Rodina Addamsovcov 2

• Česko Addamsova rodina 2 (viac)

Morticia a Gomez s istým znepokojením sledujú ako ich deti dospievajú a začínajú sa vyhýbať rodinným večeriam a ďalším spoločným aktivitám. Preto sa rozhodnú upevniť rodinné putá a vyraziť na poslednú strašnú rodinnú dovolenku. Naložia teda dcéru Wednesday, syna Pugsleyho, strýka Festera a ostatných členov rodiny do veľkého karavanu a vydajú sa na ďalekú cestu naprieč Amerikou, aby sa opäť zblížili a zažili nové vzrušujúce dobrodružstvá. Mohlo by sa na tom niečo pokaziť? (Forum Film SK)

iXtr3m3

Pre dcérku rovnaká zábava ako pri prvej časti, pre mňa o niečo lepšia, keďže road trip je predsa len viac ako Home Makeover z prvej časti. Animácia ujde, aj keď nič extra, vtip fajn. ()

filipvrbik

Lepší, než jsem čekal.. Délka akorát, příběh ucházející, spousta vtipů - je to rozhodně lepší, než hraný  film a srovnatelné s jedničkou. Akorát já prostě Addamsovu rodinu moc nemusím, ale i když to je kdovíkolikáté pokračování, dá se to přetrpět ( a že je to horor, je tu napsáno asi proto, že na konci byl jasný náznak dalšího dílu, to už fakt raději ne)...50% ()

SpeedyCZ

Předchozí díl nebyl žádná sláva, bohužel tento je ještě kvalitou níže. Název Addamsova rodina je tu spíš, aby podpořil prodeje lístků, mohl by to být totiž úplně random animák s excentrickou rodinkou. Příběh je jednoduchý a předvidatelný od začátku do konce. X krát viděný jinde a nezajímavý. Děti to podle mě taky příliš neohromí. ()

BOURQUE

Pokračovanie, ktoré nechce len nadviazať na viac-menej úspešný reštart z roku 2019, ale má ambíciu spraviť niekoľko krokov dopredu. Výsledok je spíš rovnaký, ako minule, z pohľadu príbehu okolo „Wednesday Addams“ je však vidieť akýsi malý posun. To však nečakajte v  charaktere jednotlivých postáv. Podobne, ako v prvom diele, grafika je primeraná, podobne aj zábavné scény dosahujú úroveň minimálnych kvalít. Boli tu (nemalé) rezervy. Osobné hodnotenie: 73% (***) ()

helloween93

Zbytečné pokračování průměrného prvního dílu. Humor je fakt infantilní, což je škoda a ani ta zápletka se zlým vědcem to nezachrání. 2* ()

panvasik

Tady to už trošičku upadalo a chápu, že pro ty co to upadalo už i u prvního dílu, tak tady už bylo pro některé naprostá pohroma. Zatím co se tady vydávají Addamsovi na výlet, tak se objevuje podezření, že Wednesday by mohla být v dětství vyměněna a v tom případě máme zbytečný a narušující příběh přímočarého a zábavného animáku, ale zase na druhou stranu chápu, že by se to bez nějaké větší zápletky neobešlo, jenom mi připadá, že mi to tak úplně nesedí. Spíše mám pocit, že se jedná o celkově průměrnější kousek a se strýčkem Festrem, který se během filmu mění na příšeru mi taky úplně nehrálo do karet, ale tak či tak nejsem vyloženě zklamaný 5/10 ()

geek.ondra odpad!

Legendární Addams Family se v týhle animovaný verzi změnila v nevydařenou parodii na Hotel Transylvánie. Nemá to absolutně žádnou atmosféru. Humor příliš infantilní. Animace příliš nenápadná. Není tam vůbec nic co bych chtěl pochválit. Utrpení na úrovni sraček od illumination. 1/10 ()

rublik05

Na dvojku jsem se moc těšil, jelikož mě první díl animovaných Addamsů moc bavil, byl jsem zvědavý, co si tvůrci nachystají tentokrát. Musím přiznat, že mé pocity po projekci jsou spíše rozporuplné. Na jednu stranu jsem rád, že jsem tuhle šílenou rodinku mohl opět vidět na velkém plátně, Wednesday nezklamala, Fester pobavil, rodinná dovolená byla řádně šílená a plná zajímavých momentů. Nicméně mi přišlo, že se z daného příběhu dalo vytěžit mnohem víc, humoru bylo na můj vkus docela málo, představoval jsem si malinko šílenější situace, především trailer sliboval velkou jízdu, mně to celé přišlo zkrátka trochu utahané a u většiny scén si dovolím tvrdit, že jejich potenciál zůstal zbytečně nevyužitý. I tak ale nelituji, pořád se jedná o slušný průměr, který rozhodně neurazí. Viděno v kině 30.10.2021. 5/10. ()

Nix

Překvapení se nekoná. Myslím si, že by si tahle rodinka zasloužila daleko lepší zacházení, bohužel tu není ani nějaká zajímavá příběhová linka a konec je ubohej. Tohle si myslím by se nelíbilo ani těm menším. ()

balcazar

Pugsley si hľadá frajerku, Wednesday možno nie je Addamsová, celá rodina ide na road trip, na ktorom uniká právnikovi a na konci sa pobije chobotnica Fester s monštróznou sliepkou v neskutočne čudnom, nezmyselnom a trápnom súboji. Oproti jednotke slabšie v príbehu aj v "addamsovskom" humore a najmä oveľa zbytočnejšie. ()

blondboss

Pokračovanie Addams animáku v zásade podobné jednotke, len trošku viac rozpačité. Prvá polka celkom zaujímavá s tematikou road movie a s hľadaním Wednesdayinej identity, aby sa to napokon v druhej polke zvrhlo v totálnu kravinu s nepochopiteľne prehnaným záverom. Animácie sú ale na veľmi dobrej úrovni a aj pár hlášok ozaj pobavilo. Takže taký jemný nadpriemer a o niečo lepšie hodnotenie ako jednotka. 60 % ()

Skylwalker42

Tak tohle ne! Animace tak blbá...a absolutně bez vtipu. Na to, že miluji sérii Hotel Transylvanie, tak tohle je velmi nudná animovaná taškařice. Addsmsova rodina by si rozhodně zasloužila lepší mnohem vtipnější verzi v bestovější animované podobě. 🎶🎶Du du du du↗️ lusk lusk🤌🤌 ()