Život párty dievčaťa sa obráti naruby, keď ju nočný život začne prenasledovať domov. (Disney+)

filmfanouch

Třetí epizoda 2. série American Horror Stories měla primárně nalákat na fakt, že dochází k posunu a vyplatí se očekávat i další kousky. A to se právě třetí epizodě s názvem Drive v režii Yanghzoma Brauena dvakrát nepodařilo. Primární problém poté tkví ve víceméně jednoduché a ničím dvakrát zajímavé epizodě, která poté patří mezi to nejslabší, co ze základny American Horror Story poznalo světlo světa od roku 2011.   V hlavní roli se představuje Bella Thorne, bývalá hvězda Disney Channel a ikona OnlyFans, která sice dokáže ve své roli dodat to základní, i díky slabému prokreslení a faktu, že na rozdíl od kolegyni Zendayi (se kterou Thorne začínala v seriálu Na parket) není Thorne dvakrát silnou herečkou. A i když Thorne dopomáhá poměrně slušný Nico Greetham (známý již ze 4. epizody 1. série American Horror Stories i 10. série American Horror Story) a Anthony De La Torre, jehož charakter je načrtnut slušně, ve finále nezbyde nic než zklamání z faktu, že materiál celé epizody zůstává neskutečně prázdný.     American Horror Story i navazující spin-off American Horror Stories vždy dokázali šokovat, to se ovšem právě 2. sérii American Horror Stories pořád nedaří a vývoj celé epizody Drive je značně předvídatelný, stejně tak vývoj postav Marci, Paula i Chaze. I když poté v závěru dorazí poměrně černě sladká tečka, celé vyvrcholení epizody působí značně nepřirozeně a uměle, o to těžší je poté při finále cokoliv cítit.   Platí tak, že mezi největší klady platí řemeslně slušné uchopení a v jistých momentech správná práce s atmosférou. Každá epizoda 2. série American Horror Stories je ovšem horší a horší, kdy jen stačí doufat, že k pořádnému zlepšení konečně dojde alespoň ve zbylých 5 epizodách..... ()

Trevor

Jednoduchý, priam primitívny príbeh, ale v jednoduchosti je niekedy krása...svižná oddychovka, libtárd Murphy nezabudol na mladú sebavedomú ženu, šikanu a LGBT kundolízing, chýbali už iba zlí kresťania, takže ďalšia epizóda by sa mala na základe liberálnych osnov pre prvý stupeň brainwashingtonu niesť v tomto duchu. ()

William_ odpad!

Nejstrašidelnější na této epizodě jsou herecké výkony všech zúčastněných. Ufff, ty mě budou strašit ještě další měsíc. Děj epizody ze začátku trochu sympatický, avšak opět stupidní vyvrcholení dodalo této epizodě odpadový nádech. ()

stitch7

/// Od dvou hvězd to zachránila hláška "nikam nechoď". Bellu Thorne jsem svého času měl rád v Shake It Up, ale na vážnější role to asi fakt není. Ať už má znít naštvaně nebo vypadat vyděšeně, je na ní strašně vidět jak se snaží se soustředit. A to přiblbé vysvětlování na konci, aby náhodou někdo třeba nedejbože něco nepochopil - to už je ale bohužel takový trademark posledních AHS. EDIT: Ne, je to fakt slabota. ()