74letý ještěr jménem Leo a jeho želví kamarád se rozhodnou uprchnout z terária školní třídy na Floridě, kde žijí už desítky let. Poslední ročník základní školy viděný očima třídního mazlíčka. Unavený 74letý ještěr jménem Leo je ve stejné třídě na Floridě po celá desetiletí se svým želvým kamarádem. Když se dozví, že mu zbývá už jen rok života, plánuje útěk, aby si vyzkoušel život venku. Místo toho se ale zaplete do problémů svých úzkostných studentů, jako je nemožně zlý suplující učitel. (tribican)

hematop92

Konečně po x letech v tomto období zpatlaných pohádek a trapných animáků pohádka, co stojí za to. Dospělé fóry, mnoho odkazů na tuto zasranou společnost, kterou bych nejraději pozabíjel, podpálil, vykuchal ehm pardon. Nechal sem se zas unést. Hodnotím pohádku. Uklidni se Hematope. Je to fajn pohádka, dal bych 4, ale vzhledem k tomu, že opravdu se jedná po hodně dlouhé době něco dobrého tak dám fullhouse. Sandlera i přes to nemám rád tak jak celou společnost. Zasraná, pojebaná, posratá...... ()

Likan7

Béčkový animák s průměrnou animací, který je "jiný" jen díky hudebními čísly. A ty jsou tak nudné, že filmu spíše ubližují a bez nich by byl Leo sice stále jen průměrný animák, ale alespoň bych si nechtěl v první třetině, kde se zpívá fakt skoro furt, urvat uši. Jako každý animák, i Leo nese nějaké to poselství pro děti, ale vzhledem k solidním vtipům to přežije o dospělý divák. Průměr. ()

Brooks

Animačne druhá liga, ale obsahovo sa Leo trafil do čierneho. Vôbec nie typická sandlerovská somarina, ale pekne napísaný, edukatívny, emocionálne hrejivý príbeh pre celú rodinu, s vyváženou kadenciou hrubozrnného humoru a dojemných detských spovedí. Vyčítať sa tomu dá len repetetívnosť v prostrednej časti, neškodilo by skrátiť o 15 minút. 4* ()

Predator77

70 Procent, celkem fajn animák s kvalitním humorem a postavami, jenom co mě tak neoslovilo bylo to že tu každá postava musí zpívat za každou cenu a pro mě to bylo někdy dost bolestné poslouchat a i sledovat a těch zpívajících pasáží je v tomhle animáku snad každých pět minut a tím pádem kdo si nepotrpí na muzikály bude u tohohle snímku trpět jako zvíře ale za mě ve výsledku je to tak jediná vada na kráse jinak se za mě jedná a fajn jednohubku pro celou rodinu ;) ()

rublik05

Tak se nám Netflix opět pokouší uspět na poli animovaných filmů, a já jsem hrozně moc rád, že po fantastické Rodině na baterky přichází s dalším, neméně povedeným animákem Leo. Leo má zajímavý, vlastně i docela originální námět, je od začátku až do konce plný humoru a vtipných scén, příběh příjemně graduje a líbila se mi i jeho hlavní myšlenka. Film prakticky nemá žádné hluché místo, má svižné tempo, spoustu sympatických postav, kvalitní animaci, no zkrátka vše, co má kvalitní animák mít. Posledních několik filmů studií Disney a Pixar strčí Leo hravě do kapsy. Perfektně odvedená práce, absolutně nemám co vytknout. Už dlouho jsem se tak nepobavil. 10/10. ()