Brad Pitt je na čele skupiny nájomných vrahov s najrôznejšími schopnosťami a kreatívnymi spôsobmi ako pripraviť jeden druhého o život. Ich jednotlivé úlohy sú prepojené, no zároveň dýchajú jeden druhému na krk. A to všetko na pozadí nezastaviteľnej nonstop jazdy naprieč Japonskom. (Itafilm)

Sekyn

Američan udělat docela dobrá sranda. Jako otvírák filmového víkendu v Turnově to byla paráda. Bavil jsem se od začátku do konce. Vtip neustále přidával na tempu a dostal se až do absurdních momentů, které u mě vyvolaly naopak pocit jednu hvězdu ubrat. V mnoha místech film už dost přestřeluje a nutil mě vyřknout ta zlá slova: “to je ale blbost”, i když byla vyřčena v humorném tónu blaženého pobavení. Ale  je pravda, že takhle jsem se už dlouho nepobavil. Takže nakupte jízdenky, vyberte pěkné místo a užijte si jízdu japonským Šinkansen dosahující rychlosti 320 km/h a úrovně vrcholného humoru. ()

sun.eagle

Svižná akční jízda protkaná humorem sviští jako japonské šinkanseny. Vypadá to jako by se o režisérské křeslo dělil Quentin a Guy, zběsilé přestřelky, dialogy postav, flashbacky, zvraty, tohle všechno jsou atributy těhle dvou pánů režisérů. Humor je dávkován střídmě a hlavně se nesnaží o přehnanou infantilitu jako trapný Thor. Do toho dejte obsazení s Bradem Pittem v čele a máte letní trhák na světě. ()

Dodge-I

Toto je jízda (nejen vlakem), kterou už dlouho nebyla -nadupané po všech stránkách - doporučuji, a vydržet až (skoro) do konce titulků :-D Konečně se dalo normálně bavit a smát -díky za vygradované pointy bez přiblblého vysvětlování! ()

JetFly

Od začátku do konce jsem se u tohoto filmu velmi bavil, skvělý výběr hudby a naprosto fenomenální Brad Pitt a zdatně mu sekundující Aaron Taylor-Johnson. Je to tak zábavný a s takovým nadhledem zpracovaný film, že to prostě nemělo chybu. Film je velmi svižný, dynamický a nemá žádné hluché místo. V kině to byl skvělý zážitek. ()

Belphegor

Jsem překvapen, že to má i příběh a ne jen jednoduchou zápletku. Natočeno svižně a nápaditě. Film má jediný účel - pobavit a plní to na jedničku. Navíc volba herců se vyvedla. Jedna výtka ovšem je - závěrečné vybourání vlaku je hrozné co do speciálních efektů, velmi přitáhlé za vlasy a rozhodně to mohlo být lépe udělané. ()

Saralinos

Co mám k tomu říct? Akce- super. Postavy, které mají minulost a cíle- super. Humor- super. Herci- super. Kamea- super. Finále a poučení o osudu- ne tolik super. Jako oddechovku můžu vřele doporučit a dokonale to zpraví chuť po novém Thorovi. Celkově 7,5/10. Prostě se budete bavit. ()

Kacenka_73

Pro mě trochu ztráta času… ano, bavila jsem se, ale protože nemám ráda Tarantina, nenadchlo mě ani toto, dost to k tomu stylu inklinovalo… mít to puštěné v tévé, za půl hodiny bych přepínala. ()

TotalCarnage

Bolo to vtipné?Bolo. Akcia bola dobrá? Bola. Dej bol veľmi dobrý,hoci niektoré "zvraty" boli trošičku predvídateľné ak sa nad nimi divák zamyslí. Brad Pitt bol v roli smolného akčného pána výborný,no postava Joey King  ma vytáčala najviac ,tým aká bola drzá.Dúfam že cameo istého pána stálo len toľko ,koľko cameo Brada Pitta v Deadpoolovi 2 ()

Reyer

Tak za mě pecka. Film byl geniálně propojen. Doporucuji na tento film jít s čistou hlavou a všechny myšlenky nechat běžet s filmem. ()

Metastazina

Už poměrně dlouho dobu chodím do kina bez jakéhokoli očekávání a vlastně se i víc, než na filmový zážitek, těším na občerstvení. Když říkám na občerstvení, tak tím samozřejmě myslím normální popcorn - šunka, sýr. Ne ten sladký hnus, vy prasata. A pravdou je, že dnes se nekonala absolutně žádná výjimka. Avšak musím říct, že jsem dnes byla velice mile překvapena. Jistě, nevystřelilo mě to z bot až na měsíc, ale sakra..... bylo to vážně dobrý. Herecké obsazení společně s precizní kamerou bylo vážně porno. A vidět porno na obřím plátně v kině byl vždy můj sen. Nemám vlastně žádné námitky a to nutno podotknout, že mě stopáž ze začátku vážně vyděsila. Takže kdo to máte stejně jako já a dáváte přednost o půl hodiny kratším filmům, nemusíte se bát, vážně to uteklo rychlostí Šinkansenu. Hlášek bylo dost, ale zase ne tolik, aby začaly být trapné a ztratily na vtipnosti. No a co se týče krve? Ta tam skutečně tryskala z lidí jako zvratky. Vážně důstojné 4 hvězdy. ()

Elisan

Pokud máte rádi filmy od Quentina Tarantina, tak Vás tohle bude fakt bavit. Specifický styl humoru, u kterého se zasmějete a zároveň nechápete proč Vám to přijde tak vtipné. Úžasná práce s kamerou, výborné bojové scény a výborné obsazení. Od filmu jsem neměla moc velká očekávání, ale upřímně tohle opravdu chcete vidět. Po dlouhé době něco jiného z čeho Vám bude šrotovat v hlavě. ()

SilGhost

Tak tohle je ale bláznivá jízda, jakou bych čekal od Quentin Tarantina, a to ve velmi dobrém stylu. Máte pocit jako když sledujete něco remake Velkého blondýna s černou botou, kde Pierre Richarda nahradil Brat Pitt stylizovaný DeadPoolem.  Chvíli máte pocit, že začne Horečka sobotní noci, ale to už se ocitáte v komorním příběhu uzavřeném kulisami japonského rychlovlaku včetně stylových dekorací. Na začátku se „rozdávají“ karty hlavním postavám tohoto komického dramatu v příběhovém stylu 47 Róninů, který je ale jen jeden. Základem je absolutní smolař (ale není nešika, jen ve spoustě situací „tahá kratší sirku“) a jedna postava jako protiklad chytře využívající své štěstí. Rozjede se tak bezprecedentní komicky kruté drama, které vás ve své absurditě mnohokrát donutí k bezprostřednímu smíchu. Skládají se zde v rychlém sledu osudy jednotlivých postav událostí a postupně budete chápat, že jaksi z počátku nic neříkající rozhovory měly svoji důležitou úlohu v celém příběhu. Režisér si zde brilantně dosadil většinu herců, kteří perfektně vyjadřují celý příběh a ocenil jsem i Hirojuki Sanadu, jenž mezi většinou cizinců v japonském příběhu skvěle reprezentuje naši představu samuraje, ronina. Ale protože jsem tento film shlédl v původním znění, tak doufám, že dojde k vytvoření dabingu postav (ale musí být skvělý), protože ať se na mně nikdo nezlobí, pro naše české uši většina dialogů v originálním provedení byla jednolitá až monotóní, bez výraznějších poloh. Neočekávejte klasické drama nebo komedii, vyčkejte první třetinu a pokud jste přístupni netradičním příběhům budete se skvěle bavit. ()

mdf

Jestli jsem viděl nějaký stupidní film s Bradem Pittem tak je to tenhle. Prý akční jízda roku,jak tady lidi píšou. Pár bitek, jenom žvatlání a žvatlání a posledních 15 minut se dá říct,že se konečně něco děje. ()

Hornet.CZ

87% / Jo, jo, a ještě jednou jo!!! Po delší době tu máme nějaký komediálně-akční nářez, který prostě nejede ve stejném vlaku co hromada jiných nudných a neslaných béček, tento si zajel do Japonska a rovnou si ukradl celý Shinkansen pro sebe aby se nemusel dělit, oh ano, to je ono. Ted ale vážně, je to již doba co jsem se v kině pořádně zasmál u něčeho, kde humor byl opravdu zamýšlen a nešlo jen o vedlejší následek nedostatků. Tento film má de facto vše co bych si kdy přál: vlaky, černý humor, absurdnost, Japonsko, Brad Pitta a černocha, který zdá se úplně nedospěl (a to je to nájemný vrah). Co bych k tomu tedy řekl, režie i scénář jsou z větší části vlastně perfektní, z části to ovšem kazí množství, délka a přechody u flashbacků, nejde o zásadní problém ale člověka to prostě trochu naštve, když u postavy, která žije 2 minuty je dále dvou minutový flashback, který vás donutí si danou postavu alespoň trochu oblíbit a soucítit s ní (což se u mě povedlo...), herecké výkony jsou skvělé stejně jako atmosféra celkové téma filmu, hudba a kamera jsou taktéž fajn a nemám co k nim dodat. Nicméně nějaký nedostatek se tu jistě ještě najde, z těch větších to bude CGI, což je snad jediná část filmu na které se očividně šetřilo, vzhledem k tomu, že vypadá jak z dnes již 7 let starého titulu BeamNG Drive, není to příliš uhlazené a chvílemi to vypadá i rozmazaně, ale stále se to dá. Celkově ovšem doporučuji, opravdu skvělá podívaná. ()

Patrik_Lang

Na tomto filmu jsem už byl podruhé v kině a je to naprostá pecka! Brad Pitt se do role Berušky hodí nejvíc, i všichni ostatní herci se do svých rolí také dobře hodí až na Zazie Beetz v roli Sršně kde to trošku na můj vkus přehrávala. Ale nejvíc se mi líbil Aaron Taylor-Johnson jako Mandarinka který se překvapivě na roli zabijáckého, agresivního Brita nejvíc hodil. Jediná věc která mě trošku naštvala byla ta, že nedali víc prostoru členu cartelu Vlkovi, který prahl po pomstě po tom co mu další nájemný vrah Sršeň zabil manželku na jeho svatbě a celý jeho cartel. Jinak za mě jeden z nejlepších filmu roku 2022. ()

studentice

Pomalý záčatek, ale poté akce střídala akci, nechyběl vtip a Brad Pitt opravdu zraje jako víno...ideální film-když chce člověk zapomenout na starosti ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch