Cruz se během pobytu v Hamptons s Aaliyah a jejími přáteli ocitne v kompromitující situaci a Joe a Kaitlyn o ní začnou pochybovat. Kaitlyn a Westfield Kyle ji konfrontují vzhledem k událostem, ke kterým došlo na hranici, což situaci pro Joe a její tým nadále komplikuje. (SkyShowtime)

warrenur

Samozrejme, ze by sa to nezaobislo bez klise najklisovatejsieho a sice 'DIETA V NEMOCNICI'..shit :) Respekt k preslovu otca k dcere ohladom aut a sexu...vsetci milujeme to detske "sorry" cez slzicky. Urcite by nic z tohoto neriesili je je aktivny OP. Slaby priemer. Tento typ preslapov mi uz bije do oci uplne mimovolne, preco sa toho nevyvaruju? ach jo.. ()

BIG.NINE.CF

Posun lepším směrem. Rozhovor s dcerou v nemocnici byl opravdu emotivní. Něco se konečně dělo a takzvaný Louskáček byl vrcholem dílu. :D No, ale veškeré scény s Kidmankou bylo čiré utrpení a dcerka říkala, že měla noční můry - některé záběry na ní byly totiž opravdu zblízka a i na silnější žaludky to může být moc. BTW - proč si nenechala opravit aspoň ty uši? Takže do budoucna snad více akce a míň, nebo radši vůbec Kidmanky. ()

kenkaku odpad!

Tak jak jinak, idiocie z minula se vrací slepici jako bumerang. Jak týhle mohli svěřit velení nad čímkoliv nepochopím. Dál, proč ta zbytečnost s dcerou? Jako jasně, vytáhly by chirurga ze sálu… nebo se o nehodě bavili uprostřed akce… idiocie! A ta scéna v baru jako celek… vypatlanost postav nezná mezí. ()

Martrix

Pořád se balancuje mezi špionážním thrillerem a dramatem o ženě, která má pocit, že kvůli práci zanedbává rodinu. A tahle žánrová směska moc nefunguje. Resp. i když je to slušně napsané, tak to prolínání škodí dynamice. Rovnoprávnost obnáší nejen stejné možnosti, ale také nevýhody. Víc není co dodat a příběh o tom, jak špatně to snášejí ženy, které se rozhodly dělat mužskou práci na 1000% úvazek, považuju za další úlitbu americkým gender zpovykancům. Doufám, že zbytek příběhu bude víc spy, než cry. ()

castor

Intenzivní události na hranici nakonec mnohé rozpohybovaly, přesto je Cruz pořád jen tou drsnou a nepřístupnou postavou, což nám zabraňuje si k ní nalézt jakýkoliv vztah. Zbytek pěšáků je nám ukradený. A asi je něco špatně na tom, když mezi nekompromisními dámami a testosteronem napumpovanými chlapíky přinese jediné emoce dcera ležící v bolestech v nemocnici („Odpusť sama sobě. Alespoň se poučíš, že všechny činy mají své důsledky. Holly takovou šanci nedostala!“). Zatím úplně nefunguje kontrast u její matky, cynické Joe, která je rozkročená mezi striktně profesionálním vystupováním v práci a nejistým chováním v odcizené domácnosti. Navíc když se v závěru Cruz dostane do potíží, Joe vyhrkne, že na práci v utajení nemá talent (přitom jsme dosud sledovali její povedené „kroky“), aby vzápětí pronesla, že „nikdy neměli nikoho tak blízko cíle nejvyšší úrovně.“ Právě dialogy místy fakt hodně skřípou. ()