Joe a Neal se vyrovnávají s následky Katiny nehody. Westfield a Kaitlyn nasadili Joein tým, aby potlačil teroristickou hrozbu. Cruzino utajení může být ohroženo. (SkyShowtime)

kenkaku

Schizofrenie seriálu je neskutečná. 3prdele kravin okolo (dcerunka jasně), ale soustředit se na hlavní úkol, to ne… Miss Dachau se na několik dní zdejchne a místo primární snahy vymyslet neprůstřelnou historku, se improvizuje! Prakticky nejlepší část epizody je vedlejší linka (opět nesmyslná s ohledem na nebezpečí klíčové agentky). ()

Martrix

To přepínání mezi spy thrillerem a rodinným dramatem funguje jen kvůli tomu, jak dobře jsou ty rodinné trable napsané a díky Saldana. Což je překvapující... čekal bych, že Sheridan bude pevný v kramflecích, spíš v tom thrilleru. Tam to ale občas dost pokulhává ()

warrenur

Ok. Konecne sa dal spoznat Sheridanov rukopis na tomto seriali. Zial, az v piatej epizode a samozrejme pri akcnej scene nocneho prepadu. V tom zvykol excelovat. A ozaj. Ako sa len tak z ustrednej linie skocilo na bocak?! Je mi jasne, ze pri teroristickej hrozbe ma tato prednost a stahuju najblizsie jednotky, ale v ramci scenara serialu sa to snad dalo uhrat inak. Priemer a zaroven prva zabavnejsia epizoda. Bolo nacase. ()

castor

Jindy nekompromisní Joe nasadí před dcerkou (nad nemocničním lůžkem) úplně jinou tvář, aby vzápětí vyrazila vstříc další akci. Pár kravaťáků si pak vymění několik silných řečí o tom, kdo schvaluje úkoly a že kovbojské mise nebudou tolerovány. Cruz se po nočním „nevítaném“ dobrodružství znovu spojí s Aaliyah (které evidentně stačí pokaždé cokoliv nakukat). Prostě určitá plochost postav bije místy do očí. Přepínání mezi thrillerem a rodinným dramatem mi úplně nevadí, pokud mít prostor tomu druhému ve finále své opodstatnění. Řemeslně samozřejmě špička, ale toho řemesla je zatím zoufale málo. Prostě autor Yellowstoneu, 1883 či Starosty Kingstownu umí s dynamikou a syrovostí pracovat lépe. Snad to ještě ukáže. ()