Ja som Groot

Malý stromový výrostek Groot se vrací v druhé řadě seriálu „Já jsem Groot“. Dospívající Groot objevuje vesmír a cestuje i za jeho hranice na palubách kosmických plavidel Strážců. Střetne se tváří s novými barvitými bytostmi, prozkoumá nová prostředí a přitom zjistí, že není rando strkat nosík tam, kam ho strkat nemá. (Disney+)

Recenzie používateľa JG9 k tomuto seriálu (7)

Ja som Groot (2022)

Tohle vznikne když spojíte Groota z realistickou animací, roztomilým humorem a chabým scénářem.8/10 ()

Season 2 (2023) (S02)

Stejně jako zatím What If....? určitě horší než první série, o hodně ale i tak se to dalo.6/10 ()

Ty si môj Groot? (2023) (S02E01)

Z nějakého důvodu neuvěřitelně depresivní a neuspokojivý díl.5/10 ()

Groot strká nos (2023) (S02E02)

Tento díl je neuvěřitelně divný a neuspokojivý(to poslední zdílí i předchozí epizoda).4/10 ()

Groot a snehuliak (2023) (S02E03)

Ale jo, tohle šlo ale žádná hitparáda.6/10 ()

Grootova sladká pochúťka (2023) (S02E04)

Díl který sem se bál že bude mít smutný konec ale nakonec byl velice vtipný.8/10 ()

Groot a veľké proroctvo (2023) (S02E05)

Čekal jsem něco hodně nepříjemného ale nakonec mě to velice bavilo a Watcher nebo Pozorovatel, nebo jak mu chcete říkat byl skvělej a v tomhle díle je důkaz že je Baby Groot mega mocnej jelikož vidí Watchera(když teda pomineme fakt že ho bez jeho vědomí viděla i Kapitánka Carterová.9/10 ()

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér