warrenur

Po Punisherovi, jediny dalsi komixak, ktory ma bavil. Sice je protipolom vaznosti, ale ta absurdnost, obcas vyborne vystavane one-linery a vtipne premisy tomu dodavali stavu. Naviac, charakter Vigilante-ho mi hned prirastol k srdcu a jednoznacne dominuje vsetkym postavam. Zaver je naviac velmi vydareny a kvalita komedialnej casti nie je trapna. Co velmi kvitujem. Cena je chlapak v 44 rokoch a toho hromotlckeho "jednobunkovca" zahral vyborne. Odporucam. Rozhodne nadpriemer, aj ked komixom nefandite. 70% ()

Jajar

Seriál o zakomplexovaném, vnitřně rozpolceném superhrdinovi/padouchovi, který byl od dětství soustavně ponižován a vychováván k agresi. Peacemaker je bláznivý spin-off k antiheroes filmu Suicide Squad. Nekorektní 18+ zábava, guilty pleasure momenty. Krev, bitky, sex, 80s rock. James Gunn se s tím nesere. Žádný prostor pro nudu. ()

dalziel

Skôr 70% ako 80 ale nakoľko sa nedá dať 3,5 hviezdy tak dávam 4 ⭐⭐⭐⭐Svetlé okamihy striedajú tie absolutne zlé .Inak sám seba sa pýtam či som duševne v poriedku keď sa mi takáto magorina páči. ()

Svandik49

Černá tlustá lesba zabolela. Toxická maskulinita hlavního hrdiny nedotažená a nejvíc based člověk byla T-tisícovka, škoda, že ho zabili. Zoomer byl cringe, vlastně oba zoomři byli cringe, vlastně kdyby John Cena neměl svaly, tak se na to nepodívám. ()

Patrik200s

Príjemné, nenáročné rozptýlenie. Tak trochu pripomínajúce prudko ľahko stráviteľné komédie od Arnolda S.. Obrovský pseudo hrdina s veľmi jednoduchým myslením. Rozdiel je hádam iba vo veľmi vulgárnych dialógoch. ()

MERKATtv

Najlepší komiksový seriál od čias Daredevila. Seriál skvelo kombinuje vážne scény s úplne absurdnými debilinami. CGI je fajn a nevyzerá naoko zle ako pri iných seriáloch. Herci sú skvelí a zábavný. Veľa obskúrnych komiksových charakterov. Úžasný soundtrack. Veľa krvavých scén ktoré sú v poslednej dobe celkom rarita. Naozaj toto je jeden skvelý seriál ktorý sa oplatí pozrieť a už sa neviem dočkať čo James Gunn spraví ďalšie. Po Snyderovi ďalší dobrý režisér ktorý mení DC na čoraz lepšiu sériu filmov a seriálov. Bravo. ()

Dejvecd

Kto by to bol povedal, že všetky minuloročné marvelovky od štúdia Disney s prehľadom rozdrtí (min. v kvalite) jeden seriál od DC? Ja teda vôbec nie. Peacemaker však vyhráva na všetkých priečkach a to úplne s prehľadom. Máme tu fantastický humor, ktorý sa kľudne môže rovnať tomu v Deadpoolovi. Vlastne, tak trochu som mal pocit, že sa Peacemaker je takou DC verziou Deadpoola. Zároveň tu máme úžasné akčné scény, plné dynamiky a prestrelených mozgov. To čo však vyslúžilo tomuto seriálu (min. u mňa) veľké hodnotenie sú postavy, ktoré sú proste geniálne. Každá je iná, má svoje problémy a ciele, to z hlavných postáv robí neskutočne sympatických hrdinov a zo záporákov zase správnych zasranov, ktorým proste prajete bolestivú smrť. Zároveň k dobrým postavám sa radia aj skvelé dialógy, ktoré... sú proste pecka.   James Gunn už v Suicide Squad a Strážcoch Galaxie ukázal, že má veľkú tvorčiu schopnosť tvoriť neskutočne zábavné a originálne diela, ktoré fungujú na všetkých priečkach a Peacemaker nie je výnimkou, práve naopak, z môjho pohľadu sa jedná o Gunnovo najlepšie dielo a už sa neviem dočkať druhej sérky. Tento seriál kope, medzi komiksovkami prvú ligu. Neskutočne parádne pozeranie. 10/10 ()

hrumsrt

James Gunn je pravděpodobně jeden z nejžádanějších tvůrců současnosti a že se rozhodl rozdělit svoje síly současně jak mezi Marvel i DC, je něco nevydaného, každopádně obě značky svým způsobem obohacuje. S tím že v případě DC je dost možná tahá ze sraček.. Jedná se o tvůrce jenž má svůj styl a humor, který možná nesedne každému, ale má něco do sebe. Mně se třeba líbí jak až absurdní některé scény či dialogy nakonec jsou. Přináší zkrátka něco neotřelého a rozhodně si nebere servítky. Tentokrát u Peacemakera dostal zase úplně volnou ruku a udělal si z toho doposud svoji největší šílenost. Úplně miluju tyhle spin-offy, kdy se vezme celkem okrajová postava a celý se to na ní úspěšně postaví. Máte tak úplně mizivé základy, kterých se musíte držet a hlavně velké pole působnosti postavu pořádně prodat. A přesně to se i daří! John Cena není herec, má svůj neotesaný přístup, ale něco na něm prostě je.. A je všem i jemu jasné, že tahle postava Peacemakera je doposud suverénně to nejlepší, co ho v téhle branži potkalo. Ale on si to dává! Hlavní dílčí věc co podle mě stojí za kouzlem celého projektu, je zvolený rating. Čímž se nemusí vůbec omezovat a taky nám to patřičně ukazují. Vulgárnost, brutalita a odhalené dekolty. Ale pravé tohle je dost možná tou klíčovou esencí, kterou může DC lákat. A zatím v každém případě s ní bylo naloženo vždy ku prospěchu projektu. Pro mě osobně je na seriálu nejlepší ta audiovizuální vrstva. Úvodní titulky jsou naprosto boží! A stejně jako celá show má perfektní hudební podkres. Samotný příběh je podle mě bohužel tím nejslabším na tom všem. Úplně se nedaří prodat odhalení či pořádně vyvážit všechny dějové oblouky. Navíc jsem nabyl pocitu, že osm plných epizod bylo zkrátka hodně, a tak bohužel bylo několik nevyvážených úseků. Ale spolu se zmíněnou dávkou autorské ujetosti si to obstojně sedne. Jako kde můžete propadnout vztahu superhrdiny s orlem! Holt nekonvenční show, která s klidem natrhne konkurenčním seriálům prdel! 75% ()

0verseer

Veľmi príjemné prekvapenie. Suicide Squad od Ayera bol tragický film, pokračovanie od Gunna bolo lepšie, ale ani náhodou som z nebol unesený. K Peacemakerovi som tak pristupoval prakticky s nulovými očakávaniami. O to viac som sa bavil, napriek tomu, že šlo o zjavný low-cost projekt. Je to praštené, ale tým správnym spôsobom, napriek absencii hviezdnych mien podarene zahrané a prakticky všetci pôsobia nenuteným dojmom, takže ich postavičky sú netradične autentické a nie patetické. A čo je najdôležitejšie, chémia v rámci tímu tragikomických postavičiek naozaj je. Jednoduchý humor fungoval tentokrát tiež, aj keď som sa zďaleka nesmial na všetkom, asi v každej epizóde sa Gunnovi podarilo ma naozaj rozosmiať. Akcia ušla, snáď prvá séria presvedčila HBO dostatočne na to, aby v prípadnom pokračovaní dostal Gunn väčší budget a mohol to roztočiť ešte viac... ()

Recenzon

První série je opravdu skvělá hlavně kvůli humoru, akci a postavám. Každý si dokáže najít postavu, která mu přiroste k srdci (Pro mě to byl Peacemaker a Vigilante). ALE NESMÍM HLAVNĚ ZAPOMENOUT NA ÚŽASNOU ÚVODNÍ SCÉNU, protože ta je za mě na seriálu to nejlepší, vždycky když tam byla, tak jsem jí nepřeskočil to je úplná nádhera. Abych jenom nechválil tak bych si dokázal představit asi lepší záporáky, ale furt se to dalo a dopadlo to dobře. SKVĚLÁ HUDBA! ()

PTomA

Ze začátku to dost drhne a teprve se to hledá, ale ke konci to pěkně šlape, hlavně díky pohodovým postavám. Humor je...no, znám i lepší a říkám si, jestli by se třeba Gunn na to psaní nechtěl vybodnout, protože se hodně opakuje a nebo se snaží rozesmát diváka slovem "fuck". Jde vidět, že byl seriál natočen levně, protože se vždycky epizoda odehrává na max. dvou lokacích, ale není to tolik iritující. Soundtrack je fakt pecka a intro si zaslouží s přehledem tu čtvrtou hvězdu. 🙂 ()

HanzoBureshi

Gunn tohle prostě umí. Ten, kdo byl nadšen ze Sebevražedného oddílu z roku 2021, tak tady bude ohromen ještě více. Šílené hlášky a šílené akce, které jen tak neuvidíte a neuslyšíte. Nevěřil bych, že John Cena dokáže tu postavu zahrát tak dobře, hlavně po dramatické stránce samozřejmě, která mě dost překvapila. Soundtrack byl úžasný a cameo se povedlo. Uděluji opravdu poctivých 80%. ()

TR4XY_CZ

Stejně úžasný jako Sebevražedný oddíl. Brutální, vtipný, emocionální, nechutný a kulervoucí seriál, který si zaslouží mnohem více sérií. Když byl seriál oznámenej, tak jsem byl trochu zmaten, protože Peacemaker na konci Sebevražedného oddílu moc nepůsobil jako dobrák, když zabil mého oblíbeného Ricka Flaga, a tak jsem byl trochu rozpolcený, co se týkalo očekávání. James Gunn se ale o všechno postaral a z Peacemakera udělal postavu, kterou pochopíte, bude vám ho líto, pobaví vás a budeme mu ve všem fandit. To samé platí i pro všechny vedlejší postavy. Highlightem seriálu je asi Vigilante. Ten herec ho zahrál jak šéf a doufám, že ho uvidím i v dalších seriích i jiných projektech. No a co seriál tahá ještě více nahoru je hudba, jejíž soundtracky si teď furt dokola pouštím. Šílená jízda v ještě šílenějším podání a zápletkou, prolitá krví, potem a slzami skrz na skrz. Nejspíše pro mě seriál roku, ale ještě se uvidí. 9/10 ()

bonovox

Na poli DC comics jedna z top filmových adaptácii. Aj keď sa zdalo, že postava Peacemekare namá prílič čo ponúknuť, James Gunn Vás presvedčí o opaku. Je to poriadne uletené, dostatočne akčné, s množstvom vtipných momentov, perfektný soundtrack a hlavne s kvalitne napísanými postavami, dokonca aj ten orol Eaglie je skvelý. Stopáž jednotlivých epizód taktiež dodtatočná a vyvážená. John Cena sa pre túto úlohu narodil. PS: úvodné titulky sú neskutočné...80% ()

Lendak

"Peacemaker. What a joke."_____ Na prvý pohľad neskutočná chujovina, ktorá sa neštíti takými jebnutými nápadmi ako objímajúci orol, ľudské torpédo, týpka čo reže gorilu motorovkou alebo inými nápadmi, ktorými je James Gunn preslávený. Vo vnútri sa ale skrýva komorný príbeh o existenciálnej kríze a hľadaní seba samého, ktorý má srdce minimálne také veľké ako to gigantické hovno v tom finále. ()

ProsteDub

Skvělá akce, dialogy i napsané postavy. To prostě Gunn umí. Jen mi přišla takhle řada trochu natahovaná s pár hluchými místy. Solidních 3,5 z 5 hvězdiček. ()

Tomulka

Typicky americký sen. Konspirace, rasismus, vulgarismy, sexismus vlastně jakákoliv diskriminace na jakou si vzpomeneš, násilí, nahota a plytký děj. ()