Joe pokračuje ve výcviku Cruz. Cruz si začíná budovat vztah s Aaliyah. (SkyShowtime)

Mazarini

Chtel jsem hodnotit po sezonach a ne po dilech ale tato epizoda byla tak stupidni, ze mozna nema cenu koukat dal? Nevim jestli se hecnu na treti. Co to je za stupiditu? Seznameni extra trapny. Ten test vubec nedaval koncepcne ani logicky smysl. Stejne jako zbytek dilu i dialogu. To jsem zvedav jak budou zehlit ty nesmysly v dalsich dilech. ()

Toshio

Fascinující seriál. Naprostá debilita pokračuje i v druhém díle. Prvních 15 minut OK. Pak zmatený děj, nejasná motivace postav, sadistická CIA důstojnice Saldana, těžko uvěřitelné bojové schopnosti "ženě proti muži" De Oliviery a partička ožralých debilů (přípomínající české dezoláty nebo venkovské fanoušky Trumpa) jako nějaká speciální úderka v CIA. ()

kenkaku odpad!

Co tohle bylo? Jako proč “okénko” do života lékaře? A co to bylo za retardaci s tím “mlýnkem” (jak pipka nazvala ultimativní test). To jako může mít rozmasený xicht když jí začala mise v utajení? A jaký mělo smysl v “mlýnku” pokračovat, když se provalilo, že jde o test? A co ten závěr v hospodě… to jako bylo co? Hlavně, že v každé scéně je do počtu nějaká ženská co není svině (jako chlap který scéně dominuje). ()

warrenur

Uvod je rodinnou dramou o tazkostiach ocina zvladajuceho domacnost, dve dcery a narocne povolanie pediatrickeho chirurga, ktoreho drobni pacietni maju cca 50% rate prezitia. To je chlap,co, damy? :) Imagine THAT. A predstavte si i to, ze ked sa vam v noci plne "venuje", je taky nepostradatelny, ze musi prerusit prijemne chvilky s vami, hoci nechcete. :) V druhej casti si milujuca matka v "praci" muci svoju  nezdolnu 53kg-movu zverenkynu, aby mala "lepsi pocit". Preco? Nuz, zrejme preto, ze na tu predoslu poslala raketu. Nebolo to menej "bolestne" riesenie? Chjo, tieto snahy klamat divakom tak okato a drzo. Pobavila ma vsak pritomnost typka v jednotke, ktoreho vo Wind River si v zavere filmu vychutnala matka priroda. :) Sheridanov kamarat? Just guessing. :) Nuz a haluz v bare? Tazki profesionali vsak? To mame zbastit aj tuto "rivalitu" medzi jednotkami? Tak urcite...mimoriadne sklamanie, ze na nas idu "takto". ()

castor

Taylor Sheridan si za poslední roky vybudoval velmi silnou fanouškovskou základnu. Máme tu speciální program CIA, máme tu novou ideální kandidátku, drsnou a bez závazků, která má pomoci svrhnout teroristickou organizaci. Respektive sejmout muže, jehož likvidace by znamenala zničit banku, ke které mají teroristé přístup. Zatímco první díl nabídnul alespoň úvodní akci a následně místy tísnivou atmosféru, druhá epizoda je říznutá rodinnými peripetiemi velitelky Zoe Saldany (Joe), díl je plný klišé i scén bez jakéhokoliv napětí či nápadu, navíc se prokázala absolutní plochost hrdinek. Postavy Zoe Saldany a Laysly De Oliveiry jsou nepřístupné až zvláštní (chováním k okolí, k rodině), navíc absolutně brání tomu, aby si k nim divák našel nějaký vztah. ()