Po zázračném uzdravení se Peacemaker vrací domů – jen aby zjistil, že jeho svoboda má vysokou cenu. (HBO Max)

DD

Po Hawkeyeovi a Boba Fettovi dalsi serial vytazeny absolutne z prdele. Levna, absurdne natazena vata. Ne kazda vedlejsi postava je zajimava, ne kazdy subplot potrebuje 6krat 45 minut prostoru, ne kazda 20ti vterinova scena ma jit ven v 3-minutovem "director's cutu". Chapu ze kvuli stream wars potrebuji vsichni hodiny a hodiny IP contentu, ale tohle bude nakonec kontraproduktivni, viz mizerne starty toho Fetta a Hawka v US sledovanosti. ()

Timak

Hele, za mě dobrý. Fakt super start. Takovejhle dobrej začátek neměl ani jeden seriál od Disney/Marvel - takže ať to vydrží (ne, vážně ta úvodní scéna z TFATWS nestačí na celý tenhle díl), A ten Cena mi už tolik nevadí. Super "džouky", perfektní hlášky, skvělé narážky, zajímavý casting. Takový The Boys, akorát Urban není takovej debil :-D ()

johnsnow

A všetky MCU seroše môžu fuckovať do piče. Človeče toto je iná šmrncovina, je to R-ko, je to krvavé, je tam prcačka a hoci to nie je temné, stále je to podarené jak fras a MCU by si mohlo brať príklad ohľadom humoru (síce väčšina je nekorektného ale ten ktorý by mohol ísť aj do MCU seriálov potrápil bránicu viac ako ten čo MCU má), záverečná akčná pasáž podarená. ()

warrenur

Prerasteny tutko s "daddy issues", nastastie s nulovou sensitivitou voci sucasnej "korektnosti" si ma tym trosku naklonil. Vykradnuty joke o tehotenstve a potrate od Sarah Silverman v zasade celkom sadol. A Eagly je vitany WTF-pet. Spolu so super silnou fitnessackou Annie Sturphausen. Mozno vsak serial prinesie trocha vtipu do tejto inak ubohej a kinematograficky vyprazdnenej super-hero doby. 55% Kazdopadne respektujem Cenov input, vtip a usilie...chlapak sa drzi. ()

oveckaoa

Na začátku máme zopakování Sebevražedného oddílu od Gunna pak se posuneme dále. Peacemakera odchytí ženská ze Sebevražedného oddílu a ten jeden maník co na to dohlížel a dají mu akci kohosi zabít a to je v podstatě celý díl akce je zde až na konci . Potěší objímající orel a celkově je to nejlepší postava co tam je naopak ta černoška je nechutná svojí tloušťkou a představa, že má sex s holkou co má tak 50 kilo mě děsí . ()

• Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (VášaVF)
  • Peacemaker (John Cena) řídí automobil Mercury Comet z roku 1976. (NiWi)