Manželský pár sa nasťahuje do nového domu, kde ich začne terorizovať tajomný návštevník. (Disney+)

William_

Chtěl jsem v průběhu epizody věřit, že tohle bude nejlepší "stories", ale opět jsme se dočkali naprosto otřesného wtf konce, který degradoval celý jinak sympatický příběh dolů. I tak se ale jedná o to nejlepší, co tam tento koncept nabídl. ()

korbitch22

Vykradáčka témat posledních hi-tech hororů s ošlehaným námětem filmů Pod povrchem a Hráčů se smrtí. Jako obří meloun na dortu odporná velryba s hereckým nadáním larvy. Tohle může projít fakt jen ve státech. ()

stitch7

/// I když jsem během sledování byl párkrát příjemně napjatý a Gabourey Sidibe mám velmi rád, dávám tři hvězdy. Epizoda působile velmi zkratkovitým dojmem a způsob jejího natočení mi něčím dost vadil. Závěrečný plot twist má navíc fakt jednoduché řešení, i když se samozřejmě tvářil velmi dramaticky :-D ()

filmfanouch

Duchové jsou častou esencí přítomnou již v původním American Horror Story, kdy se bez nich neobešla téměř každá jednotlivá série. I díky faktu, že start i závěr 1. série spin-offu American Horror Stories vsadili na návrat do Murder House, byla přítomnost duchů v ní nevyhnutelná. A na duchy sází i 2. epizoda 2. série American Horror Stories, kdy dochází i na návrat Gabourey Sidibe, která se již objevila v několika sériích American Horror Story i Maxe Greenfielda, který si v 5. sérii původního AHS s podtitulem Hotel zahrál menší roli Gabriela. Po vzoru 1. epizody ovšem platí, že dosavadní 2. série nevybízí důvody k nedočkavosti z dalších epizod. A tentokrát ještě o poznání výrazněji.   American Horror Stories prokazuje, že funkčně používá koncepty, které by dokázali utáhnout maximálně jednu epizodu, přesto se v průběhu ukazuje, že ani v rámci jedné epizody nedokážou potenciál úplně vytěžit. Systém, který dokáže přivolávat duchy zní poměrně zajímavě, stejně tak linka o tom, že se duchové snaží přejít na druhý břeh skrze dosáhnutí svých cílů. Háček u 2. epizody spočívá v tom, že v ní vlastně tolik nefunguje atmosféra a především je v průběhu víceméně předvídatelné, kam se příběh Jaslyn a jejího manžela Bryce posune. A po vzoru prakticky každé epizody se láká na to, že by se v příběhu klidně mohlo pokračovat, jenže zrovna u Aury není moc důvodu k tomu, aby se pootevřená vrátka rozevřela naplno.   Gabourey Sidibe i Max Greenfield jsou oba fajn, režie Maxe Winklera (který se již v 1. sérii chopil epizody o zabijáckém Santu Clausovi v podání Dannyho Treja) je poté neurážející a slušná, nikterak extra ovšem zajímavá. V průběhu se ovšem ukazuje největší zranitelnost celého American Horror Stories a to fakt, že se pořád jedná o víceméně příběhové jednohubky, které ovšem v těch lepších případech působí jen nevyužitým způsobem a v těch horších působí z původní myšlenky zbytečně natahovaným způsobem. Aura bohužel prozatím patří mezi ty nejslabší epizody a stačí jen doufat, že v budoucích epizodách dojde k pokroku..... ()

Trevor

Zlý biely bububu ujo sa spolu so svojou liberálnou manželkou, afroameričankou nasťahujú do štvrti pre zbohatlíkov a nakoľko má ženský 150 kilový vorvaň traumu z detstva a zo strednej školy dajú si na dvere nainštalovať bezpečnostnú kameru...Ak by liberálny neofašisti a rasisti otočili postavy a dobrá by bola beloška a zlý afromanžel neprešlo by to na žiadnom programe určenom na vymývanie bezmozgiv tejto planéty a tak poslušný sluha liberalizmu úplne nečakane do deja vložil silnú ženu a dvoch zlých belochov. Toto je tak úbohé ako prvomájový spievod v Moskve a už to je na smiech úplne všetkým, aj samotným libtárdom. Inak jednoznačne epizóda na plný počet *. ()