Imawa no kuni no Alice - Season 2 (2022) (séria)

Episode 1 (S02E01)

(epizóda)

Arisu, Usagi, Kuina a Čišija už hodinu čekají v Šibuji na začátek další fáze. Evidentně se ale nic neděje. (Netflix)

kenkaku

Jako fakt si někdo myslí, že po dvou letech vím o čem to bylo? Záchranné lano formou opáčka sice proběhlo, ale jen povrchně. Tedy očekávám, že hlubší detaily děj vyžadovat nebude a “autoři vědí, že si pamatuju kulový”. Máme tu hru (evidentně kdo uteče přežije) a luxusní honičku po Tokiu ve stylu GTA (v parádních Japonských klasikách - body nahoru). Nicméně druhá polovina epizody je čisté vzpomínkové konverzační cvičení (o životě před hrou). Takže 100% nudy. Nicméně protože čekám, že bude hůř, střihu si klidně nadprůměr (pokud ta nastrčená obří cívka nevyšlehne příště výboj o hvězdičku zase sundám). ()

Ryuuhei

Velice příjemný start druhé sezóny. Nějaká ta akce, nějaké to ohlédnutí se do minulosti, blesková a nic nerušící rekapitulace a nastínění nové zápletky, která by mohla jít po stopách pravdy. Jo, už teď se těším na zbylé díly! ()

Karbos

V první půlce to vypadá, že tvůrci mají v plánu rozjet druhou sérii tím, že nám naservírují tuctový jatka s honičkama v autech a pobíhání na ulicích, takže už po prvním půlce jsem začal uvažovat, jestli s tím budu ztrácet další čas. Předešlá série měla aspoň určitou nápaditost a originální prvky v rámci některých her. Tohle ale prostě nemělo žádný scénář, hrdinové nám tu jen pobíhají po ulicích mezi popravovaným komparsem a pak, jako vyvrcholení přidají prachsprostou auto honičku, jako vážně ? Druhá půlka začíná natahovaným dialogem o ničem, pocit marnosti tedy nadále přetrvává. V závěru, pak přišlo nalákání na druhou hru a rozhodl jsem se, že druhý díl ještě zkusím. Jestli ovšem i druhému bude chybět scénář, tak papá. ()

Lilith03

Tak já nevím no, jdu proti davu, už u minulých dílů se mi to stalo a nyní znovu. Teď bohužel na ty pozitivní recenze musím já jít obráceně, mě tahle epizoda nebavila a čekala jsem daleko, ale daleko víc. Proč mají Japonci za potřebí hrát si na Američany? První série jasně dokázala, že to umí po svém, proč z toho dělat nějakou akční honičku v autech alá kobra jedenáct, mafie a já nevím co všechno. Tyhle věci mě extrémně nudí a proto mě ani nebavila tahle epizoda. Hodně lidí to bavit určitě bude, ale pravé fandy asijské kinematografie nikoliv. Snad budou další epizody lepší a hry se budou odehrávat ve stylu, jako ty první... ()

pallok

Sťažujete si na pomalý rozbeh nových sérii? Tak táto začala takmer šprintom! Skláňam sa pred Tokiom a držím palce "našim" hráčom! ()