Život s Louiem

• USA Life with Louie
Animovaný / Rodinný / Komédia
USA, (1995–1998), 13 h 56 min (Minutáž: 22 min)

Už v osmi letech je malý Louie neobyčejně bystrý a svou rodinu proto pozoruje s určitým sarkasmem. Jeho malý svět tvoří početná rodina, jíž vévodí jeho máma, která žehlí vše, co kdo napáchá, a také jeho otec, válečný veterán, jenž nechápe, proč se život neřídí stejně pevnými pravidly jako armáda. Louieova rodina, přátelé a sousedé představují pro Louieho svět plný prapodivných kontrastů. (S.W.A.T)

boo-boo

Máločo mi na obrazovkách chýba tak veľmi ako táto rodinka. Andy Anderson sa definitívne zapísal do mojej pamäti ako studňa dokonalých hlášok. Veď uznajte, príšera z jazera svokier, to hádam ani nejde. ()

MaxForValue

Detská srdcovka, na tento seriál mám len tie najkrajšie nostalgické spomienky a i dnes si ho rád občas pozriem. Nie je to vyložene vtipné, ako iné, podobné animované seriály (What´s up Andy a iné), ale na druhú stranu je to tak prístupnejšie i starším. ()

Guran

Když ještě bylo Foxkids, nemohl jsem se tohoto seriálu dočkat. Měl jsem ho rád podobně, jako Piráta divokého Jacka, ovšem Jack je můj nejoblíbenější seriál. "Život s Louiem" je hned za ním. Foxkids bylo v mých malých dobách pro mě nejlepším pořadem a takových seriálů jsem měl víc, jako třeba "Kl획ák"; "Kocour Raplík"; "Hrom ještěři" atd. Ty časy už jsou dávno pryč. Dnes mám tyto seriály na DVD a pořád na ně koukám a připomínám si ty časy, kdy jsem ještě chodil do prvních tříd na základní škole. Český dabing je tady u toho brilantní, takže se určitě budete bavit s hláškami Andyho Andersona. Jenom škoda, že v nových dílech je jiný dabing. ()

Schmetti

Jeden z nejlepších seriálů mého dětství. Postava Louieho Andersona, jeho tatínka válečného veterána, moc hodné mamky a ochotných kamarádů, jsou snad legendární. Louie jako malý tlouštík zažívá posměch od některých vrstevníků, dá se říct i šikanu, ale jeho důvtip a sarkasmus jsou silnější. Louie je vtipný kluk, trochu buchta, kam ho postavíte, tam stojí a radši je ticho, ale často má v sobě spoustu odvahy. S kamarády dokáže vymyslet tolik věcí. Velmi oblíbený je také jeho otec, ten stále leští své staré auto, má pichlavé připomínky, vypráví o válce a máma neustále něco vaří a peče. Myslím, že si skoro každý pamatuje otcovu hlášku: "Já to slyšel!" Seriál rozhodně pobaví i dospěláky. Je v něm tolik životních událostí, srandy a poučení, že by se měl každý podívat. ()

Tinaa

Doteď k tomuto seriálu vzhlížím. Louieho inteligentní humor nebere konce. A taky, kdoby se v tom seriálu neviděl, když máte nebo jste měli mladšího sourozence. Tohle je opravdu dobře povedené, animované a scénář, prostě vše. Opět tam vidím tu Ameriku a vše. Nebo jste všichni věděli, že v Americe mají na školách místo cvičného požární poplachu, cvičný poplach tornád?? :D Bez Louieho bych nevěděla věcí... ()

krvinka56

Jo tak tenhle seriál má jak příjemnou kresbu tak příběh.Navíc je místy dobře k zamyšlení.Ač kreslená postava tak se sní dá sžít.Některé díly sou fakt přehnané jiné vás královsky pobaví.Nevýhoda je že když ho často sledujete tak se ho snadno přejíte.Jeden z mála chytřejších a opravdu zábavných seriálů z Jetixu nebo kde sem to vyděl. ()

Goodlooker

Jednoznačně nejlepší infantilní seriál, který jsem kdy viděl. Válečný veterán Andy, manželka Lora, která ho vždy úspěšně setře a pak Louie... Je to ten nejlepší kresleňák jak pro děti, tak pro dospělé 90% ()

Rieux

"Když jsem byl ve válce, spával jsem s dynamitem místo polštářu." Jednoznacne vyborna rozpravka nielen pre deti. Este aj dnes sa usmievam ked si spomeniem na Louieho otca... ()

Mtytjouda

Úžasnej seriál, kterej jsem jako malej zbožňoval ... Andyho dabing je skvělej a perfektně sedí k jeho chování neurotického, cholerického ale milujícího otce :D Suprově podaný nadhled a trocha sarkasmu v kadém díle :) ()

DonArian

ten nejlepší seriál který kdy běžel na bývalem Jetixu. Nejlepší postava je jednoznačně táta Andy Anderson s tím jeho ustavičným Já to slyšel! a stále méně zajímavými vojenskými příběhy. Dabing je vcelku dobrý hlavně Bohdan Tůma jako Andy...ale má taky pár vad typu že polovinu mužských postav dabuje žena a vůbec minimum postav v dabingu. Ale jinak je tenhle seriál naprosto geniální a patří k těm nejvtipnějším které jsem kdy viděl. A nakonec hláška: "Louie...už máš hotový úkoly" "Jo tati..." "Tak mi pomůžeš s autem" ........ "Louie? Už máš napsaný úkoly" "No..ještě ne.." "Kolikrát ti mam řikat,že je máš mít hotový ještě před večeří? Za trest mi pomůžeš s autem" :D ()