Terapia pre „eroticky závislých“ skĺbi dohromady úplne nesúrodú päticu. Sympatický a nesmelý učiteľ Cyril (Jiří Mádl) sa obáva svojich šteklivých predstáv o študentkách. Drsný erotoman a notorický záletník Eda (Milan Šteindler) si stále dokazuje svoju mužnosť. Mladý IT-čkar Martin (Martin Leták) sa prezentuje ako veľký milovník, ale jeho vystupovanie budí skôr rozpaky. Postarší scenárista Přemek (Bolek Polívka) by sa rád ubránil zvádzaniu svojej dlhoročnej múzy, zatiaľ čo vyhorený rocker Gigi (Zdeněk Žák) už má to najlepšie očividne dávno za sebou... Alebo nie? Sedenia výstredných účastníkov prebiehajú pod taktovkou atraktívnej, ale nie príliš skúsenej psychologičky Lindy (Kristína Hrušínska), ktorej sa terapia čoskoro vymkne z rúk. Opraty preberajú samotní „klienti“, stretnutia naberajú nečakaný spád a rozbieha sa svižná mozaika neuveriteľných príbehov. (Continental film)

jandula00

Poslední recenzi jsem zde psala před x lety, přecejen jsou už jiné povinnosti. Ale nedá mi to a zkusím zachránit alespoň jednu duši od tohoto utrpení. Bylo to celé extrémně nevtipné až trapné, předvídatelné a nudné. Toto všechno bych přežila, ale herecký výkon hlavní hrdinky a celkově její postava byla prostě...nesnesitlná. Nejsem psycholožka, ale při představě, že by v nějakém filmu tímto způsobem dehonestovali mé povolání, mě upřímně řečeno děsí. ()

Hapretor

wau ... příjemné překvapení ... jeden z mála ... fakt mála českých filmů, kde nebyly jen debilně poskládané únavné a už naprosto okoukané a trapné stereotypy, ale celkem brilantně napsané dialogy a hlavně precizně zahrané ... je příjemné po delší době samých émerických sraček plných spešl efektů a nelogických událostí odpírající celou škálu zákonů od Alberta Ejštajna až po Newtona či Žáka Asimova - ano mluvím o Rychle a Debilně, kde herecké výkony jsou na bodě nula ... zde naopak bylo příjemné vidět skvělou mimiku a občas i hra těla ... bylo vidět, že herci/čky hrají i divadlo a mě to fakt potěšilo a mile překvapilo ... na českou scénu osvěžující ... přišlo mi to ... pravdivé, upřímné a hlavně reálné ... Czech film is not dead ... ()

Olík

Posledních X let jede tuzemské kinematografie (čest výjimkám) ozajstné bomby. Nevtipná rádoby komedie plná nesympatických postav, navíc špatně obsazených (Šteindler už je na dně dlouhou dobu, ale každou další rolí začínám mít čím dál větší strach o Mádla). Co funguje na divadelním jevišti, nemusí fungovat na filmovém plátně. A v tomto případě měli sexuchtiví pánové zůstat na prknech, které znamenají svět. ()

Razzor_82 odpad!

"Tak co, jaký to bylo?" Extrémně nevtipné a totálně trapné. Tahle adaptace divadelního představení vůbec nevyšla. Nesympatické postavy absolutně ničím nezaujmou. Česká herecká svloč zase teatrálně přehrává ve svých rolích. 0/10 ()

feryk

Tři hvězdy jen za pana Šteindlera, který si to hezky povodil... ostatní jsou ve filmu jen kompars bizarních a nudných postav. ()

John80

Český film s témou terapie a pomoc chlapom s ich aktuálnymi vzťahmi. Film má občas niečo na pobavenie ale ináč nieje ničím výnimočný 2* ()

zbyndaxd

Pánský klub aneb klasickej výtěr českejch sebestřednejch sexistickejch potratů + kandidátka na nejhorší herecký výkon roku 2022. Tak si to pojďme shrnout. Jedno narcistický hovado s Oidipovským komplexem hledá štěstí na seznamce vonimti.cz. Rocková hvězda (čti nechutnej prasák) profetoval celej život a diví se, že se v 70ti letech ráno neprobouzí z tvrdolínem. Učitel dějepisu se oženil s frigidní krávou a teď je nesvůj, když uvidí studentku s výstřihem. Mladej rádoby všeználek s nadváhou se zabouchl do holky z Ulice, která vůbec není mimo jeho ligu. Stejně spolu nakonec skončí protože tak to prostě v životě chodí. Bohúš Polévka i na starý kolena důstojně zahrál jedinou logicky chovající bytost v tomto rozšláplém hovně. A teď tu máme paní milfku terapeutku, jejíž herecký výkon překoná i kdejaká hvězda z filmů pro dospělé. Kdo ví jak se k této roli dostala, no počkat, nejmenuje se ona Hrušinská? A jsme doma! Její techtle mechtle s Mádlem musí být vrchol kinemografického nevkusu. Divadelní hru jsem neviděl, jen z doslechu jsem zjistil, že tam žádná žena nehraje. Kéž by tomu tak bylo i ve filmu. Tak na nic nečekejte čecháčci a běžte se naládovat popcornem a pobavit se nad tímto úžasným konzumním produktem českých umělců. A teď mě omluvte, také budu muset po shlédnutí tomto filmu absolvovat terapii, nikoliv sexuální. 1,5/10 ()

rublik05

A máme tady další českou komedii, která svými kvalitami krásně zapadne mezi ty desítky hloupostí, které u nás, pochopitelně za podpory státu, každým rokem vznikají. Pánský klub je údajně původně divadelní hra jednoho pražského divadla, což je samo o sobě většinou problém v tom smyslu, že není úplně lehké z divadelní hry udělat fungující film. Pánský klub je bohužel krásným příkladem toho, jak se to dělat rozhodně nemá. V první řadě mi chyběla jakákoliv atmosféra, humor zde prakticky absentuje úplně, naopak trapných scén je přehršel. Dialogy strašně šustí papírem, postavy absolutně nemají čím zaujmout, byť se o to určití herci viditelně snaží. Díky nulovému spádu a všudypřítomné nudě se film neskutečně vleče, i relativně střídmá stopáž se tak zdá téměř nekonečná . Jediným plusem je to, že film není zas až tak špatně natočený, i když ani to není plně stoprocentní. Trapné a zbytečné, už nikdy víc. 1/10. ()

Robbi

Taková typická malá domů, navíc další ukázka, že film není divadlo. Smutné je, že na podobné záležitosti doplácejí někteří herci, u nichž je zřejmé, že mají podstatně na víc. Ohledně hlavní hrdinky by se dalo podtrhnout to, co tu bylo psáno a možná ještě zcela bez jakékoli snahy o dehonestaci, že pózovat pro jistý časopis není totéž jako excelovat před filmovou kamerou. ()

Cermicek

To je tak, když si do busu zapomeneš exterák a musíš spoléhat na poslední chujovinu, co sis sosnul na disk..!🙈. Když já bych těm českejm komediím fakt chtěl dávat větší šance a věřte, že se opravdu snažim (jednou za dva roky je na tyhle sračkoidní výplachy až až), ale přijde mi, že se kvalitka stále propadá a ne a ne dopadnout na dno...🤔. Taky nevim, stli je to záměr, ale přijde mi, že se s těmahle strojeně prkennýma performancema v poslední době u tohohle žánru roztrhl pytel a upřímně to nechápu🤷‍♂️. Třeba takovej Šteindlas by měl solidně nakročíno, ale nepřirozenost hraní všechno zabije už po pár minutách..Mno zkrátka, zase o to budu dávat větší pozor, abych si ten disk vždycky pečlivě zabalil s sebou!!☝ ()

hrumsrt

S divadelními převedeními na filmové plátno je to docela složité, protože i přes funkční námět na jevišti jde v případě adaptace filmové o zcela jiný vztah s divákem. Může úspešné představení mít i svůj kvalitní film? To jistě ano, ale tohle určitě není ten případ. Nevím, jak vypadá Pánský klub na jevišti, ale vzhledem k podobné paletě herců se to nakonec nebude tolik lišit. Herecké obsazení bylo trošku vyšperkováno a patřičně nahrazeno o větší česká jména. Nejvýraznější změnou je Jirka Mádl, který tyhle šišlaly hraje s již pravidelně. Vedle něj upoutá i Kristýna Hrušínská, ze které tvůrci díky hot outfitu a evokující kameře vytáhli maximum, tedy dobře se na ni dívá, ale stejně nic nepředvede. Tedy spojit dvě nejzajímavější figurky příběhu se sice postará o vyhnutí se kvalitativní kulce, ale pořád jde jen o procházku filmových romantických klišé. Tak a tady chvála končí... Film je sám o sobě naprostá tragédie, jehož zhlédnutí nemůže potěšit téměr nikoho. Nevtipná komedie plná tolika vyloženě trapných situací a jako celek kompletně odtžen od reality. Má to naštěstí jen střízlivou stopáž, na jejímž konci dostáváme hořkosladký konec postav a příběhu na nichž mi absolutně nezáleží. Děs! 20% ()

Tominni

Za mě vlastně takový solidní český průměr, speciálně v první polovině filmu jsem se u postaviček Panského klubu (erotoman Šteindler, učitel Mádl, Polívka......) celkem bavil, bohužel druhá polovina filmu a speciálně závěr je tak trochu zklamáním. Uvěřit Zdeňkovi Žákovi roli rockera mi tedy dělalo problém. Přesto - solidní herecké obsazení to nakonec na tři hvězdy vytáhne. ()

ostravak30

Divadlo je divadlo a film je film. To co funguje na prknech, jež znamenají svět nemusí fungovat na plátně kin. Až na výjimky se přitom sešla stejná sestava. Možná, že i to je problém. Boleslav Polívka má kupříkladu nevýraznou roli, Jiří Mádl dostal roli asi pro svůj slavný obličej. Otázkou je, proč byli právě ti dva jediní vyměněni. Navíc Matěj Balcar nemá s filmy zkušenost, je to jeho první. A aby toho nebylo málo, ze snímku se stal rodinný podnik. Pár věcí ve filmu nedává smysl. Právě terapie, která byla ústředním motivem divadelní hry je spíše upozaděna. Najdou se dobré věci a scény, ale je jich zoufale málo. ()

Overclocker8 odpad!

Na filmy už koukám jen minimálně, protože filmový průmysl je jeden velký úpadek, ale co produkuje česká tvorba, to je naprostá tragédie. Další generická oslava nevěry a kukačkovství. Proč je vlastně tímhle tématem český film tak posedlý a omílá ho pořád dokola? Je to vážně už za hranou vkusu a měli bychom si přiznat, že točit prostě neumíme a dál se už neztrapňovat. ()

curil

Upřímně řečeno, film mě zklamal. Po shlédnutí divadelního představení "Divadla Na Jezerce", bohužel pouze v TV, jsem čekal více. I když nejméně polovina hlavních představitelů zůstala stejná (K. Hrušínská, M. Šteindler, Z. Žák, M. Leták), nebylo to ono. Přece jen sevřené divadelní představení vyznívá jinak, než rozmělněný příběh dalšími postavami, které jsou jenom zmiňovány v textu komedie. Samozřejmě, zůstávají vtípky, třeba když rocker Gigi na poznámku terapeutky k jinému pacientovi 'Vy jste v tom případě princ' prohlásí: 'S tím jsem taky hrál". A to se opakuje ve filmu vícekrát, ale to nestačí. Hlavní ale je, že se divák neubrání srovnání, jako v mém případě, když jsem záznam divadla viděl před rokem. Je to to samé jako při srovnávání knižní předlohy s filmem anebo  filmu s pozdějším remakem. Z mého pohledu z 90% jde vždy o horší výsledek. Znám výjimky, ale to bych se moc rozepisoval. ()