Joe a jejímu týmu nevyjdou věci podle plánu. Cruz se snaží uniknout z nebezpečné situace. (SkyShowtime)

dO_od

// Po dvou dílech: Na jedné straně čirá military propaganda, na druhé zvláštní snaha o špionážní drama à la Homeland, maybe trochu Tyran. Upřímně jsem od Sheridana čekal slibnější háček, Hillcoat se s tou režií taky zrovna nemazlil, vyvažuje to naštěstí Zoe Saldana konečně hrající ve vlastní kůži, jejíž postava je zatím jako jediná poctivě vykreslená a nabízí možnost rozvoje. Nicole Kidman naopak (doteď) naprosto zbytečná, což mi hlava taky nebere. Slabších 6/10. ()

Martrix

Po skvělém Sicáriovi jsem věděl, že tvůrce si pohlídám a budu sledovat co kutí. A zatímco Denis Villeneuve mi dělá radost každý svým projektem, tak Sheridan u mě jako scénárista zabodoval s Wind River a Za každou cenu, ale pak odskočil k seriálům, které chrlil jak na běžícím pásu. I kdybych chtěl, tohle bych ani nestíhal usledovat. Ne, společně s "mými" seriály. Proto jsem byl rád, že se objevil jeden krátší seroš, který je navíc situovaný místo na západ, spíš na východ. Jenže ona to není žádná sláva. Námět působí poněkud zvětrale a dobrý look už dnes považujeme za standard. Takže za mě trochu zklamání, protože jsem čekal něco vtahujícího, drsného... . Před pár týdny rozkoukanou Spojku s mými oblíbenými herci, jsem nakonec po dvou epizodách zabalil...podobně vlažný nástup, přešel do studené sprchy...snad nebudu muset i tentokrát. ()

warrenur

Jediny dovod, preco som siahol po tak lacnom namete je meno tvorcu, ktory ma na konte mimoriadne kvalitne kusky. Po vzhliadnuti otvaraku som vsak nikde nevidel jeho typicky podpis. Okrem "uzasnych" neohrozenych hrdiniek, co silou nezlomnej vole prekonavaju fyziku, sa toho moc neudialo. Ak sa to nerozbeh;ne, ani to nedopozeram. X-krat recyklovane. 35% ()

Toshio

Začnu podobně jak za_ranej komouš Štěpán v ČKD: "V žádný zemi, kapitalistický, socialistický nebo rozvojový..."ALE TEĎ VÁŽNĚ! Prostě v žádný profesionální armádě na světě by tuhle psychopatku (De Oliviera) nevzali. Chápu, že byla tejraná, ale to co předvádí při vstupu k mariňákům ukazuje, že je psychicky naprosto nezpůsobilá být vojákem. Naprosto nejhorší je ten sparring, kdy sparring partnera nakope mezi nohy. Tohle udělat kdekoli na světě, třeba i ve sprotovním klubu, tak letí na hodinu. Proč teda tenhle seriál diváky tak klame? Sorry, tohle fakt nemám rád. ()

castor

Chlapácká témata, velkorysé akční scény, poctivé napětí, vybroušený styl, dunivá hudba, velká černá auta, military rámec, herecké hvězdy. A často velká ramena, ale… Taylor Sheridan, který si vybudoval vlastní značku v podobě drsných látek, umí napínat, ale mnohá svá poslední dítka úplně nepohlídal. Nadějně vyhlíží i tahle testosteronová záležitost, ač Sheridan tentokrát sází na ženské postavy. V čele elitního týmu CIA agentů totiž stojí Zoe Saldana, která cvičí ženy, které mají za úkol sblížit se s manželkami či dcerami členů teroristických skupin a pomoct organizaci rozvrátit zevnitř. Teď se ujme nové krve: Mexičanka, otec Syřan, několik rodinných tragédií, agresivní partner. Cruz shodou okolností nastoupí k mariňákům, sází jeden rekord za druhým, takže ji raději hodnotili podle stupnice pro chlapy. Drsná, bez závazků, zřídka popustí uzdu emocím. Ideální kandidátka. ()