľmi prirodzene. Dúfam, že bude ešte nejaká chuťovka kde Boba zažiari. ()

caesar_sauce

Dohle teda dost slabý a 2bludičky jen z povinnosti zachovat dekorum fanouška a neposlat celý disney SW univerzum dopiče. Slátanina je to slovo? Snažim se tomu fandit, ale prosimvás Boba Fett nemá náhodou bejt nekompromisní drsnej zabiják? Co je jako tohle za hipíka? Poslední šanci dám ep4. BTW proč nosej všichni ty helmy v podpáždí? Abychom nepřišli o ty 1% herecký výkony?  Co mi to jen připomíná... https://www.youtube.com/watch?v=hcsT1kCCQ2s&ab_channel=DaxRomanski ()

Kchamobrasko

Další epizoda která je naprosto průměrná. Začátek je celkem nuda někdo krade vodu jdeme se tam podívat. Samotný Robo Gang byl naprosto bez emocí a k ničemu. Následná scéna z minulosti kdy Boba jde za pyky aby jim řekl ať neotravují Tuskeny byla fajn. Pykové byli jako v minulé epizodě skvěle zpracovány. Příjezd k bývalému táboru Tuskenů byla celkem povedená scéna. Povedená byla i scéna s Krrsantanem. Když jsem viděl Rancora tak jsem byl strašně rád a ještě radši když Boba řekl že na něm bude jezdit o to víc jsem se těšil na finále. 5/10 ()